پکن Feb 14: مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع اتحاد مشخصی به حدود 1,500 با 121 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا از بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که موارد تایید شده از عفونت شروع به پریدن کرد به حدود 65,000 مقامات بهداشتی گفت: در روز جمعه.
سخت ضربه هوبئی استان کانون شیوع گزارش شده 116 جدید مرگ و میر و گزارش 4,823 جدید موارد تایید شده در پنجشنبه استانی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه.
مرگ و میر در چین coronavirus اپیدمی رفته تا به 1,488 به مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.
ملی کمیسیون بهداشت گفت: با 5,090 موارد جدید تعداد کل تایید coronavirus موارد افزایش یافت تا به 64,894 که از پنج شنبه.
این کمیسیون گفت: آن دریافت گزارش از 121 مرگ و میر در روز پنج شنبه با 5,090 جدید تایید موارد جديد عفونت کرونا ويروسی از 31 استان در سطح مناطق.
در میان مرگ 116 بودند در هوبئی استان دو در هیلونگجیانگ و یکی در آنهویی استان هنان و چونگ کینگ به ترتیب کمیسیون گفت.
تعداد موارد جدید در هوبئی استان شامل 3,095 بالینی تشخیص موارد آن دیده شده است به عنوان موارد تایید شده. جدید مرگ و میر نیز شامل هشت نفر بودند که از نظر بالینی تشخیص داده می شود.
آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در هوبئی استان به 51,986 دولتی صدای آمریکا خبر داد.
سازمان جهانی بهداشت روز پنج شنبه گفت: یک افزایش شدید 254 موارد COVID-19 (نام رسمی برای coronavirus) موارد در چین به علت تغییر در روش شمارش نیست نشان دهنده یک تغییر بزرگ در این بیماری همه گیر.
از 254, Hubei و آن استان ووهان گزارش 242, مرگ و میر, تک بالاترین در یک روز تا کنون.
“این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع” Michael Ryan سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.
“ما در حال برخورد از آنچه ما درک می کنیم با افزایش موارد 14,000 در یک روز” او گفت:.
“این افزایش که شما را دیده ام در 24 ساعت گذشته است که تا حد زیادی در قسمت پایین به یک تغییر در چه موارد گزارش شده.” رایان همچنین گفت که او انتظار می رود اعضای یک که رهبری ماموریت بین المللی به چین می رسند بیش از آخر هفته.
در حال حاضر 15-عضو پیشرفت که به تیم وارد شده در چین در روز دوشنبه ، (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de