ارائه وعده های غذایی و چهره های آشنا: مینه سوتا, قبیله ای, مدرسه, تغذیه دانش آموزان با وجود بسته شدن

قرمز دریاچه منطقه مدرسه به طور مشابه برای بسیاری از دیگر مناطق جنوبی coronavirus تعطیلی مقابله با این موضوع از گرفتن وعده های غذایی برای دانش آموزان و نگه داشتن کارگران شاغل در یک سقوط کرد از بین بردن — مدرسه کارمندان منتقل شده به حمل و نقل و حمل و نقل نقش به عنوان 15 مدرسه زرد اتوبوس های حمل و نقل بیش از 3000 وعده های غذایی به رنگ قرمز دریاچه کودکان پنج شنبه, مارس 19.

Karen LaVine, a middle school science teacher in Red Lake, helps organize meals in the cafeteria on Thursday. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

کارن LaVine یک مدرسه راهنمایی معلم علوم در دریاچه کمک می کند تا سازماندهی وعده های غذایی در کافه تریا در روز پنج شنبه. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

بسته بندی و آماده سازی

در حالی که موسیقی بیش از کافه تریا بلندگوی ده ها تن از مص معلمان و خدمات غذایی کارگران برچسب جعبه از وعده های غذایی. انباشته در بالای جدول بودند و دو روز ارزش وعده های غذایی برای ابتدایی, دانش آموزان متوسط و بالا طبقه بندی شده اند توسط مسیرهای اتوبوس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از آنجا که مدارس در دریاچه را بسته شده در جمعه مارس 20, بدون در نظر گرفتن دانش آموزان با دریافت دو صبحانه و ناهار دو برای پنج شنبه و جمعه. برای ناهار ژامبون و پنیر ساندویچ قرار داده شد در کیف همراه با میوه و پنیر و چیپس craisins و شیر. برای صبحانه: غلات و حبوبات و شیر و میوه و آب میوه و پنیر.

در کمتر از سه ساعت 3,124 وعده های غذایی بسته بندی شده بودند, prepped و لود شده بر روی اتوبوس.

“این فقط شگفت انگیز من این تعهد عظیم به خصوص در یک روز مثل امروز با همه از این و آن می رود سریع” Red Lake مدرسه علامت اصلی Bensen گفت. Red Lake کشور حدود 35 مایلی شمال Bemidji, Minn.

Kevin Andersen, right, and Steve Ballard load meals into a school bus on Thursday at the Red Lake Secondary Complex. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

کوین اندرسن راست و استیو بالارد بار وعده های غذایی به یک اتوبوس مدرسه در روز پنج شنبه در قرمز دریاچه ثانویه پیچیده است. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

در طول بسته شدن کارکنان خواسته شده است برای کمک به ساخت ساندویچ بسته بندی و برچسب زنی و بوکس وعده های غذایی تحویل و تمیز کردن. آموزش کارکنان نیز مشغول به کار در آموزش از راه دور.

“این همه دست به دست در عرشه. آن مقدار زیادی از هرج و مرج سازمان یافته اما این واقعا عالی است چرا که همه لگد زدن در همه نقش و همه از آن لذت می برد” Bensen گفت. “همه نشانی از یک کار واقعا خوب در تبادل.”

در جاده ها

Chris Walker, a social worker for the Red Lake Middle and High School, keeps track of meals dropped off on Thursday in the Little Rock community. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

کریس واکر یک مددکار اجتماعی برای قرمز دریاچه متوسط و بالا مدرسه نگه می دارد آهنگ از وعده های غذایی کاهش یافته است روز پنج شنبه در لیتل راک جامعه است. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

کریس واکر و جیمی Lindseth معمولا خود را صرف روزهای هفته به عنوان یک مددکار اجتماعی مدرسه و رفتار دخالتگر بود. این هفته آنها خودشان را در بر داشت وعده های غذایی بسته بندی و مرور تحویل مسیرهای اطراف سنگ کوچک جامعه Red Lake.

اتوبوس همچنان به دنبال به طور منظم خود را از مسیرهای به ارائه وعده های غذایی. قرمز دریاچه منطقه مدرسه تحویل غذا محدوده دهانه از Redby به نپتون — قرمز دریاچه هیئت مدیره مدرسه رئیس کریس Jourdain شوخی که آنها ارائه وعده های غذایی در سراسر کهکشان.

واکر و Lindseth سرنشین یک اتوبوس پر از جعبه ها از وعده های غذایی. این دو شروع به پریدن کرد در این فرصت را به سوار شدن در اتوبوس قادر به دیدن برخی از دانش آموزان خود را در آنها گم شده است تمام هفته.

تا حدودی یادآور کامیون بستنی زمانی که اتوبوس شاخ blared کودکان و آمد در حال اجرا را driveways. با تمام cheeriness و چهره های خندان یکی ممکن است فراموش نکنید در جهان است در وسط یک بیماری همه گیر.

واکر و Lindseth تنها اذعان کرد چند خطرات همراه درایو: گودال کوچک آب از دوغاب و سگ. “ما شده است در حال اجرا کردن برخی از gnarly جاده” Lindseth گفت.

یکی از خاص سگ ارائه شده است واکر یک زمان سخت در تمام هفته. “این سگ سمت راست وجود دارد! من قصد ندارم از, ما باید به بازی شیر یا خط (غذا) از پنجره به بیرون او گفت:” از خنده.

Cars line up as meals are delivered via school bus on Thursday to students in the Little Rock community of Red Lake. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

ماشین خط به عنوان وعده های غذایی تحویل از طریق اتوبوس مدرسه در روز پنج شنبه به دانش آموزان در لیتل راک جامعه Red Lake. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

چهره های آشنا

Lindseth گفت: تعامل با بچه ها در طول مسیر تحویل شده است “عالی” تا کنون. “آنها فقط فوق العاده هیجان زده به دیدن ما حتی اگر آن را تنها چند روز. بسیاری از آنها می آیند در حال اجرا به ویژه کودکان و نوجوانان است که ما نزدیک به.”

یکی از دانشجویان که آمد در حال اجرا به استقبال اتوبوس در, فلیپ فلاپ بود Kaeleigh Lussier.

اصلی Bensen گفت: برخی از دانش آموزان خارج از مدرسه قفل شده, تکان دادن در معلمان زیرا آنها از دست رفته از آمدن به کلاس.

“ما تا به حال سه تا از بچه ها آمد تا به مدرسه ای که فقط نوعی می خواست به موج و سلام می گویند,” او گفت:.

Kaeleigh Lussier شد و احتمالا یکی از این دانش آموزان به دلیل وقتی پرسیده شد که او گفت که او بود و خوشحالم که در مدرسه لغو شد و این که او دوست داشت از بودن در خانه. “من از دست بهترین دوستان من,” او اضافه شده است.

زمانی که واکر از او خواست اگر او از دست رفته معلمان او, او گفت: “نه شما.”

در حالی که بسیاری از کودکان در طول مسیر گفت: “نه” وقتی پرسیده شد که اگر آنها از دست رفته مدرسه واکر گفت که او فکر می کند آنها می خواهند به بازگشت حتی اگر آنها نمی خواهد آن را بپذیرد.

“من فکر می کنم آنها هیجان زده به بازگشت اگر آنها را وادار به عقب می آیند,” او گفت:. “ما در حال نزدیک فوق العاده با کاملا چند از آنها را به طوری که آن را همیشه خوب به آنها را ببینید آن را می سازد من در روز بیش از حد.”

سه برادر الکس داگلاس و اندرو پر استقبال واکر و Lindseth خارج از خانه خود را.

“من از دست سرد با شما در مدرسه” داگلاس گفت: به واکر.

دو ساخته شده برنامه ای برای یک بازی سریع بازی بسکتبال در آینده تحویل روز.

“شنبه پس از آن من به شما توصیه” پر گفت.

“خوب بهتر است شما خود را بازی بسکتبال” واکر گفت.

Jamie Lindseth and Chris Walker say goodbye to students after dropping meals off at their home on Thursday in the Little Rock community. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

جیمی Lindseth و کریس واکر خداحافظی به دانش آموزان پس از حذف وعده های غذایی در خانه خود در روز پنج شنبه در لیتل راک جامعه است. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

بسیاری از دانش آموزان گفته اند واکر و Lindseth که آنها در حال حاضر خسته است که مایه تاسف است زیرا این زمان توصیه هایی برای تعطیلی مدارس از CDC نشان می دهد تعطیلی مدارس و موثر در طول هشت هفته یا بیشتر.

“آنها گفت: آنها در حال حاضر خسته” اوه نه وجود دارد بنابراین زمان زیادی باقی مانده,'” Lindseth گفت.

“چند بچه فکر این اتوبوس که به وجود آمده آنها را به رفتن به مدرسه و ما تا به حال به آنها بگویید” نه, نه, هنوز,'” واکر اضافه شده است.

برخی از انعطاف پذیری مورد نیاز

زمانی که سفارش به مدارس صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, اجرای چالش های جدید برای مدارس سراسر کشور, مربیان رو به کار بلافاصله.

“آن بوده است گیج کننده آن بوده است تقلا اما من خیلی خوش شانس کارکنان در اینجا شگفت انگیز بوده است,” Red Lake سرپرست ملیندا کراولی گفت. “هر کس فقط با هم کشیده و آنها در حال انجام آن است.”

روزانه COVID-19 روز رسانی ویدئو سرپرست کراولی گفت: اعضای هیات “خوشا به حال انعطاف پذیر برای آنها نمی تواند خم از شکل.”

اعضای هیات شده اند بیشتر قابل انعطاف است.

با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های تغییر روزانه و سفارشات جدید که از دولت های ایالتی و فدرال می توان آن را سخت به نگه دارید تا. معلمان خواسته به تغییر همه چیز را در مورد چگونه آنها ارائه ترم و کارکنان خواسته شده به طور کامل مشاغل مختلف با کمی توجه کنید.

“این واقعا یک مثال خوب از کار با هم و چه چالش برانگیز است که ما شده ایم پس به همه این تصمیمات در حال حاضر اما این اطلاعات به نظر می رسد به طور مداوم در حال تغییر هستند و racking مغز ما تلاش به آمده تا با راه حل, اما پس از آن همه چیز تغییر” رئیس Jourdain گفت.

مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش ارائه راهنمایی به تحویل غذا اما برخی از چیزهایی که فقط نمی خواهد همان کار در دریاچه به عنوان آنها ممکن است در مناطق دیگر.

Jourdain گفت مینه سوتا وزارت بهداشت توصیه تحویل با اتوبوس و ترک در آستان نمی خواهد کار به خوبی در دریاچه.

“که کار خوب در شهرستانها اما در اینجا ما مجموعه ای منحصر به فرد از چالش است. وجود دارد برخی از جاده ها شما می توانید از اتوبوس پایین و شما لازم نیست که به سگ خود را بند زده, اینجا, بنابراین شما فقط می توانید ترک مواد غذایی در خارج,” او گفت:.

در حالی که همه مدارس در دولت ملزم به ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزانی که به آنها نیاز بسیاری دیگر از مدارس در حال ارائه pick-up و یا درایو-یو پی اس به توزیع وعده های غذایی خود را. قرمز دریاچه ارائه شده است به هر دانش آموز که می خواهد یک وعده غذایی بزرگ انجام است.

Bensen گفت: به همین دلیل این منطقه انتخاب شده است برای ارائه به همه دانش آموزان این است که به اطمینان حاصل شود همه درمان منصفانه و راه حل از تحویل نیز نگه می دارد کارکنان مدرسه مشغول به کار است.

“حمل و نقل می تواند یک موضوع برای برخی از خانواده های ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما عادلانه در سراسر هیئت مدیره,” او گفت:.

آوردن یک جامعه با هم در حالی که فاصله اجتماعی

می توان آن را دشوار است به تصور یک وضعیت که مانع از گروه های بیش از 10 نفر از تجمع خواهد در واقع یک جامعه به هم نزدیک است. اما این چیزی است که اتفاق می افتد در دریاچه — مردم در آینده نزدیک هم در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله.

سرپرست کراولی گفت: در حالی که موقعیت های شبیه به این در حال تلاش آنها اغلب کمک به جوامع برای پیوند با هم قوی تر از همیشه.

“گاهی اوقات موقعیت های استرس زا مانند این بحث این قطعیت ایجاد جامعه و شاید که آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر,” او گفت:.

او همچنین با اشاره به جامعه شده است عمدتا حمایتی از مدارس در طول این زمان. “این بسیار مثبت هر کس فقط به حمایت و بسیار مثبت حتی در جامعه آنها با هم متحد شدند.”

یک پسر به نام من و روز دیگر می گویند, ‘راه ما واقعا بد است, بنابراین من در زمان یک تعداد هستند و این بچه ها و خانواده هایی که در پایین وجود دارد که من به آنها صحبت کردیم و آنها را از آمدن به خانه را انتخاب کنید (غذا) بنابراین شما نمی باید به رانندگی تا آنجا که “این آن نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد که واقعا دلگرم شدم goosebumps فقط تکرار است که” او گفت:.

Bensen به توافق رسیدند. “ما تا به حال برخی از اعضای جامعه بپرسید به داوطلب وجود دارد فقط شده بسیاری برای قدردانی از مدارس در حال حاضر,” او گفت:.

Red Lake School employees walk meals up to a home on Thursday in the Little Rock community of Red Lake. (Jillian Gandsey / Bemidji Pioneer)

Red Lake, مدرسه, کارکنان راه رفتن وعده های غذایی به یک خانه در روز پنج شنبه در لیتل راک جامعه Red Lake. (جیلیان Gandsey / بمیجی پایونیر)

هنگامی که این پایان ؟

واکر گفت: بزرگترین سوال او شده است شنیدن از دانش آموزان این است که “چه زمانی ما به بازگشت؟”

دانش آموزان نمی دانم زمانی که و یا اگر آنها خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه. بسیاری از دانش آموزان در دریاچه نمی توانید از این فرصت برای خداحافظی به دوستان خود به عنوان مدرسه لغو شد برای دولت مسابقات بسکتبال قبل از فرماندار اجرایی منظور ساخته شده بود.

“در وضعیت ما با وضعیت مسابقات و قادر به می گویند هر خداحافظی آنچه همه این بچه ها نیست که این فرصت را به هر گونه بسته شدن و یا خداحافظی و یا گرفتن مسائل خود را احساس می کنم مثل آن را سخت برای بچه ها, آن را سخت برای کارکنان” Bensen گفت.

این COVID-19 اپیدمی را ترک کرده است بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. کارکنان نمی دانم چه مدت تحویل غذا ادامه خواهد داد اما آنها آماده برای رفتن نگه دارید تا زمانی که لازم است.

Bensen ذکر آنها بدست سریع تر و کارآمد تر از هر روز است. “ما هر روز بهتر شدن” او گفت:.

Jourdain اشاره کرد که او شنیده است نگرانی از سالمندان نگران که آیا مراسم فارغ التحصیلی را به عنوان برنامه ریزی شده. “من نمی توانم پاسخ این است که, اما من سعی کنید به آنها اطمینان کنید. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت” او گفت:.

“من در تلاش برای فعال و پیش رو فکر می کنم, اما چگونه شما قصد دارید برای چیزی که شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق افتاد؟”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>