DC سرینگر بازدید از مناطق مختلف به بازرسی پیشرفت

DC Srinagar Shahid Iqbal Choudhary interacting with people during door to door health survey.
DC سرینگر شهید اقبال Choudhary تعامل با مردم در طول درب به درب بررسی سلامت.

درب-به-درب سلامت بررسی

Excelsior خبرنگار
سرینگر Apr 28: درب-به-درب سلامت بررسی آن آغاز شده و در روز دوشنبه در نوسان کامل در سراسر منطقه سرینگر با دهها هزار نفر از شهروندان تحت پوشش تا کنون. این بررسی است که برگزار می شود برای تعیین دقیق گسترش COVID-19 در منطقه است.
معاون کمیسر سرینگر Dr شهید اقبال Choudhary امروز در بازدید از مناطق مختلف در نقاط مختلف منطقه به بازرسی انجام این نظرسنجی که برگزار شد در سراسر منطقه سرینگر.
او در بازدید های مختلف خانواده ها به مناسبت و تعامل با مردم و تاکید بر اهمیت این نظرسنجی و مشارکت در آن است.
بیش از 10 هزار خانوار و آلودگی بیش از 50 هزار تن از شهروندان تحت پوشش قرار گرفتند تحت بررسی سلامت فقط در دو روز در این منطقه است.
قابل ذکر است که برخی از 700 تیم متشکل از مقامات بهداشت و درمان icd ها و انتخابات بخش شده اند به خدمات فشرده برای برگزاری این مهم بررسی است که با هدف تعيين گسترش COVID-19 بیماری در منطقه و این دوره از عمل است که باید برای مقابله با آن است.
داده های تولید شده به عنوان بخشی از این بررسی این است که جمع آوری شده با استفاده از Swasthya Nidhi نرم افزار تلفن همراه که به تازگی راه اندازی شده توسط دولت است. بررسی هدفمند است برای تکمیل در مدت دو هفته.
به مناسبت DC همچنین بازدید از چند بانک عامل در این مناطق به بازرسی پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. او تعامل با کارکنان در هر یک از بانک ها و تاکید کرد پایبندی به تمام هنجارها و دستورالعمل گذاشته. قابل ذکر است که دولت های منطقه را فراهم کرده است هزاران نفر از صندلی به بانک ها برای فعال کردن مشتریان خود را مطابق با, اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.
زودتر,,,,, Dr شهيد بازدید از مناطق مختلف ابلاغ به عنوان COVID-19 مناطق قرمز در منطقه به سهام در حال انجام بررسی سلامت و در دسترس بودن خدمات ضروری و لوازم آن ،
در هر یک از این مناطق به دنبال او دقیق وضعیت ارائه امکانات مربوطه به ساکنان از نگران گره افسران و منطقهای کمیته های تشکیل شده برای حصول اطمینان از در دسترس بودن لوازم ضروری و انجام اجباری نظارت و بررسی فعالیت های.
او همچنین تعامل با نمایندگان محلی این مناطق به گرفتن بازخورد از آنها در مورد در دسترس بودن امکانات و لوازم ضروری در مناطق مربوطه خود را.
Dr شهيد به آنها اطمینان داد که دولت کشیده شده است تا طرح جامع پوشش تمام جنبه ها و محدودیت در حرکت و فعالیت در زمینه های مربوطه خود را بخشی از این برنامه پیچیده با هدف شامل گسترش COVID-19.

مقاله قبلیمشاور Sharma بحث آموزش آنلاین طرح با اتحادیه HRD وزیر
مقاله بعدیLadakh LG وعده ماسک به Antodaya ذینفع کارگران مهاجر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>