DC جامو راه اندازی PRMS, اس ام اس خدمات برای مسافران

DC Jammu Sushma Chauhan launching PRMS and SMS Services for travellers on Tuesday.
DC جامو Sushma Chauhan راه اندازی PRMS و خدمات اس ام اس برای مسافران در روز سه شنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 2: به منظور حفظ نظام رکورد از تمام مسافران پس از رسیدن جامو ایستگاه راه آهن و اطلاع رسانی به این مسافران در مورد نتایج COVID-19 آزمون که هر مسافر دستخوش معاون کمیسر جامو Sushma Chauhan به طور رسمی راه اندازی آن را فعال کنید راه حل همراه با برنامه های کاربردی تلفن همراه است که بر روی دانلود ابزارهای دستی و تلفن های همراه را قادر می سازد مقامات منینگ تمامی مراحل به انجام کار خود را در سهولت و با دقت همراه با اس ام اس بر اساس سرویس برای علامت نتایج آزمون.
دادن جزئیات مربوط به آن را فعال کنید خدمات سی گفت که یک اتاق کنترل تاسیس شده است در ایستگاه راه آهن جامو که نظارت بر اطلاعات دستگیر شده از طریق نرم افزار تلفن همراه در زمان واقعی و اساس در راه آهن پلت فرم خود را. به طور مشابه برای تسهیل مردم در مورد خود COVID-19 نتایج آزمون SMS فرستاده شده به افراد در گوشی های تلفن همراه خود موجب ساده پاسخ مکانیزم.
او بیشتر اطلاع داد که سیستم ثابت می شود بسیار مفید برای اطلاع از نتایج به مسافران به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال ارائه به دولت های منطقه توسط وزارت بهداشت و درمان و نتایج آزمون در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده با نگران افراد در نزدیکی زمان واقعی بر اساس. بیش از 75000 اس ام اس رانده شده اند به افراد که در تاریخ از طریق یک نرم افزار سفارشی نرم افزار به عنوان در تاریخ, او گفت:.
برنامه “مسافران ثبت نام سیستم مدیریت (PRMS)” و خدمات اس ام اس که در حال استفاده قرار بوده است بومی طراحی و توسعه توسط NIC منطقه مرکز جامو به رهبری سانجی گوپتا مدیر فنی & DIO, Jammu. این سیستم بخشی از حکومت الکترونیکی ابتکار و پشتیبانی شده توسط یک نرم افزار اندروید. برچسب گذاری وسایل نقلیه در برابر هر قطار مسافری دیگر امکانات فراهم شده در PRMS و همچنین به عنوان نرم افزار تلفن همراه. پس از تکمیل خودرو tagging دقیق آشکار از تمام مسافران سفر در یک اتوبوس تولید می شوند بنابراین امکان صاف و حمل و نقل مسافران پس از رسیدن جامو ایستگاه راه آهن & محدود به مناطق دیگر از جامو همچنین.
PRMS با این نسخهها کار بر روی یک مدل از پیش داده های موجود از تمام مسافران سفر در قطار ارائه شده توسط IRCTC پس از تهیه نمودار توسط راه آهن مقامات. این اطلاعات سپس جستجو توسط تلفن همراه نرم افزار و به روز شده را به یک سرور مرکزی و داده های زمان واقعی و آمار می تواند نظارت توسط مقامات در اتاق کنترل. داده ها از بیش از 16200 مسافران دستگیر شده از طریق TPRMS و نرم افزار تلفن همراه تا کنون.
به طور مشابه COVID-19 نمونه نتایج همه تغذیه به یک پایگاه داده از جایی که آن را می توان به راحتی با استفاده از مناسب اعتبار ورود. اس ام اس امکانات شده است همچنین یکپارچه در PRMS نرم افزار که از طریق آن اس ام اس را می توان تحت فشار قرار دادند به فرد نگران اطلاع رسانی به آنها در مورد نمونه نتایج با حداقل تاخیر. از آنجا که داده حساس است و قصد دارد در حفظ حریم خصوصی افراد در این نرم افزار و داده ها به عنوان دسترسی محدود.

مقاله قبلی2 مرگ, 9 زنان باردار در میان 77 آزمون +ve در کشمیر
مقاله بعدیدو جیش طالب در پولوما

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>