دموکرات نامزد ریاست جمهوری پاسخ 3 داغ مسکن سوالات

من فکر کردم این امر می تواند فوق العاده با ایده های فوق العاده روز شنبه پیش رو به درخواست حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری چگونه آنها می خواهم به آدرس سه نفر از مبرم ترین مسائل مربوط به مسکن ما در کالیفرنیا صورت: مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی و کمک پرداخت.

در حالی که چند پاسخ به ایمیل های من به سوالات دیگران نیست. هیچ یک از آنها را ارائه ماده در مورد چگونه آنها می پرداخت خود را برای راه حل های پیشنهادی.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار میلیاردر تام Steyer و بهداشت ، الیزابت وارن ارائه پاسخ. من نمی دریافت پاسخ از سوی دیگر ، برنی ساندرز سناتور. ctq شهردار پیت Buttigieg یا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بنابراین من خواهد شد ارائه آنچه که من می تواند در مورد سایر نامزدها.

سوال 1: اگر رئيس جمهور منتخب چگونه شما آدرس کالیفرنیا مسکن مقرون به صرفه بحران ؟

در میان چیزهای دیگر بلومبرگ گفت که افزایش بودجه فدرال کوپن مسکن و افزایش ارزش منصفانه بازار از کسانی که کوپن. او همچنین افزایش بودجه فدرال برای برنامه های مسکن مقرون به صرفه از جمله برنامه های متعددی مانند توسعه جامعه بلوک کمک های مالی. بلومبرگ با اشاره به این ایده ها را تکمیل بسیاری از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بودجه طرح های پیشنهادی از جمله خرید ساختمان و/یا بازسازی مسکن ارزان قیمت برای اجاره و یا مالکیت.

در میان چیزهای دیگر Steyer گفت که سرمایه گذاری بیش از $625 میلیارد دلار در طول 10 سال موجود در ایالات متحده برنامه های مسکن ایجاد بیش از 3.5 میلیون واحد مسکن مقرون به صرفه. او را به سرمایه گذاری $47 میلیارد دلار در سال در مقرون به صرفه ساخت و ساز و نوسازی. او را به روز رسانی کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی (LIHTC) با افزایش تخصیص 50 درصد بیش از پنج سال آینده.

وارن همچنین پاسخ در سطح ملی گفت: او را به سرمایه گذاری 500 میلیارد دلار برای بازسازی بیش از 3 میلیون واحد مسکن و همچنین پایین آوردن اجاره 10 درصد در سراسر کشور. من خواسته وارن به ارائه ریاضی که چگونه او می خواهم رها اجاره 10 درصد در سراسر کشور. او ارائه شده هیچ پاسخی توسط مطبوعات زمان.

Buttigieg پیشنهاد سرمایه گذاری $154 میلیارد بیش از 10 سال در ملی مسکن اعتماد.

بایدن پیشنهاد سرمایه گذاری $640 میلیارد بیش از 10 سال است که 20 میلیارد دلار را به ملی مسکن اعتماد.

Klobuchar پیشنهاد سرمایه گذاری بیش از 1 تریلیون دلار در مسکن و کاهش فقر است.

ساندرز پیشنهاد صرف $2.5 تریلیون ملی اجاره کنترل یک جامعه اعتماد زمین و مسکن کمک استحقاق.

سوال 2: چه خواهد شد شما برای حل کالیفرنیا بی خانمانی بحران ؟

بلومبرگ در بخش گسترش دائمی حمایتی مسکن است که پرداختن به مسائل مانند بی خانمانی مزمن و سوء مصرف مواد. او همچنین بودجه در دسترس برای تشویق سریع rehousing استراتژی های مانند کوتاه مدت اجاره کمک.

Steyer خواهد جفت پایدار و امن پناهگاه با تغذیه مناسب, سلامت, آموزشی و آموزش و پرورش برنامه های خود را. او همچنین گسترش بودجه برای جانبازان خدمات پشتیبانی.

وارن با تمرکز بر ایده توقف جرم فقر است. او پیشنهاد ارائه منابع به خصوص نسبت به تجاوز, جوانان, transgender مردم و جانبازان است.

Buttigieg پیشنهاد چند میلیارد دلار طرح برای سریع rehousing برای جوانان بودجه اضطراری برای شهرستانها رو به یک بحران بی خانمانی و سرمایه گذاری برای مسکن دائمی برای بزرگسالان رو به بی خانمانی مزمن.

Klobuchar پیشنهاد یک سرمایه گذاری عمده ای در بی خانمان کمک مالی.

سوال 3: چه می توانید انجام دهید برای کمک به تقویت پرداخت کمک در کالیفرنیا?

بلومبرگ لباس های شسته شده لیست شامل: یک برنامه آزمایشی با هدف قرار دادن پرداخت کمک برای خانه های جدید; فدرال مطابق بودجه برای همه ساکنان هدفمند جوامع; هدایت جامعه و توسعه موسسات مالی به اولویت بندی وام خانه ارزان تر; اند و فنی می و فردی مستقیم بیشتر از خود مالیات دهندگان یارانه به خانواده های کم درآمد.

Steyer لیست شامل یک گردان صندوق به ارائه پرداخت کمک به بندگان عمومی از جمله اولین پاسخ پزشکان و پرستاران و معلمان است.

وارن پیشنهاد اول از نوع خود پرداخت کمک برنامه (جزئیات خاص ارائه نمی شد هنگامی که خواست در پیگیری سوال) و لغو بدهی وام دانشجویی برای 95 درصد از افرادی که در آن.

بایدن می خواهد به ارائه برای اولین بار برای خریدار اعتبار مالیاتی.

یک پاورقی به خوانندگان: پاسادنا شهردار تام Tornek توسط متخصص ترین فرد من تا کنون مصاحبه در مورد مسائل مربوط به بی خانمانی, مسکن, توسعه جامعه و مانند آن. او ممکن است برای یک HUD در این فوق العاده به چالش کشیدن مسائل.

فردی مک رای دادن اخبار:

از فردی مک هفتگی بررسی: در این 30 سال ثابت نرخ به طور متوسط 3.45% تا چهار واحد از هفته گذشته است. 15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط 2.95% پایین چهار امتیاز در اساس از هفته گذشته است.

وام مسکن بانکداران انجمن گزارش 1.5 درصد افزایش در وام نرم افزار حجم از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $263 بیش از این هفته پرداخت $2,278 دفاع کرد گرفته شد.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن بدون امتیاز: 30 سال FHA (تا $442,750 در امپراتوری درون مرزی تا $510,400 در لس آنجلس و اورنج استان ها) در 2.75% به 15 سال معمولی در 2.875% 30 سال معمولی در 3.125% 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600) در 3.375% 30 سال ادم تنومند و بدقواره (بیش از $765,600) در 4 درصد.

چشم گیر وام برنامه این هفته: 15 سال به طور کامل مستهلک ثابت نرخ وام مسکن در رقم 2.5% به 1.5 امتیاز.

جف Lazerson در mortgagegrader.com یک کارگزار وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>