نمایشگاه دفاع کمک خواهد کرد که هند ساخت پنج تریلیون اقتصاد: Rajnath

Defence Minister Rajnath Singh and Uttar Pradesh Chief Minister Yogi Adityanath during curtain raiser of Defence Expo 2020 in Lucknow on Tuesday. -Excelsior Photo
وزیر دفاع Rajnath Singh, و, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath طول پرده بیدار کننده از دفاع Expo 2020 در لکنو در روز سه شنبه. -اکسلسیور عکس

Prabhat Ranjan Deen
لکنو Feb 4: وزیر دفاع Rajnath Singh, امروز گفت که دفاع اکسپو-2020 کمک خواهد کرد که برای ساخت هند یک کشور از پنج تریلیون اقتصاد است.
“این یک رویداد افتخار برای مردم اوتار پرادش که لکنو سازماندهی Def Expo 2020. از آن خواهد شد بزرگترین نمایشگاه دفاع در کشور از نظر مشارکت کنندگان این منطقه از این نمایشگاه و درآمد به دست آورده” وزیر دفاع گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در پرده بیدار کننده از نمایشگاه دفاع در لکنو.
سینگ که این رویداد خواهد شد تاریخی برای اوتار پرادش از آنجا که دولت در حال رفتن به تبدیل شدن به یک مقصد برای دفاع از تولید و هوافضا تولید و راه را هموار دفاع راهرو در بالا که به فوق العاده ای فرصت های شغلی برای جوانان از دولت و به طور همزمان ما خواهد بود با داشتن یک گرند زیرساخت با بسیاری از صنایع دفاع تولید.
Rajnath گفت که در آینده نزدیک به هند را تبدیل به توپی از دفاع تجهیزات تولید و اوتار پرادش بازی خواهد کرد و نقش مهمی در آن است. او گفت که دعوت تمدید شده است به 135 کشور برای این نمایشگاه دفاع و 70 سازمان ملل را تایید کرده اند مشارکت خود را. ساعت نارندرا افتتاح DefExpo-2020 فردا.
صحبت به مناسبت سانتی متر یوگی Adityanath اعلام کرد که در آینده نزدیک تا دولت شروع حمل و نقل هوایی خدمات برای مردم عادی. او گفت: دولت با خرید دو ● هواپیما از هال که پرواز در مسیرهای کوتاه تر مانند لکنو-بنارس لاکنو-بریلی ضلع لاکنو-کانپور لکنو-آگرا ،
یوگی بر اهمیت دفاع راهرو است که به اتصال شش مناطق مختلف به خصوص ملی ویتنام هانوی که در حال رفتن به توپی از دفاع تولید به زودی. “ما باید برای ریشه کن کردن فقر از ملی ویتنام هانوی با انجام این کار” یوگی و افزود: در دولت بانک زمین از 24 هزار هکتار مجاور برنامه ریزی شده دفاع راهرو.
سفیر آمریکا در هند کنت من Juster که او نیز در حال حاضر در این مناسبت گفت که وجود دارد این است که پتانسیل عظیمی برای صنعت همکاری بین هند و ایالات متحده (ایالات متحده) در دولت از هنر تجهیزات دفاعی.
سفیر آمریکا گفت: “در حال حاضر ما شرکت های شرکت کننده در این رویداد در حال همکاری با شرکت ها در سراسر هند از جمله در اوتار پرادش دفاع راهرو به تولید تجهیزات دفاع نه فقط برای ما کشورهای جهان, اما برای کسانی که از شریک سازمان ملل”.
کنت گفت: “این یک فرصت عالی برای دیدن استعداد و نوآوری از هند دفاع میباشد. ما نگاه رو به جلو به دنبال فرصت هایی را برای گسترش و آمریکا برای همکاری به عنوان دولت هند برقرار دفاع صنعتی دالان در اینجا در اوتار پرادش و همچنین در تامیل نادو.
آمریکا به ایران گفت: ما به اشتراک گذاری این باور است که منظور از هند برای اطمینان از دفاع از خود و کار با همفکر سازمان ملل در تعقیب امنیتی مشترک و اهداف آن بسیار مهم است که هند حرکت به سوی سیستم های – نه تنها سلاح موثر هستند که چالاک و انعطاف پذیر.
“ایالات متحده آمریکا معتقد است که هند باید در نهایت حرکت به سوی سیستم است که سازگار با تجهیزات و شبکه های امنیتی شرکای” او اظهار داشت و افزود که هند و Americam استراتژیک ارتباط قوی تر خواهد بود در چند روز آینده. بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هند را بیشتر تقویت رابطه متقابل او اضافه شده است.

مقاله قبلییاماها معرفی FZ 25 در BS ششم

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme