CVIC تلاش برای رسیدن به قربانیان خشونت خانگی در میان همه گیر

جامعه خشونت به مرکز مداخله دیده است و نه هر گونه تغییر قابل توجهی در خشونت تماس پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. اما به عنوان مناطق دیگر گزارش افزایش خشونت می نامد و به عنوان بحران بهداشت در ادامه برای تبدیل شدن به جدی تر در گرند فرک منطقه ترزا Hugg, CVIC معاون رئیس جمهور از ایمنی و خدمات درمانی گفت: آماده سازی ساخته شده اند برای مقابله با افزایش تماس برای کمک.

Hugg گفت: یکی از دلایل ممکن است وجود دارد در عین حال به افزایش خشونت تماس در منطقه است که تاثیر کامل از این بیماری همه گیر است هنوز به طور کامل در رسیدن به چنگال بزرگ. او گفت: آن را نیز می تواند باشد که قربانیان خشونت خانگی و صرف زمان بیشتری را در نزدیک محدوده با معتادان خود را بیشتر فرصت محدود به دنبال کمک.

“وضعیت فعلی نشانی از قرض دادن خود به مردم که بیشتر جدا شده و به طور بالقوه محدود بودن با کسی است که با استفاده از خشونت در برابر آنها” Hugg گفت. “ما همچنین می دانیم افرادی که با استفاده از خشونت ممکن است با استفاده از وضعیت کنونی به افزایش میزان قدرت و کنترل آنها با استفاده از با شرکای خود است.”

چنگال پلیس سرهنگ دریک Zimmel گفت که با تماس به خدمات را در سراسر هیئت مدیره برای اداره پلیس خشونت تماس ساخته شده اند تا تعداد بیشتری از حوادث پلیس پاسخ داده اند به تازگی. Zimmel گفت که ایجاد این ادراک در این بخش است که شده است وجود دارد افزایش در خشونت خانگی از زمان شروع این بیماری همه گیر — اما که لزوما این چنین نیست.

“این نوع از جالب پویا” Zimmel گفت. “وجود دارد یک احساس وجود دارد که بیشتر خشونت حوادث رخ داده به حدی که گشت ما فرمانده در واقع فرار اعداد در مقایسه با چند سال گذشته و در واقع آنها نیست. آنها باقی مانده نسبتا پایدار در طول سه سال گذشته و شاید اگر هر چیزی کمی از سال گذشته است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Hugg گفت: تمرکز در حال حاضر در حال گسترش آگاهی است که CVIC است که هنوز هم در دسترس است و در خدمت جامعه و پیدا کردن راه های خلاق برای ارتباط با افرادی که ممکن است محدود در یک وضعیت سوء استفاده. یک راه این انجام شده است با قرار دادن آگهی در درایو از طریق ویندوز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و جاهای دیگر افراد ممکن است مکرر او گفت:.

CVIC است که در ادامه به کارکنان آن بحران خط تلفن 24 ساعت شبانه روز در علاوه بر این به ارائه خدمات پزشکی از راه دور به صحبت با قربانیان خشونت چهره به چهره. Hugg گفت که در علاوه بر این به ارائه مجازی گروه حمایت از قربانیان خشونت جنسی مشابه گروه حمایت از قربانیان خشونت خانگی در حال راه اندازی شد.

او گفت: آن را خیلی زود به بگویید که چگونه این گسترش مجازی گزینه ها تأثیر تعداد تماس های دریافتی.

“من فکر می کنم وضعیت فعلی و انزوا می تواند تاثیر همه اشکال خشونت بین فردی چه می شود که کودک آزاری و غفلت و یا خشونت و که وجود ندارد در خارج افراد در تماس با کسانی که مردم دیگر” Hugg گفت. “بنابراین من فکر می کنم آن را فقط مهم است که ما به عنوان همسایه در بررسی بر روی دوستان و خانواده ما و هم همسایگان ما و فقط نوع نگاهی که جامعه رویکرد است.”

اگر شما یک قربانی از داخلی و یا خشونت جنسی تماس CVIC محلی 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه بحران در 701-746-8900.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>