د-تنش در لاک: چینی سربازان شروع به خروج از 3 مناطق عمده در Ladakh

PLA خلوت با مادون مبارزه با وسایل نقلیه; هند reciprocates

*Maj-Gen سطح مذاکرات امروز در چشمه های آب گرم منطقه

Sanjeev Pargal
جامو ژوئن 9: در نشانه های روشنی از د-تنش در خط کنترل واقعی در شرق لاداخ هدف پایان دادن به بیش از یک ماه در مناقشه بین چین و هند سربازان چینی سربازان شروع به خروج از مناطق درگیری در Galwan دره گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم 2.5 کیلومتر به 3 کیلومتر و سربازان نیز در پاسخ با خروج.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
کاهش تنش بین دو همسایه یک روز جلوتر از عمده کلی سطح و میدان فرماندهان مذاکرات بین دو کشور برنامه ریزی شده بود برگزار شد در چشمه های آب گرم منطقه, منابع رسمی گفت: EXCELSIOR.
منابع تایید کرد که افراد ارتش آزادی بخش (PLA) نیروهای نظامی بوده و کمپینگ همراه لاک در مکان های متعدد در شرق لاداخ از مه 5 و 6 را آغاز برداشت زیر دیپلماتیک و نظامی سطح مذاکرات میان دو کشور و آخرین بودن در ژوئن 6 است که در آن به طور کلی افسر فرمانده (GOC) از له مبتنی بر 14 سپاه, همچنین شناخته شده به عنوان آتش و خشم سپاه Lt Gen Harinder سینگ شرکت کرده بود.
متارکه توسط چینی ها سربازان در Galwan دره گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم آغاز شده و صبح امروز و PLA پرسنل که کمپینگ در لاک برای گذشته بیش از یک ماه عقب نشینی کرده اند نزدیک به 2.5 تا 3 کیلومتر منابع افزود که ارتش هند نیز متقابلا ژست.
اگر وجود دارد هیچ بیانیه رسمی از ارتش منابع تایید کرد که سربازان چینی بودند و هنوز هم در حال حاضر در Pangong Tso و Daulat التماس Oldie (DBO) مناطق اما رفتن نشانه وجود دارد می تواند عقب نشینی کامل از PLA پرسنل از چندین نقطه که در آن آنها کمپینگ.
وجود دارد می تواند بیشتر د-تنش در لاک در شرق لاداخ پس فردا Major-General سطح مذاکرات بین دو کشور است که برنامه ریزی شده بود برگزار شد در چشمه های آب گرم. علاوه بر وجود خواهد داشت و گو بین میدان فرماندهان هند و چین است.
جدا از خروج نیروهای منابع گفت: ارتش هند و PLA نیز حذف موقت زیرساخت ها و وسایل نقلیه جنگی از Galwan دره چشمه های آب گرم و گشت نقطه 15 مناطق بود که سالم نشانه صلح بین دو کشور در لاک زدن به تنش بود و منجر به استقرار نیروهای بیشتر و پیچیده سلاح توسط هر دو کشور.
منابع گفت: هر دو ارتش باقی ماند و مشغول تهاجمی ذکراست در مناطق مانند Pangong Tso, Daulat التماس Oldie و Demchok با وجود خروج از مناطق دیگر وجود خواهد داشت و یک سری مذاکرات در چند روز آینده برای کشف یک راه حل برای پایان دادن به این رویارویی است.
گفتند قابل ملاحظه تعداد سربازان چینی در حال حاضر هنوز هم در Galwan منطقه دره بود که به شدت اعتراض به هند.
ارتش هند تیم در حال حاضر در Chushul و در حال هماهنگی با مقامات ارشد در مذاکرات میان مقامات نظامی دو کشور.
روز دوشنبه وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: هند می خواهد یک قطعنامه از چندین دهه مسئله مرز با چین “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”. او به عنوان “مثبت” هفته گذشته در سطح بالا و نظامی گفت و گو بین دو طرف در صورت خاموش در شرق لاداخ.
در یک تلاش عمده برای پایان دادن به ردیف Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه Maj Gen لیو لین برگزار گسترده در جلسه روز سه شنبه.
در بیانیه ای در امور خارجی وزارت کشور گفت: در این جلسه صورت گرفت در یک “صمیمی و فضای مثبت” است و دو طرف توافق کردند که “در اوایل قطعنامه” از این موضوع می تواند منجر به توسعه بیشتر روابط میان دو کشور ،
در آن نظرات وزارت خارجه چین گفت: دو کشور توافق کرده اند که برای کار به حفظ صلح در امتداد خط کنترل واقعی و حل و فصل این مناقشه از طریق مذاکرات.
تنش بین دو طرف به شدت افزایش یافت و پس از گزارش درگیری بین سربازان در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.
هندی و چینی نیروهای درگیر در یک ماه-مواجهه طولانی مدت از مه 5 پس از برخورد خشونت آمیز در Pangong Tso است که تبدیل به بزرگترین بن بست نظامی پس از سال 2017 Doklam قسمت.
پس از بن بست آغاز شد و در اوایل ماه گذشته ارتش هند رهبری تصمیم گرفت که نیروهای هندی را اتخاذ روش شرکت در برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>