دهلی خشونت: تلفات افزایش به 39, برخی از نشانه های عادی

دهلی نو : مرگ و میر در دهلی خشونت افزایش به 39 روز جمعه به عنوان ابر دود پاک به فاش کردن میزان آسیب از بدترین شورش در شهر در بیش از سه دهه و مردم کمرویی پا به کار و افتتاح فروشگاه ها و دیگر موسسات.
در حالی که مدنی کارگران جاروب خیابان ها و bylanes از شمال شرقی دهلی آشغال با آجر شیشه های شکسته و دیگر ریزه از سه روز از درگیری های جمعی, برخی از مغازه داران طبقه بندی شده اند از طریق سوخته باقی مانده از تخریب و سوخته مغازه ها.
پلیس و شبه نظامی پرسنل نگهداری سخت افروزی در نمایش نماز جمعه در مساجد.
مغازه ها و دیگر موسسات باز در بعضی از نقاط و بیشتر وسایل نقلیه خصوصی دیده می شد در جاده ها. خودرو و e-rickshaws نیز شروع به پیمودن در برخی از مناطق به عنوان افراد پا را از خانه های خود برای بازگشت به کار و یا کارهای ضروری.
مقامات همچنین گفت: آنها تلاش های اضافی برای سرکوب شایعات و برگزاری منظم پرچم راهپیمایی و تعاملات در محلات از مناطق آسیب دیده به عنوان اعتماد به نفس-ساختمان اقدامات است.
“کار من خواهد بود تا اطمینان حاصل شود مردم احساس امنیت و همچنین که پلیس برای آنها وجود دارد” S N Shrivastava خواهد شد که به بیش از دهلی نو به عنوان کمیسر پلیس از روز شنبه گفت:.
او گفت: 331 صلح جلسات برگزار شده است در مناطق آسیب دیده در طی دو روز گذشته.
Shrivastava شد عودت از مرکزی ذخیره نیروی پلیس و منصوب به ویژه کمیسر (نظم و قانون) از پلیس دهلی در اوایل این هفته زمانی که خشونت آغاز شده است.
مساجد محلی در شورش-آمار مناطق درخواست کرد برای صلح و آرامش و قرار دادن اطلاعیه درخواست مردم به سقوط طعمه به شایعات و همکاری با پلیس است.
که نگرانی تلفات می تواند تا بیشتر با چند نفر به طور جدی زخمی دهلی وزارت بهداشت گفت: 39 نفر کشته شدند.
بیش از 250 نفر مجروح شده اند و در درگیری های جمعی است که شکست در سراسر شمال شرقی دهلی نو در زمینه هایی مانند Jaffrabad, Maujpur, Chand باغ Khureji خاص و Bhajanpura.
خارج از GTB بیمارستان اضطراب تشدید به مردم منتظر در خارج از سردخانه برای دریافت اجساد عزیزان خود. در داخل بسیاری از مردم گرفتار در جمعی آتش سوزی آغاز شده است که بیش از اصلاح قانون تابعیت مبارزه خود آسیب مهم.
حدود 7000 نیروهای شبه نظامی مستقر شده اند در مناطق آسیب دیده از دوشنبه. صدها پلیس دهلی پرسنل نیز بر روی زمین برای حفظ صلح است.
اتحادیه وزارت گفته است که هیچ اصلی حادثه گزارش شده است از شمال شرق منطقه در طی 36 ساعت است. آن گفت: prohibitory دستورات اعمال شده در بخش 144 خواهد بود آرام به صورت 10 ساعت در نظر بهبود در وضعیت. (سازمان)

مقاله قبلیاقدامات انجام شده توسط دولت را تقویت رشد اقتصادی: SBI MD دینش خارا

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>