حکومت نمی ارسال به تمام معترضان اما مقامات می گویند آنها کار

جارو حکومت همچنان اعلام کرد در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری از تظاهرات مسالمت آمیز از مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس را از تبدیل شدن به نمایشگاه از غارت و خرابکاری.

اما این حکومت کار ؟

“من فکر می کنم که آثار آن را در برخی موارد در دیگران آن را نمی کند” گفت: San Bernardino County سرپرست جوزی گونزالس که نشان دهنده چندین شهر که اعلام کرد حکومت در روزهای اخیر.

چند مقامات اجرای قانون گفت: این ممنوعیت در برابر بیرون رفتن در مکان های مانند آناهایم تورانس و سان برناردینو پس از یک زمان خاص در حال کمک به قرار دادن یک درب در فعالیت های جنایی در حال چرخش خاموش تظاهرات — حتی اگر بسیاری از مردم به صراحت نادیده گرفتن حکومت.

“حکومت نظامی مفید است چرا که آن را فقط quiets جامعه گفت:” کاترینا فولی, شهردار, کوستا مسا, اعلام کرد که حکومت در روز یکشنبه و دوشنبه شب. “و سپس آن را اجازه می دهد تا اجرای قانون را به تمرکز بر روی افرادی که وجود ندارد برای هر نوع هدف دیگر از به فقط به علت ضرب وشتم.”

اما نه هر کس مطمئن است که حکومت هستند مفید است.

یوکایپا عضو شورای شهر بابی دانکن گفت: شهر خود را انتخاب و به مسئله حکومت نظامی.

“چه چیزی انجام می دهند هنگامی که شما می دانید شما نمی خواهید برای به اجرا درآوردن آن است؟” دانکن گفت. “این یک تبلیغ چیزی برای انجام این کار وجود دارد که می گویند حکومت نظامی.”

موسی راجرز در گفتوگو با یک سازمان به نام فشار که کمک به ارمغان بیاورد یک شنبه, ژوئن 2, تظاهرات در Moreno Valley برای پایان مسالمت آمیز در آن شهر حکومت نظامی گفت: مقررات ابزار است برای بیشتر قسمت ها ناتوان است.

راجرز پیشنهاد دلیل اعتراض انطباق با مورنو دره 8 بعد از ظهر حکومت نظامی است زیرا بسیاری از معترضان شده بود مطلع از یک کمپین برای مطبوعات محلی پلیس را به اتخاذ مجموعه ای از اقدامات خاص برای جلوگیری از خشونت.

بدون امید که همه چیز تغییر خواهد کرد راجرز گفت: “من فکر نمی کنم یک حکومت نظامی است که برای جلوگیری از هر چیزی اتفاق می افتد.”

“من فکر می کنم آخرین شب ماه مارس شده اند که چیزی متفاوت اگر آنها نبودند امیدوار,” او گفت: یکشنبه, ژوئن 3.

دو سناریو های مختلف در Moreno Valley در سه شنبه شب و در مرکز شهر ریورساید در شب دوشنبه, ژوئن 1.

در حالی که مورنو ولی اعتراض نتیجه با منع رفت و آمد از کنار رودخانه رالی نیست. پلیس اجازه معترضان را به ادامه برای حدود یک ساعت بعد از روز دوشنبه countywide مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت و سپس تحت فشار قرار دادند جمعیت برگشت. و رویارویی دنبال کرد.

“زمانی که آنها شروع به پرتاب سنگ و بطری” در اجرای قانون افسران Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت.

حتی تا بیانکو گفت: حکومت نظامی — چیزی که او خواسته بود county مدیر به اعلام — کرد. و او گفت: آن را نشان داد چرا که در نظر او این ابزار می تواند موثر باشد.

پشت سر یک ساعت یا بیشتر بعد شد شاید 500 نفر گفت: تا کنون کمتر از چند هزار نفر جمع شده بودند ابتدا در مرکز شهر ریورساید. که او گفت: از آنجا که بسیاری از “شهروندان مطیع قانون” به خانه خواهد رفت.

“آنچه باقی مانده بود شد و تنها افرادی که در آنجا بودند برای تخریب” او گفت:. “از آن ساخته شده آن را آسان تر برای ما به حفاظت از منطقه مرکز شهر. … آن را قطعا کمک کرده است.”

بسیاری از مردم نیز به خانه رفت وقتی آناهایم را منع رفت و آمد در لگد دوشنبه شب پشت سر گذاشتن یک مقدار کوچکتر جمعیت آناهایم سخنگوی پلیس Sgt. شین Carringer گفت.

“تا زمانی که وجود داشته است قوانین وجود داشته است که مردم را نادیده گرفته و آنها را” Carringer گفت.

اما او گفت: اکثریت مردم پیروی از قانون است.

آناهایم پلیس بازداشت 25 نفر از جمله هشت نفر به ظن نقض مقررات و 13 ظن عدم پراکنده صحنه غیر قانونی مجمع.

“حکومت نظامی یکی دیگر از ابزار است که اجازه داده ما به برخی دستگیری ها که مانع برخی از مشکلات خواهد بود که باید بعدا در شب” Carringer گفت.

در شهر سن برناردینو که اعلام حکومت سان برناردینو پلیس Sgt. جان Echevarria گفت که او معتقد است کسانی که کمک کرده اند آرامش خود را در شهرستان. و او گفت: فندک ترافیک در منطقه جاده ها باعث شده حکومت کمک کرده اند افسران سفر با سرعت بیشتری به جایی که آنها مورد نیاز است.

فولی کوستا مسا شهردار اعتبار حکومت همراه با بسته شدن راه برای جلوگیری از غارت در شهرستان خود را.

کوستا مسا مقامات سنگر 405 رمپ اتوبان منتهی به ساحل جنوبی پلازا و بازار پارکینگ.

“ما هرگز چیزی مثل این” فولی گفت. “این بی سابقه بار, که برای اطمینان حاصل کنید.”

و در حال حاضر از آن زمان برای پایان دادن به حکومت گفت: لس آنجلس سرپرست جانیس هان که نشان دهنده دره سان Gabriel و ساحل طولانی و تورانس مناطق.

به اعتقاد من حکومت در شهرستان لا نیاز بود یکشنبه شب و دوشنبه شب” هان گفت: در توییتر پست چهارشنبه. “اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها استفاده می شود به دستگیری معترضان مسالمت آمیز. من فکر نمی کنم آنها مورد نیاز دیگر.”

حتی پس از لس آنجلس اعلام کرد قصد دارد برای چهارمین شب متوالی از یک countywide حکومت نظامی در روز چهارشنبه گسترش از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح روز پنج شنبه 4 ژوئن. چهار شهرستانها — بورلی هیلز شهر سانتا مونیکا و تورانس به نام برای زودتر شروع به حکومت در جوامع خود.

اما روز چهارشنبه countywide حکومت نظامی راه اندازی شد برای شروع بعد از در قبلی شب انتشار اخبار اعلام کرد.

روند نسبت به بعد حکومت نظامی بار است که گسترش در سراسر منطقه است. آناهایم دیگر حکومت نظامی, Carringer گفت و آن را به اثر در 9 p. m. دوشنبه.

Carringer گفت: مسئولان در حال استراحت محدودیت به عنوان ترس از غارت و چپاول شروع به سهولت.

“بسیار کمی وجود دارد که تحقیقات در اثر این حکومت گفت:” جیم Bueermann سابق ردلندس رئیس پلیس و به طور گسترده ای مورد احترام مشاور در پلیس سیاست. “باور من این است که آنها بیشتر موثر در برخی از جوامع و کمتر موثر در جوامع دیگر.”

“من فکر می کنم در این منطقه شده است مفید است زیرا آن را از هم جدا کرده است معترضان از غارتگران” او گفت:.

نویسنده کارکنان برایان Rokos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>