DDC Rajinder Singh Tara inspecting ongoing works at Kishtwar.
DDC Rajinder سینگ تارا بازرسی مداوم با این نسخهها کار در Kishtwar.

Excelsior خبرنگار

KISHTWAR 29 جولای: منطقه توسعه کمیسر Kishtwar Rajinder سینگ تارا امروز بازرسی مداوم کار می کند 100 bedded بلوک در بیمارستان منطقه پیچیده اینجا.
او accompained توسط معاون مدیر کل JKPCC رامان Sahni,پزشکی, سرپرست بیمارستان منطقه Kishtwar دکتر Parveez اقبال Wani, XEn PWD Kishtwar Romesh کومار AEE PWD Kishtwar مسعود Mintoo و دیگر نگران کرد.
وی از اجرای آژانس برای تکمیل انتظار این نسخهها کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که بلوک اضافی ساخته شده است کاربردی برای عموم مردم.
این DGM JKPCC اطلاع داد که اضافی 100 bedded بلوک است که ساخته شود و در برآورد هزینه Rs 19.64 کرور و قرار است تا پایان ماه ژوئن 2022 را تقویت ظرفیت های منطقه بیمارستان در مدیریت افزایش caseloads.
بیشتر او اطلاع داد که یک مقدار از Rs1.38 کرور می ایستد منتشر شده توسط دفتر مرکزی است که مورد استفاده در تهیه فولاد سطحی و دیگر پایه و اساس کار است.
در ضمن DDC kishtwar همچنین در بازرسی از چشم بلوک بیمارستان منطقه پیچیده kishtwar که ساخته شده است و توسط PWD (زیر بخش Kishtwar) با برآورد هزینه Rs 82 lakhs و ساخت و ساز که در جریان است در نوسان کامل است و باید در پایان این سال است.
چشم بلوک را شامل 05 اتاق همراه با امکانات توالت مطلع XEN PWD Kishtwar.
XEn بیشتر اطلاع داد که یک ICU بلوک ساخته خواهد شد بیش از این چشم بلوک در مرحله دوم که برای آن برنامه ریزی می ایستد تایید و شمالی فرایند است.

مقاله قبلیباران ایجاد می کند ویران کردن خانه های خسارت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de