روز 7: LA County وارد روز جدید از پتانسیل ناآرامی در میان تظاهرات و درگیریهای غارت

Angelenos از خواب بیدار به یک روز جدید از پتانسیل ناآرامی های مدنی در روز سه شنبه, ژوئن 2, یک روز پس از اجتماعی خشم نامحدودی از Southland پدید آمده در دره سن فرناندو, هالیوود, جنوب خلیج و ادامه داد: در لوس آنجلس مرکز مدنی.

جدید سحر خواهد بود قاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام نیروی نظامی اگر ملت فرمانداران نمی تمبر از خشونت اعتراض به خشونت پلیس که roiled ملت طی هفته گذشته.

ملت آماده برای دور دیگری از خشونت در زمانی که کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری را موجب شده است.

روز شنبه نیز eb جدید بعد از تمیز کردن آوار این بار در وان Nuys شود که در آن صدها نفر همگرا در مرکز ایرانیان نرده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. سان فرناندو در زمان فشار از روز دوشنبه غارت با گسترده نوار businsesses غارت.

مرگ جورج فلوید در ادامه به لرزش یک منطقه است که او را تماشا می میرند ویروسی تلفن همراه تصویری. آن اسیر گذشته خود gasps هوا به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر گردن خود نمی کاهش تا برای چند دقیقه هنگامی که آن را خیلی دیر شده بود.

اما چه شد یک دره سن فرناندو تظاهرات در ابتدا گفته می شود لغو ریخته به سرقت و صدمه به اموال و شعله های آتش.

پلیس اعلام کرد این رویداد یک غیر قانونی مجمع و صدها پلیس لس آنجلس و, CHP افسران — پا بر روی موتور سیکلت و اتومبیل های گشت — می تواند دیده می شود همگرا در منطقه تصویری از ABC7 را به هلیکوپتر. حداقل 50 اجرای قانون Suv ها بودند پارک شده در وسط وان Nuys, بلوار, مسدود کردن خیابان به ترافیک در اخنرد خیابان.

  • 60 نفر دستگیر شدند به اتهام غارت و نقض مقررات منع رفت و آمد در وان Nuys شود.
  • آتش سوزی در یک وان Nuys مرکز نوار خاموش شد اما آن غارت شده بود پیش از آن در شب و وجود دارد یک گزارش از یک تیراندازی در محل.

غارت شد و همچنین گزارش داد در همسایه دره جوامع گرانادا هیلز و انسینو.

جنایات پاره شدن از طریق دره شد فقط آخرین آرایه ای از شکست و سوخته کسب و کار در مرکز شهر لس آنجلس و در این Fairfax منطقه ملروز منطقه سانتا مونیکا و ساحل طولانی است.

همچنین در روز دوشنبه:

  • تظاهرکنندگان متوقف ترافیک عازم شمال 405 در نزدیکی UCLA. چند بعدها دستگیر شد.
  • پاکسازی ادامه داد: در ساحل, Fairfax منطقه سانتا مونیکا و مرکز شهر L. A.
  • تظاهرات بزرگ و کوچک ادامه داد: در L. A. City Hall, هالیوود, وست هالیوود و پالوس وردس شبه جزیره.

رهبران محلی در ادامه به تماس برای آرام است.

در لانگ بیچ شهردار رابرت گارسیا گفت: غارت برابر نیست به عدالت حتی به عنوان سرباز گارد ملی در زمان پست ها در این منطقه است.

در L. A. شهردار اریک Garcetti و Los Angeles Police Department رئیس میشل مور ستایش معترضان که خود را نگه داشته اقدامات صلح آمیز در طول تعطیلات آخر هفته و شنبه اما گفت که آنها لحظه ای تردید نمی به دستگیری غارتگران و تظاهر. آنها بازداشت 700 در روز یکشنبه و چندین روز دوشنبه.

محلی رهبران محلی بودند و در واقع به دنبال به سمت تظاهرات در روزهای آینده.

در سانتا کلاریتا مقامات رفت و به بازی روز سه شنبه هشدار داد که تظاهر کنندگان به دنبال انجام آسیب در یک برنامه ریزی پنج شنبه در اعتراض خواهد بود دستگیر شد.

“ما در حال همکاری با یکدیگر برای اطمینان ما منابع ما نیاز به حفاظت از جامعه سانتا کلاریتا گفت:” کلانتر سروان. جاستین دیز, در بیانیه ای. “ما امیدواریم که به یک بار دیگر تظاهرات مسالمت آمیز.”

نیز, کسب و کار هشدار داده بودند آماده به جلو.

تمام این منطقه است که هنوز هم از درد و رنج انسانی و اقتصادی پس لرزه های یک بیماری همه گیر.

L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز دوشنبه گفت: آنها نگران افزایش موارد به دلیل جمعیت بزرگ — افزایش پتانسیل است که می تواند شروع به نشان دادن تا در این شماره از بیمار و مرده در چند هفته آینده.

مقامات نیز تصمیم گیری دوباره در مورد اینکه آیا یک حکومت نظامی را یک بار دیگر دستور داده شود در این منطقه است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان