دهلی نو HC تعلیق استراحت تابستانی را در کار از دست دادن با توجه به کروناویروس

دهلی نو May 9:
دادگاه عالی دهلی روز شنبه تصمیم به تعلیق آن در تعطیلات تابستان سال جاری قرار است از ژوئن 1 تا 30 را برای از دست دادن ساعات کار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مستند.
دادگاه عالی نیز لغو تعطیلات تابستانی از تابع دادگاه در ماه ژوئن این سال است.
تصمیم گرفته شده در جلسه توسط دادگاه عالی دهلی نو شد رئیس دادگستری D N پاتل و دیگر قضات با توجه به مشکلات شدید و مشکلات طرفین دعوا در حساب از این مستند و در نتیجه تعلیق از عملکرد دادگاه که در حال حاضر در حال شنیدن مسائل اضطرار شدید تنها از طریق ویدئو کنفرانس.
دادگاه عالی بوده شنوایی تنها به امور فوری پس مارس 16. علاوه بر همه موقت سفارشات گذشت آن و محاکمه دادگاه قبل از آن که به پایان می رسد در مارس 16 یا وجود دارد پس از در حال حاضر تمدید شده است تا آوریل 15.
دادگاه عالی حل دوشنبه که دادگاه باید ادامه عملکرد در طول تعطیلات ماه ژوئن سال 2020 است.
“این تصمیم گرفته شده توسط دادگاه در 9 آوریل را برای از دست دادن دادگاه ساعت کار می کند و برای اطمینان از ترمیم عادی در عملکرد دادگاه در اولین” گفت: بیانیه صادر شده توسط دادگاه عالی.
این قطعنامه گفت: “پس از طی دوره تعلیق از کار این جلسه است محدود به مسائل بسیار فوری طبیعت یا فوری طبیعت وجود دارد ناچیز است, تازه, تشکیل پرونده از موارد کمتر اختیار و مسئول تشدید تنش در عقب افتادگی در نتیجه مشکلات شدید به طرفین دعوا.”
آن گفت: سپتامبر 16, 2019, اطلاع رسانی, که تا به حال اعلام شده این دوره از تعطیلات تابستان برای دادگاه عالی و دادگاه دادگاه در اینجا در ماه ژوئن سال جاری تغییر یافته است.
این قطعنامه گفت: امید است و انتظار می رود که اعضای این بار باید خود را گسترش همکاری کامل در ساخت عملکرد دادگاه های معنی دار و هدفمند در ماه ژوئن سال 2020 است. (PTI)

مقاله قبلیهند نیاز نیست پول نمی تواند کریکت در حال حاضر: Kapil در اختر پیشنهاد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>