روزانه COVID-19 تست صعود توسط یکی دیگر از 500 در مینه سوتا

مورد شمارش در روستایی در جنوب غربی منطقه مینه سوتا افزایش 127 به 742 روز پنج شنبه 30 آوریل در حالی که شهرستان رمزی گل رز فقط 42 نفر به 374.

توسعه یکی از بسیاری از کنجکاوی در یک مجموعه جدید از مورد شماره منتشر شده توسط وزارت مینه سوتا, سلامت, نشانه های فشرده coronavirus تست ابتکار عمل در جریان است در وورتهینگتون منطقه محل شیوع در 2000 کارمند JBS گوشت خوک گیاه.

این هم یک پیشنهاد است که در ایالت اعداد به طور بالقوه می تواند افزایش یابد بودند چنین فشرده تست بیشتر به طور گسترده ای اعمال می شود. با 26 مرگ و میر شهرستان رمزی به نظر می رسد به مراتب بیشتر موارد از اشراف شهرستان است که فقط یک مرگ تا کنون.

شماره جدید برای روز پنج شنبه تایید کرد که روزانه تست خروجی همچنان به رشد در مینه سوتا زیر جهت کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا به عنوان پیش بینی شده توسط مقامات بهداشتی. تست پریدن به 3,532 آزمون برای روز دیگری 500 آزمون بیش از پنج شنبه یک روز رکورد 3000 تست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تمام گفته دولت گزارش 492 موارد جدید برای روز آوردن تأیید شده آزمایشگاهی در کل به 5,136 موارد یک شماره به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود یک undercount.

در دیگر تحولات روستایی شهرستان مارتین در این ایالت در مرز جنوبی تبدیل به یک نقطه داغ یک بار دیگر دو برابر از 43 به 88 موارد فقط در چهار روز.

بنابراین Stearns County در مینه سوتا مرکزی است که افتاده از 88 به 267 موارد در سه روز. تعداد کسانی که به احتمال زیاد منعکس کننده این واقعیت است که Stearns County است خانه را به یکی دیگر از تست ابتکار در پاسخ به شیوع عرض اخیرا بسته شده Jennie-O ترکیه فروشگاه مرکز پردازش در ملرس.

مرگ و میر در حال افزایش است در مینه سوتا در همان میزان موارد جدید. دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 24 مرگ و میر در پنجشنبه 16 در Hennepin County, دو هر در آنوکا و رمزی شهرستان, و هر یک در خاک رس, واشنگتن, داکوتا و وینونا شهرستانهای استان است.

دولت در مجموع برای مرگ و میر ناشی از کروناویروس است 343.

فشار در حال ساخت در دولت سیستم مراقبت های بهداشتی ، استفاده از تعداد تخت پرید 11 روز پنج شنبه به 130 و استفاده از non-ICU بستری پرید 34 235.

این داستان به روز خواهد شد. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>