آداب و رسوم موضوع به احتمال زیاد به نگه داشتن دوقلو’ فرناندو رومرو به بیرون از اردوگاه

رومرو بود و انتظار می رود به رقابت برای یک نقطه در دوقلوها’ اغل گاو یا حشم اما ممکن است که او می تواند دست همه را از اردوگاه — و یا حداقل بیشتر از آن — مدیر Rocco Baldelli گفت: قبل از این تیم گریپ فروت, لیگ, درب بازکن, 2-1 برنده بیش از پیتسبورگ دزدان دریایی در LECOM پارک. امکان باز می ماند که او می تواند نشان می دهد تا در نزدیکی پایان بهار آموزش.

“او هنوز هم در اینجا نیست و نمی توان به پیوستن به ما برای آینده قابل پیش بینی” Baldelli گفت. “من نمی توانم به شما تاریخ دقیق چون من نمی دانم وقتی که او در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید.”

در حالی که او برگزار شد تا در جمهوری دومینیکن او شده است گاهی اوقات کار کردن در دوقلوها’ آکادمی. بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا برو به جمهوری دومینیکن برای بهار آموزش بازی در مارس 7 و ممکن است او در دیدار با این تیم پس از آن برای بعد.

آداب و رسوم موضوع یک شکست بزرگ برای رومرو که در یک نقطه یکی از تیم های برتر تبادل نظر چشم انداز. رومرو بود تبدیل به مسکن در فصل گذشته و در حالی که او در درجه اول صرف ترین فصل در سه گانه-A و او را از زمین در 15 گردش برای دوقلوها. او تا به حال یک 7.07 به دست آورده-اجرای متوسط در لیگ برتر اکشن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این قطعا ناامید کننده نیست که او را در اردوگاه. او ساخته شده است برخی بسیار خوب تنظیم و ما در حال حاضر می دانید که چه نوع از توانایی او است. زمانی که او می شود در اینجا, من به دنبال به جلو به تماشای او پرتاب” Baldelli گفت. “ما در حال رفتن به بهترین وضعیت است که ناقص است. امیدوارم او می آید به اردوگاه آماده برای رفتن و احساس خوب و ساختمان از آنچه که او انجام شده بود در پایان سال گذشته به خاطر او نگاه واقعا خوب است.”

شلتون مراسم

Baldelli وارد به LECOM در پارک در حال حاضر برای خود دوست دیرین و پیشین نیمکت مربی درک شلتون. چنگ در دست خود یک نشانه بزرگ از گریپ فروت لیگ رسانه ای بعد با عبارت “Derek شلتون” در آن چاپ شده. در خط آن گفت: “لطفا خوش آمدید بزرگ تیرانداز” و زیر “حراج این خاموش است.”

در طول تمرین پنبه حلاجی شده Shelton ساخته شده مطمئن شوید که برای قرار دادن Phish, Baldelli گروه های مورد علاقه بر روی بیش از سخنرانان. این دو که مربی هم در خلیج تمپا قبل از ارتباط دوباره با دوقلوها در سال گذشته هنوز هم نگه داشتن در لمس غالبا.

“من فکر می کنم آن را در واقع واقعا خوب بود که اولین بازی از بهار. من فکر می کنم هر کس در حال انتظار برای گرفتن با او و دیدن او” Baldelli گفت. “من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به مردم در این سمت و بدیهی است که بسیاری او را به عنوان به خوبی. او چیزهای رفتن در تمام طول روز و او مشغول, اما من فکر می کنم او واقعا می خواستم به زمان برای دیدن همه و صرف برخی از زمان با دانستن اینکه همه چیز در حال رفتن به با سرعت بالا واقعا به سرعت و با او برای رفتن به مقدار زیادی شلوغ در حال حرکت رو به جلو است.

Smeltzer شارپ

Lefty Devin Smeltzer شدید در زمستان اولین بازنشستگی تمام شش دزدان دریایی او رو در دو زمین باز یافته تفرج. او انداخت “40-چیزی” بین زمین بازی و بعد از بازی اغل گاو یا حشم جلسه.

Smeltzer است که رقابت برای پنجمین نقطه در دوقلوها’ چرخش همراه با سفت Dobnak لوئیس تورپ و غیر فهرستی invitee Jhoulys Chacin.

“بعد یک به چهار است که روز خود را برای کار و تنظیمات و کار ، اما هنگامی که روز پنج می آید در اطراف آنها در حال تلاش برای سرقت نان را از روی میز. بنابراین من در تلاش برای بیرون رفتن وجود دارد و رقابت بهترین من می توانم” Smeltzer گفت.

Smeltzer که تن به تن در 11 بازی — شش شروع می شود — با دوقلوها در سال گذشته گفت: او کار کرده است در یک نوار لغزنده جدید گرفتن با اغل گاو یا حشم مربی باب مک کلور به نتایج خوب است. او گفت: او انداخت و سه تا از آنها در بازی روز شنبه.

“باور کنید یا نه باب مک کلور نوع به من گفت که برای جلوگیری از فکر کردن گفت: من این را امتحان کنید و گرفتن و پرتاب آن و شروع کردم به پرتاب آن در هفته گذشته. پس از آن بود که یکی از آن موارد بسیار نادر که در آن مشغول به کار حق دور و آن را به حال اعتماد به نفس از حق دور و در آن انجام آنچه که من می خواستم آن را به. سرعت است که در آن من می خواهم آن را به طوری که آن را یکی از آن موارد نادر که در آن من فقط می تواند حق با آن است.

شایان ذکر

Willians Astudillo رفت و 2 به 3 با اجرای batted در در بازی مقابل دزدان دریایی است. فن های مورد علاقه نیز از دست کلاه ایمنی خود را دو بار. … دوم baseman لوئیس Arraez چراغ خاموش در روز شنبه در برادنتون. او یک گزینه برای دوقلوها در آن نقش در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>