دهلی دولت راه اندازی توییتر رسیدگی برای پرداختن به COVID مربوط به نمایش داده شد شکایت

Delhi Chief Minister Arvind Kejriwal addressing a press conference in New Delhi on Friday. (UNI)
دهلی وزیر Arvind Kejriwal پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز جمعه. (UNI)

دهلی نو: دولت دهلی نو روز چهارشنبه راه اندازی توییتر رسیدگی برای پرداختن به COVID-19 مربوط به نمایش داده شد و رسیدگی به شکایات مردم است.

رسیدگی @DelhiVsCorona خواهد اطمینان از اطلاعات معتبر در مورد این بیماری و خدمت به عنوان یک توقف راه حل برای تمام COVID-19 مربوط به نمایش داده شد و رسیدگی به شکایات دولت در بیانیه ای گفت.

وزیر Arvind Kejriwal تشکیل یک تیم برای نظارت بر این توییتر مسئولیت رسیدگی به. تیم را جمع و زنده وضعیت این وضعیت در بيمارستان های دولتی و ارائه اطلاعات معتبر در COVID-19 آن گفت.

“تیم نیز پاسخ و حل مسائل از بیماران و پزشکان در دولت دهلی نو میباشد.

کاربران توییتر می توانید از تگ @DelhiVsCorona و صدای جیر جیر با نمایش داده شد خود را در مورد جیره معاینات در بیمارستان مربوط به نمایش داده شد و یا هر گونه دیگر COVID-19 سوالات مرتبط با بیانیه ای به عنوان خوانده شده.

“این تیم از نمایندگان اطمینان را سریع و سریع عمل در مسائل مربوط به COVID-19 درمان مطرح شده در توییتر. این کمک خواهد کرد که کاهش ترس و وحشت و اضطراب در میان شهروندان دهلی نو” اضافه بیانیه است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>