Dane Mizutani: برای حداقل یک شب تیمبرولوز بودند سرگرم کننده دوباره

حداقل برای یک شب.

با بی تفاوتی رو به رشد در سراسر شهرهای دوقلو — یک جفت دو رقمی از دست دادن رگه تمایل به انجام این کار است که به یک پایه فن — Rosas شروع به پریدن کرد در این فرصت به طور کامل وصله پینه کردن فهرست این هفته است.

او در آغاز با یک کام کننده انواع شنبه شب, حمل و نقل, رابرت, Covington, به خارج از شهر در یک و نه پیچیده تجارت اواخر که در نهایت مشبک تیمبرولوز گارد تیراندازی ملک Beasley قدرت به جلو جوانچو Hernangomez و برخی از قطعات یدکی.

او سپس کشیده خرگوش از کلاه خود را در روز پنج شنبه بعد از ظهر دستیابی به نقطه ستاره گارد d’angelo راسل از رزمندگان طلایی امور خارجه در ازای اندرو ویگینز و برخی از پیش نویس میدارد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

واکنش فوری صحبت کرد خود را به عنوان تیمبرولوز بودند ناگهان صحبت از NBA با وجود این واقعیت که آنها تا به حال برنده بازی در بیش از یک ماه است.

وزوز ادامه داد: در بعد از ظهر جمعه به عنوان سازمان میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز شهرستان در مینیاپولیس به آن معرفی بازیکنان جدید است. آن را دقیقا جیمی باتلر در بازار آمریکا هر چند آن را رفو, از همه چیز در نظر گرفته شود.

در واقع فهرستی از نگاه خیلی متفاوت تر از چند روز پیش تیمبرولوز درمان بازی روز شنبه مانند فصل بازکن رفتن تا آنجا که به معرفی هر بازیکن با نام طول pregame معرفی.

که گفت: حجم انبوهی از اعتیاد به مواد مخدره احساس تا حدودی گمراه کننده با لس آنجلس کلیپرز در آینده به هدف قرار دادن مرکز. مطمئنا تیمبرولوز آمد توفنده به واقعیت زمانی که بازی واقعی آغاز شده است.

فکر می کنم دوباره.

حتی اگر راسل از دست رفته بازی با طولانی آسیب به ظاهر قرار دادن یک دمپر در شب قبل از آن حتی آغاز شد تیمبرولوز بیش از برای آن ساخته شده با یکی از بهترین اجراهای خود در مسیر به یک محرک 142-115 پیروزی.

در حالی که تیمبرولوز به دور از ثابت در این نقطه وجود دارد و قطعا دردهای در حال رشد در ماه های آینده برای 48 ساعت آنها به عنوان ممکن است بهترین تیم در NBA.

است که یک گام در مسیر درست به حداقل می گویند.

“شما نمی تواند راضی” مربی Ryan ساندرز گفت. “من فکر می کنم مردم می توانید ببینید زمانی که ما چوب به آنچه که ما به دنبال ساخت و رشد ما این چیزی که آن را بالقوه به چیزی بسیار خاص است.”

این یک شروع سریع به عنوان Beasley معرفی خود به شهرهای دوقلو با یک گروه سه نفره از سه اشاره گر در سه ماهه اول به تنهایی.

این رو حتی مسخره تر از وجود دارد به عنوان Beasley, گیر افتاد, آتش سوزی در سه ماهه دوم به نقطه که در آن او می تواند خود به خود combusted در دادگاه و آن را نمی خواهد هر کسی را شگفت زده کرده اند.

“”من همیشه خدا را شکر فرصت” Beasley گفت. “من شده است به قرار دادن در کار اضافی را به مطمئن شوید که آنها به آن را پشیمانی نیست.”

این نه تنها Beasley, اگر چه, و این چیزی است که ساخته شده است این پیروزی بسیار موثری برای تیمبرولوز.

در حالی که سوپراستار کارل-آنتونی شهرهای کردم مثل او همیشه در پایان با 22 امتیاز تقریبا همه کمک به پیروزی در این شب خاص.

نیاز به اثبات ؟ اردن مک لافلین کسی بیشتر گاه به گاه طرفداران هرگز از شنیده می شود در زمان بیش در سه ماهه سوم در مسیر به یک تیم بالا 24 امتیاز.

که هموار راه را برای سه ماهه چهارم و با تیمبرولوز بازی بیشتر از ذخایر خود را با بازی به خوبی در دست Naz رید گرفت و باتوم رفتن به ثمر رساند ولگردی و قانونی شکنی را به پایان برساند با 14 امتیاز.

این تقریبا به طور قطع خواهد بود طبیعی جدید برای تیمبرولوز. وجود دارد برخی از هیجان در داخل هدف قرار دادن مرکز یک بار دیگر و این یک پیروزی است.

“ما نشان داد خودمان امشب” شهرهای گفت. “ما نمی توانیم انتظار چیزی کمتر از هر یک از دیگر به طور شبانه. این است که باید استاندارد است. ما تنها می تواند بهتر شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان