سفارشی شرکت پوشاک حرکت به استاد نانوایی محل در گرند فرک

Apex پوشاک متعلق به برادران مایک و جاناتان اولسون باز خواهد شد در محل کارشناسی ارشد نانوایی خروجی در سال 2000 DeMers Aven. انتظار می رود باز تاریخ Feb. 24. مغازه نانوایی بسته شده پس از 2017. این Olsons قبلا خریداری شده به یک شرکت پوشاک در دره شهر و در اکتبر خریداری نانوایی ساختمان به خانه جدید خود را کسب و کار.

“ما در حال رفتن به یک سرویس کامل شرکت پوشاک, آیا, این, کلاه, تی شرت, کشباف, لباس هاکی یا سافتبال کشباف گفت:” مایک اولسون. “ما در حال رفتن به آن را دارند و ما قصد داریم به همه چیز قادر به سفارش.”

کسب و کار در دسترس خواهد بود به مشتریان که مایل به خود را سفارشی پوشاک بلکه در خدمت برادران خود پوشاک نیاز به عنوان آنها خود را Greenworks محوطه و نرده درب بعدی را به Apex. برادران نیز باید جداگانه تلویزیونی تلاش و نیاز به یک سفارشی پوشاک عملیات فروش کالا.

“من خود ماهی اعتیاد به تلویزیون پس از فروش بسیاری از پوشاک و برادر من آیا شکار اعتیاد و او به فروش می رساند بسیاری از پوشاک” اولسون گفت. “ما با استفاده از تعداد زیادی از پوشاک ما محوطه سازی کسب و کار و همچنین, بنابراین ما فکر کردیم چه خبره بیایید به چیزی شبیه به آن.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این Olsons خریداری شده را به شرکت در دره شهر به نام مقرون به صرفه تبلیغی و پر کردن سفارشات برای کسب و کار و همچنین عرضه کالا برای عملیات دیگر.

“آنها صرف مقدار زیادی از پول را در داشتن کسی دیگری خود را انجام پوشاک” گفت: Apex مدیر شکارچی Cichos. “ایده آنها این بود که هی بیایید باز یکی ما قطع هزینه ها و اساسا رفتن از وجود دارد.”

در اصل از شیاطین دریاچه Cichos مشغول به کار بود در دره شهر, در حالی که حضور در کلاس های دانشگاه. پس از فارغ التحصیلی او به چنگال بزرگ برای مدیریت Apex.

“این قطعا یک تغییر” او گفت: در مورد حرکت می کند. “تغییر شده است ، من هنوز عادت کردن به آن کمی است.”

این شرکت با استفاده از یک فرآیند به نام مستقیم به چاپ پوشاک که باعث می شود طرح های گذشته دیگر با توجه به Cichos.

“شما پرتاب یک تی شرت و به جای لایه بندی آن در واقع پرتاب جوهر به موضوعات” او گفت:. “این نوع از ما چگونه ایجاد خودمان را به عنوان تا حدودی متفاوت است.”

این شرکت می توانید با استفاده از یک مشتری اصلی طراحی و یا کار با یک طراح گرافیک برای کمک به ایجاد یک. در علاوه بر این به لباس های این شرکت نیز ارائه می دهد طرح های در فلزی برای ایجاد هنر فلز برای آویختن دیوار.

کار در جریان است در داخل ساختمان و اولسون گفت: او منتظر است برای بهتر آب و هوا به جای استاد نانوایی حفاظ. او گفت که او انتظار دارد به بالا و در حال اجرا در آخرین هفته از ماه فوریه است.

“ما متعلق به Greenworks محوطه سازی برای بسیاری از سال و ما می خواهیم به خدمات ما تا به حال از آن به شرکت پوشاک طرف چیز” اولسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان