مقررات منع رفت و آمد مانند محدودیت در کشمیر به عنوان بخشی از Janata مقررات منع رفت و آمد

سرینگر: مقررات منع رفت و آمد مانند محدودیت در حرکت و مونتاژ مردم تحمیل شده بود در کشمیر در روز یکشنبه به عنوان بخشی از نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر به رعایت ‘Janata حکومت نظامی”, حتی به عنوان مجازی مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دره وارد چهارمین روز است.
تنها دولت و خدمات ضروری کارکنان با مدرک معتبر کارت های هویت و موارد اضطراری اجازه داده شد به حرکت
“سخت منع رفت و آمد مانند محدودیت در حرکت و مونتاژ مردم تحمیل شده بود در تمام ولسوالی دره کشمیر در روز یکشنبه صبح” مقامات گفت.
آنها گفت: استقرار نیروهای امنیتی تقویت شد و بیشتر موانع از جمله ارغنون سیم قرار داده شد تا در مکان های مختلف در سراسر دره از جمله در شهر اینجا به اجرای محدودیت.
بازرس کل پلیس (IGP), کشمیر, Vijay Kumar گفته بود در روز شنبه اضافی که نیروهای امنیتی مستقر خواهد شد در سراسر دره به اطمینان حاصل شود که سخت محدودیت های تحمیل شده.
“این ممکن است Janata مقررات منع رفت و آمد با نام اما تاریخ کشمیر به گونه ای است که هر چه وضعیت است که این محدودیت را نمی توان تحمیل کرد بدون پلیس و یا نیروهای امنیتی اجرای آنها” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.
در مکان های مختلف در سراسر دره شنبه شب پلیس با استفاده از خودروهای مجهز به سیستم آدرس عمومی اعلام محدودیت های اعمال شده در روز یکشنبه و اعتراض مردم به ماندن در خانه.
پلیس همچنین اعتراض مردم در توییتر به رعایت مقررات منع رفت و آمد.
در صبح روز یکشنبه همچنین وسایل نقلیه پلیس استفاده شد اعلام دقیق محدودیت, مقامات گفت.
بازار در سراسر دره بسته شدند و حمل و نقل عمومی بود و در خارج از جاده گفتند.
قطار خدمات باقی مانده نیز به حالت تعلیق آنها اضافه شده است.
موسسات آموزشی در سراسر کشمیر در حال حاضر بسته شده است در حالی که در تمام اماکن عمومی از جمله سالن ها و پارک ها و باشگاه ها و رستوران ها تعطیل شده اند.
محدودیت برای اولین بار اعمال شده در بسیاری از بخش دره در روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس.
اقدامات گرفته شد و پس از 67 سال از Khanyar منطقه از شهر که بازگشته بود در 16 مارس از عربستان سعودی پس از انجام عمره آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت است.
تا کنون دره ثبت شده تنها یک مورد مثبت از عفونت است. (سازمان)

مقاله قبلیاستخدام Mar 22, 2020

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>