کاهش تصادفات جاده ای پس از MV جدید قانون:

کرد

دهلی نو: پس از معرفی موتور جدید خودرو عمل در سال گذشته شده است وجود دارد کاهش قابل توجه تصادفات جاده ای در کشور, اتحادیه حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزیر Nitin کرد گفت: Lok سبها در روز پنج شنبه.
در پاسخ به یک سوال تکمیلی مطرح شده توسط نمایندگان کنگره حزب عضو محمد Faizal PP از Lakshadweep گفت: معرفی موتور خودرو (متمم) قانون 2019 منجر به کاهش قابل توجهی در تصادفات جاده در سراسر کشور است.
وزارت او Mr کرد گفت: دستور تشکیل یک کمیته تحت ریاست نمایندگان مجلس نگران مناطق برای شناسایی این “لکه سیاه” که باعث تصادفات منجر به مرگ در بزرگراه ها در سراسر کشور است.
او خواست همه نمایندگان مجلس به مشارکت فعال در این کمیته و کمک در پیاده سازی دولت مرکزی طرح است. با ابراز نگرانی از افزایش تصادفات جاده ای در پنجاب, Aam Aadmi Party عضو Bhagwant Mann گفت که وجود دارد 138 چنین کشنده مکان در مکان های مختلف در پنجاب و چهار نفر از دوستان خود را از دست داده اند زندگی خود را با توجه به ولگرد گاو. (سازمان)

مقاله قبلیCOVID-19: UGC می گوید دانشگاه ها برای به تعویق انداختن امتحانات به حالت تعلیق در ارزیابی کار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>