حکومت کوچک در جنوب کالیفرنیا به عنوان تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند

لس آنجلس و شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا تحت فشار قرار دادند پشت خود حکومت به 9 p. m. روز شنبه, آخرین تا کنون از مقامات اعلام وضعیت اضطراری در 30 مه در پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز.

این تصمیم یک روز پس از اداره پلیس لس آنجلس و L. A. شهرستان کلانتر ستایش تظاهرات به صورت مسالمت آمیز خود را انجام در طول روز در روز سه شنبه. برخی مانند همت و Riverside County, به پایان رسید و حکومت به طور کامل.

دیگران ادامه داد: حتی سختگیرانه تر حکومت از جمله 1 p. m. قطع هنوز هم در جای خود در بخش هایی از بورلی هیلز.

سازماندهی و تظاهرات مسالمت آمیز ادامه داد: در سراسر کالیفرنیای جنوبی در روز 8 ملی ناآرامی برانگیخته توسط پلیس کشته شدن 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید بود که متهم از عبور تقلبی $20 bill در گوشه ای از فروشگاه کشته شد که در حال حاضر اخراج افسر درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که سایر افسران ایستاده بود.

L. A. کلانتر با تشکر از معترضان

در یک بیانیه L. A. County Sheriff الکس بیانوبا نسبت مداوم خشونت و غارت به یک گروه کوچک و تشکر معترضان برای اجازه دادن به کسانی که حوادث برای تحت الشعاع قرار دادن پیام خود را در طول این هفته است. او خود را متعهد نمایندگان نمی خواهد اجرای countywide مقررات منع رفت و آمد تا یک ساعت پس از 9 بعد از ظهر شروع زمان.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا خطاب به رسانه ها در دوشنبه 1 ژوئن 2020 در مورد ادامه اعتراضات به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس در دوشنبه 25 مه سال 2020 پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر پلیس, Derek چوین. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

“در حالی که اجرای قانون به طور کامل بسیج برای حفاظت از جامعه اعتماد است خیابان دو طرفه” بییانوئبا گفت: کمتر محدود کننده حکومت نظامی. “در انجام این کار, من سیگنالینگ من اعتماد عمومی را بنابراین ما می توانیم همه کار با هم مشارکت در طول این مشکل بار.”

پلیس بازداشت ده ها تن در لس آنجلس, شب جمعه, کاهش شدید از چند صد در شب قبل. به طور مشابه کلانتر دستگیر حدود 100 بیشتر برای نقض مقررات با توجه به بیانوبا. هر دو قابل توجهی کاهش می یابد از بیش از 2100 دستگیری بیش از آخر هفته.

شرایط در تظاهرات روز سه شنبه و چهارشنبه بود “شب و روز” بهتر از قبلی روز بیانوبا گفت: شهرستان, اخبار سرویس.

این تظاهرات زمانی برخی از پیروزی هر دو به صورت محلی و در مینه سوتا است.

دادستان در مینه سوتا به روز رسانی چوین به همین اتهام به قتل درجه دوم. به طور همزمان سه تن دیگر از اخراج افسران — توماس Lane, J. Keung و Tou Thao — متهم شدند برای اولین بار با کمک و معاونت در جرم قتل.

L. A. مقامات می خواهید به بریده بریده پلیس بودجه

در لس آنجلس, چهار اعضای شورای شهر پشتیبانی از حرکت به برش اداره پلیس لس آنجلس را در بودجه 100 میلیون دلار به $150 میلیون دلار برای 2020-21 سال مالی. رئیس شورای Nury مارتینز و اعضای شورای گیاه Wesson, Curren قیمت و مونیکا رودریگز همكاري حرکت.

در توییتر Wesson گفت: این قانون است که نه تنها تغییر مورد نیاز است, اما آن را “یک گام در مسیر درست است.” قبل از تظاهرات بودجه شهرستان را به نام برای $122 میلیون افزایش در هزینه.

معترضان در خارج از لس آنجلس شهر هال در چهار شنبه 3 ژوئن 2020. اعتراض برگزار شد در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

“ما تنها راه رو به جلو است برای از بین بردن این سیستم طراحی شده اند که به ضرر مردم رنگ” Wesson گفت. “A اولیه برش به پلیس لس آنجلس بودجه را حل نمی کند اما آن را یک گام به سوی شهر ما آرزوی بود.”

در نامه ای به شهردار اریک Garcetti پیش از آن در روز ائتلافی از فعالان خواستار “حداقل 250 میلیون دلار” کاهش به گروه حذف گارد ملی و فوری تحقیقات به استفاده از زور توسط پلیس لس آنجلس در جریان تظاهرات. در این نامه علاوه بر نام برای 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در بیش از ای اداره جوامع و ایجاد یک نیروی کار که “تقویت مسئولیت پذیری و پیشنهاد جایگزین برای پلیس.”

یک “مردم بودجه” منتشر شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به نام برای کاهش که رها کردن پلیس لس آنجلس را در بودجه بیش از 50 درصد از این شهر هزینه فقط 5 درصد است.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ هشدار داد و این کاهش را نتیجه قابل توجهی اخراج قرار داده و Angelenos در خطر است.

OC معاون بررسی

در Orange County Sheriff همین بارنز تحقیقات به یک معاون که عینک تکه لباس خود را در ارتباط با جناح راست گروه شبه نظامی.

“این معاون تصمیم به پوشیدن این تکه و مفهوم خود را در ارتباط با یک گروه افراطی است که غیر قابل قبول و عمیقا مربوط به من” بارنز گفت. “هر نماد می تواند معانی متفاوتی داشته و به تفسیر باز است به همین دلیل است که پوشیدن عدم تایید نمادها و تکه های به شدت ممنوع است.

موارد شبیه به این می تواند به ایجاد یک گوه جدا کردن اجرای قانون از جامعه ما خدمت به خصوص در این زمان آشفته,” او گفت:.

نارنجی شهرستان کلانتر و معاون در دست بررسی است و برای پوشیدن غیر مجاز در جناح راست پچ بر روی لباس خود را در حالی که در یک جورج فلوید اعتراض در کوستا مسا. (حسن نیت ارائه میدهد از CAIR)

تجمعات مسالمت آمیز

در جای دیگر روز شنبه به معترضان در راهپیمایی و یا ایستاده در گوشه و کنار خیابان دوباره در سراسر جنوب کالیفرنیا با تجمعات گزارش در نیوپورت بیچ, West Hollywood, La Verne, باغ بیشه ردندو بیچ و مکانهای دیگر.

در نیوپورت بیچ, جمعیت جمع آوری شده در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام, مجموعه ای در برابر پس زمینه از سوار کردن مغازه. حدود 150 تظاهرکنندگان راهپیمایی به نیوپورت بیچ اسکله بدون حادثه است.

در آناهایم حدود 300 نفر جمع شده بودند و با آنها نشسته بر روی پله های سالن شهر. جمعیت آغاز شده و در حدود 100 برای نشستن و رشد به عنوان مردم شروع به راه رفتن را از طریق خیابان های نزدیک. این تظاهرات به پایان رسید بدون حادثه فقط قبل از 1 بعد از ظهر

در باغ بیشه راهپیمایان به نام نام فلوید و Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن کشته شده در خانه اش توسط ماموران از لویی مترو اداره پلیس.

هزاران تن به خیابان دوباره در وست هالیوود برای یک تظاهرات سازماندهی شده توسط جامعه تجاوز. گروه زانو زد برای یک لحظه سکوت قبل از راهپیمایی مسالمت آمیز به سوی هالیوود در حالی که شعار: “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” حدود 1 بعد از ظهر, غرب هالیوود تحت فشار قرار دادند آن 6 بعد از ظهر حکومت نظامی را مطابق با بعد زمان تعیین شده توسط شهرستان.

سازمان لس آنجلس’ Pride Parade اعلام کرد آنها خواهد مارس در همبستگی علیه نژادپرستی شروع و در ساعت 10 صبح در ژوئن 14 روز پیش برنامه ریزی شده برای رژه سالانه قبل از آن لغو شد با توجه به کوروناویروس.

مرکز شهر لس آنجلس در نزدیکی مرکز مدنی ادامه داد: به عنوان یک نقطه کانونی برای معترضان در این شهر است. در یک نقطه این گروه در راهپیمایی به سالن عدالت به تماس برای دادستان منطقه جکی Lacey استعفای. اعضای Black Lives Matter را متهم به Lacey از عدم محاکمه افسران متهم به سوء.

سن پدرو جذب معترضان برای دومین روز در یک ردیف. بیش از 40 نفر راه اندازی در نزدیکی سن پدرو شهرداری ساختمان و LAPD بندر بخش ایستگاه به تقاضای عدالت برای Floyd. کسب و کار باقی مانده سوار کردن. برخی از نقاشی های دیواری که به عنوان خوانده شده: “ما با شما هستیم” و “ما یک خانواده در داخل.”

صدها نفر در راهپیمایی در ساحل طولانی و کریتوس به عنوان به خوبی. این سازمان در ساحل طولانی گفت: آنها برنامه ریزی این رویداد در یک راه برای تضعیف خشونت و خرابکاری با تجربه در شهرستان مه 31.

به عنوان حدود 5 p. m. به نظر می رسد آنها موفق شد که در ماموریت است.

بر خلاف بسیاری از تظاهرات اخیر جمعیت زیادی جمع شده بودند در پرتگاه پارک در یک تظاهرات صلح و عشق به تفکر و به اشتراک گذاری افکار خود را در ساحل طولانی در چهار شنبه 3 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

تشک یوگا و مدیتیشن

در بزرگترین رویداد در پرتگاه پارک مردم به ارمغان آورد و پتو و تشک یوگا گسترش آنها و نشسته روی چمن ها با هم. در حدود 5 بعد از ظهر دیگران را به پیاده رو در اقیانوس بلوار برگزاری علائم و شعار “نه عدالت بدون صلح” به عنوان رانندگان سوار توسط برخی از بوق در حمایت از.

سازمان رهبری این گروه در مراقبه و پس از آن به تشویق مردم برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

در La Verne, تظاهرات سازماندهی شده توسط یک دانش آموز دبیرستانی جذب تا حدود 800 نفر و حمایت از شهردار این شهرستان. تماشاگران دست از بطری های آب به درجه حرارت رسیده اواسط-90s.

“من می خواهم را به من جامعه هم گفت:” سازمان فضل Aprahamian یک بنیتا دبیرستان junior. “اگر ما ناراحت کننده مکالمات, جامعه تغییر نمی دهد. سیستم تغییر نمی دهد. ما نیاز به برابری و ما باید برای پایان دادن به نژاد پرستی.”

کارکنان نویسندگان الیزابت چو دیوید روزنفلد پیرس Singgih کمال Shultz Alicia رابینسون اریک Licas مارتین Wisckol تونی ساودرا الکس Koester, Jeong پارک اسکات Schwebke ناتانیل پرسی هیلی knight frank و شکارچی لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>