شمار کشته شدگان در سقوط از هتل استفاده می شود به عنوان مرکز قرنطینه در چین افزایش می یابد به 20

پکن: شمار تلفات ناشی از سقوط از یک هتل استفاده می شود به عنوان یک مرکز قرنطینه در استان فوجیان چین افزایش یافته است به 20 مقامهای محلی روز سه شنبه گفت:.

این Xinjia هتل در Licheng در Quanzhou شهرستان مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه و رعایت افرادی که آمده بودند به این استان در طول رمان coronavirus پیشگیری و کنترل و آمده بودند در تماس با بیماران مبتلا به ویروس. هتل سقوط در روز شنبه.

شصت و دو نفر کشیده شده است از باقی مانده از هتل تا کنون و در میان آنها 20 نفر دولتی صدای آمریکا خبر داد.

یک مرد را نجات دادند در روز سه شنبه شب 69 ساعت پس از اینکه به دام افتاده در زیر آوار. در شب دوشنبه 10 ساله پسر بچه و مادر خود را نجات داده شدند.

در زمان سقوط در مجموع 71 نفر به دام افتاده بودند و نه نفر دیگر موفق به فرار. امدادگران در حال جستجو برای دیگری نه افرادی که باقی می ماند از دست رفته است.

یک بررسی اولیه نشان داد که ساختمان هتل بود که تزئین شده زمانی که حادثه رخ داده است و صاحب این ساختمان قرار داده شده است تحت کنترل پلیس.

رمان coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته و تاکنون بیش از 3000 زندگی در کشور است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>