ارشد banked در نقطه برنده با هشت دهم ثانیه باقی مانده شنبه. که پرتاب آزاد برداشته تامپسون به 54-53 پیروزی شنبه بیش از چهار باد-Minnewaukan در 25 سالانه کیر کامپتون یادبود/جنوب چنگال شیرها در ضربات پنالتی در گرند فرک مرکزی دبیرستان.

از دست دادن اولین فصل برای 14-1 چهار بادها-Minnewaukan این ردیف 1-رتبه بندی تیم تمام فصل در داکوتای شمالی کلاس B پسران دبیرستان بسکتبال نظرسنجی. دفاع از دولت قهرمان تامپسون بهبود یافته به 11-4.

Danner بود خراب کنترل دفاعی دوباره بجای اول برگشتن. او banked در پایان مقابل از یک پرتاب آزاد جایزه برای شکستن یک 53-53 کراوات.

“من (ساقه بانک عکس) در عمل به عنوان یک شوخی است اما هرگز در هدف در بازی ها” Danner گفت. “به محض این که من شات منتشر شد, من فکر کردم این راه که راه بیش از حد سخت است. هنگامی که آن را ضربه backboard و منعکس در من به خنده.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

گفت تامپسون مربی هویج جورج: “این نگاه ، اما خیلی زشت هر چه ما خوشحال از آن در رفت. این یک ضربه بزرگ به شانس و برای تیم ما است.”

چهار بادها-Minnewaukan رفت تا 53-48 با 1:05 باقی مانده در دو Jayden ینکتون رایگان می اندازد. اما با 38 ثانیه به سمت چپ Danner آمار 3-اشاره گر از بالای کلید به جلو Tommies در عرض دو.

تامپسون فشرده متعاقب آن در نشیب و سام غلتک ره طولانی در مرزهای منتقل می کند. با نه ثانیه باقی مانده Danner در بالای کلید شلاق عبور به داخل خاک رس Odenbach که آمار یک هدف زمینه به کراوات نمره.

چهار بادها-Minnewaukan از دست رفته نزدیک به ضرب گلوله و با Danner گرفتن دوباره بجای اول برگشتن و نقشه کشی ناپاک به راه اندازی بازی برنده نقطه.

“شانس ساخته شده نقش” جورج گفت. “و او مبارزه دفاعی تمام شب برابر (6-پا-10 سرخپوستان پست Bronson) والتر. که آسان نبود.”

تامپسون led تقریبا کل نیمه اول. این Tommies برگزار شد 22-16 تنفس سرب ساخته شده و مزیت 38-25 با 5:01 چپ در سوم.

اما زمانی که والتر برداشت چهارم خود را ناپاک با 5:32 چپ در سوم سرخپوستان رفت و با کوچکتر سریعتر صف. چهار بادها-Minnewaukan پشت آن فشار دفاع بسته سوم در یک 15-2 اجرا به ثمر رساند 13 امتیاز در هفت تامپسون گردش.

“آنها شکستن ما دفاع و ضربه زدن باز” عکس های FW-M مربی ریک اسمیت گفت. “ما تا به حال به انجام کاری متفاوت است.

“ما تا به حال برای رفتن به مطبوعات به تغییر سرعت و فشار رو ما منجر شود. ما با شدت. بچه ها این بازی ته خود را خاموش است.”

این 53-48 منجر شد و چهار باد-Minnewaukan بزرگترین مزیت در سه ماهه چهارم.

Danner تا به حال 14 امتیاز و غلتک 11 به سرعت تامپسون.

داگ ینکتون به ثمر رساند 18 امتیاز و والتر 12 منجر به سرخپوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de