Dejon دیویس می پیوندد 1000 نقطه باشگاه CBU بسکتبال شکست یوتا دره

ریورساید – این امر می تواند یک راه جدیدی را برای کالیفرنیا باپتیست دانشگاه را به نفع خود بازی نه با تکیه بر بمباران مخالفان از عرصه های سراسر غرب کنفرانس ورزشی.

رمان – صرفه جویی برای این واقعیت است که هر کسی-اما-رمان پشت سر هم از Dejon دیویس و میلان Acquaah انجام آنچه آنها شده اند برای بخشی بهتر از دو فصل: انتخاب Lancers تا آنها را در خود جای پهن پشت و حمل آنها را به یکی دیگر از آسیاب کنفرانس نفع خود.

دیویس به ثمر رساند 21 امتیاز و برداشت 16 ریباند و Acquaah ثمر رساند تا بازی-بالا 24 با هفت ریباند به عنوان CBU تبدیل به کنار, یوتا, دره, دانشگاه 73-66 در مرکز حوادث شب چهارشنبه.

پیروزی با دو پاداش به صورت CBU (20-8, 9-4): این Lancers’ 20 در این فصل و با 21 امتیاز Davis, پیوست, باشگاه 1000 نقطه صورت CBU حرفه ای. او آمد به بازی نیاز به 15 در مجموع او درباره حاصل کار دو تیم.

“من هرگز فکر نمی کردم من یکی از این افراد در این وضعیت آمدن به اینجا من هرگز فکر نمی کردم من از نوع فرد را به گرفتگی که هدف” دیویس گفت:. “من می دانستم که من در آینده ندارد اما تمرکز اصلی من. این واقعیت که من قادر به تسلط بر راه من و به بازی ادامه راه من, من می دانستم که آن را در نهایت.”

صحبت از تسلط است که توضیح می دهد چه 6-پا-7, 225 پوند دیویس انجام داده است به Wolverines. او حک شده آنها را برای 19 امتیاز و 17 ریباند در CBU را 65-61 پیروزی در اورم Jan. 29. سال اول, یوتا, دره مربی Mark Madsen, بله سابق دانشگاه استنفورد تكیه لیکرز’ نقش بازیکن و دستیار مربی رفت و برگشت به همان دفاعی تخته رسم است که اجازه دیویس به جیغ وداد بازی کردن و ورجه ورجه کردن در ماه گذشته.

نتایج قابل پیش بینی بود.

“من فکر می کنم آن را در واقع مردم دست کم گرفتن قدرت و اندازه من و به طوری که آنها می خواهم به بازی یک مقدار زیادی از یک در یک و رشد من است که,” دیویس گفت:. “هر زمان که کسی تلاش می کند تا امنیت من one-on-one, من احساس می کنم بیش از حد قوی برای آنها. آنها فقط نمی یادگیری درس است.”

درس Lancers در زمان از چهارشنبه شب این است که آنها می توانند برنده بازی آنها trailed اواخر; یوتا دره led 55-49 با 6:13 سمت چپ قبل از 14-2 CBU اجرای بیش از 4:26 تصمیم مهم است. بسیاری از که آمد از Acquaah که به ثمر رساند هفت متوالی امتیاز در طول اجرا قرار داده است که Lancers پیش رو برای خوب است.

“در یک بازی مثل این پایین بودن شش می توانید احساس می کنید مانند شما در حال پایین 15,” CBU مربی ریک Croy گفت. “برای آنها که به بلوغ به نگه داشتن سر خود را و نگه داشتن رفتن در آن یک اختیار در یک زمان صحبت می کند جلد است.”

و آنها می توانند برنده بازی است که در آن معمولا قابل اعتماد 3-اشاره گر هر چیزی است ، CBU بود 5-برای-21 از فراتر از قوس با Ferron طعم جونیور WAC پیشرو 3-نقطه تیرانداز از خفا رفتن 0-for-4.

این پرواز در صورت اخیر روند. از Lancers آینده شد یک شب که در آن آنها ضربه 62.1 درصد از آنها 3-اشاره گر (18 29) در برابر شیکاگو دولت است. این سومین بار در چهار بازی قبلی CBU آمار حداقل 18 treys; آن را تخلیه 19 برابر هر دو گراند کانیون و Westcliff. یکی تصویری که بر روی صفحه نمایش قبل از چهارشنبه شب آمد و در شهر کانزاس زمانی که Lancers شد 5 25. جای تعجب نیست که آنها از دست رفته توسط شش.

“من می دانستم که این امر می تواند سخت کار کردن. من نمی دانستم که این امر می تواند تا این حد از سخت کار کردن” Croy گفت. “شما فقط نمی دانم آنچه در آن می گذرد را برای برنده شدن در یک بازی شبیه به این در اواخر ماه فوریه هنگامی که شما در حال تیراندازی توپ هست. امشب آن را در زمان 10 عکس های مسدود شده و برخی از عالی دفاع.

“در اوایل ما اجازه فقیر ما تهاجمی بازی ما تاثیر می گذارد دفاع. در نهایت به نیمه دوم ما حفر شده در ما نظم دفاعی و ما آنها را سخت تر عکس. که تفاوت در این بازی است.”

ژاک Pirog (شش) و گلن موریسون (چهار) تا به حال 10 بلوک به صورت CBU که مجبور 13 Wolverines’ گردش برگزار شد و آنها را به 3 از 15 تیر اندازی فراتر از arc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>