دارل Mussatto: Single-family محلات می تواند یک منبع اضافی مقرون به صرفه مسکن


ما می توانیم اجازه می دهد برای دو یا بیشتر ثانویه سوئیت های موجود در خانه های laneway خانه اراضی موات خانه ها و طبقه بندی خانه های کوچک در عقب متری در وضعیت آنها به فروش می رسد در کمتر از ارزش بازار است.

نظر: ما می توانیم اجازه می دهد برای دو یا بیشتر ثانویه سوئیت های موجود در خانه های laneway خانه اراضی موات خانه ها و طبقه بندی خانه های کوچک در عقب متری در وضعیت آنها به فروش می رسد در کمتر از ارزش بازار است.

اگر به عنوان عظیم در سراسر جهان اختلال و از دست دادن قابل توجهی از زندگی کافی نیست, ورود COVID-19 ساخته شده است که برخورد ما با مشکلات دیگر حتی سخت تر است.

مشکلاتی مانند تغییر آب و هوا نابرابری و عدم وجود مسکن مناسب هنوز هم باقی می ماند و در حالی که دیگر بالای ذهن نیاز به پرداختن بیشتر از همیشه.

کافی و مسکن مقرون به صرفه است که یکی از این چالش است. امروز یک تعداد قابل توجهی از میلاد ساکنان نامناسبی قرار دارد و در حال حاضر ما راه مقابله با این مشکل در حال سقوط به طور قابل توجهی کوتاه است.

در سرزمین اصلی پایین تر و دیگر مراکز شهری single-family محلات در حال حاضر محفوظ بسیار ثروتمند و کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را خریداری و در بیشتر مقرون به صرفه زمانی که رفتن خوب بود.

در شهر ونکوور کمتر از چهار درصد از ساکنان هم اکنون می توانید استطاعت به خرید یک خانه تک خانواری. این موجب شد ما به دنبال جایگزین و راه های بهتر از مسکن خودمان. در حالی که دلهره آور در ابتدا این است که به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد.

ما شروع با شناسایی کسانی که ویژگی های یک جامعه بزرگ است که غیر قابل مذاکره: چیزهایی مثل این است که امن و سالم و قابل پیاده استقبال و فراگیر — آن چیزهایی که ما احساس می کنیم در 7 p. m. و هر شب در حال حاضر.

این بدون تغییر باقی می ماند اما ما چگونه طراحی, ساخت و مقاوم سازی جوامع ما باید تغییر کند.

خانواده های تک محلات می تواند یک منبع بزرگ از مسکن اضافی اگر درست انجام شود و شروع به در حال حاضر. ما می توانیم اجازه می دهد برای دو یا بیشتر ثانویه سوئیت های موجود در خانه های laneway خانه اراضی موات خانه ها و طبقه بندی خانه های کوچک در عقب متری در وضعیت آنها به فروش می رسد در کمتر از ارزش بازار است.

ما را دیده اند ،

زمان جنگ توسعه مسکن هزاران نفر از خانه های کوچک در B. C. در غیر این صورت زمین خالی به خانه ضروری کارگران و جانبازان بازگشت.

امروز بسیاری از خانه های تک خانواری اشغال زمین خالی پشت حیاط ایده آل برای مسکن است. پارک ها و پیاده رو ها و مراکز جامعه در محله ما تبدیل به ما پشت حیاط.

دوباره تصور ما کم تراکم مناطق حفظ محله احساس می کنید و کمک می کند تا ساکنان فعلی ماندن در خانه های خود را در حالی که استخراج بکر سهام از خواص خود را.

آنها می توانند با حفظ سهام مسکن های موجود کمک خانواده و یا دیگران با پر استارت خانه و می تواند امن و پرسود سرمایه گذاری. اجازه می دهد برای طبقه بندی در شرایطی که خانه های به فروش می رسد در کمتر از ارزش بازار ما حتی می تواند کمک به مردم برای رسیدن مقرون به صرفه مالکیت.

ما قبل از این انجام داده و می توانید دوباره آن را انجام دهد.

من فکر می کنم از آن به عنوان های محله ما با دیگران و ساخت که در آن زندگی می کنیم حتی بهتر است. و ما می توانید انجام تمام این بدون تکیه بر چه خواهد بود به شدت مدیون دولت و یا توسعه است.

به این معنی مراقبت از دیگران نیز ما را برای مراقبت از خودمان است.

ما یک فرصت فوق العاده ای برای یادگیری از این بحران و تجدید نظر ما چگونه با یکدیگر زندگی کنیم. بیایید اتلاف این فرصت.

دارل Mussatto مدیر اجرایی است کوچک مسکن B. C. سابق و شهردار ونکوور شمالی شهر.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>