CSIR – CSIO نقل و انتقالات ضد عفونی فناوری برای تجاری برای جلوگیری از گسترش COVID-19

دهلی نو: با هدف برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور مرکزی ابزار علمی سازمان (CSIO) Chandigarh مستقل در شورای پژوهش های علمی و صنعتی(CSIR) منتقل کرده از ‘الکترواستاتیک ضد عفونی تکنولوژی به ناگپور مبتنی بر شرکت در مراسم آب راه حل های Pvt با مسئولیت محدود خود را برای تجاری سازی و تولید در مقیاس بزرگ یک بیانیه رسمی گفت: اینجا.
این تکنولوژی طراحی شده و توسعه فن آوری های نوآورانه برای موثر ضد عفونی و sanitisation به مبارزه با کرونا بیماری همه گیر توسط CSIR – CISO آزمایشگاه در Chandigarh.
این تکنولوژی پیدا شده است بسیار کارآمد و موثر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و عوامل بیماری زا در زمانی که کل کشور در حال مبارزه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده دانشمندان مشغول به کار در این پروژه گفت.
الکترواستاتیک ضد عفونی دستگاه بر اساس الکترواستاتیک اصل که تولید یکنواخت و ریز قطرات اسپری ضد عفونی کننده در محدوده اندازه 10-20 micrometre برای کشتن میکروارگانیسم ها و ویروس ها.
با توجه به اندازه کوچک از قطرات سطح منطقه از قطرات اسپری را افزایش می دهد در نتیجه افزایش تعامل با میکروارگانیسم های مضر و coronavirus.
با استفاده از دستگاه بسیار کمتر ضد عفونی مواد نسبت به روش های مرسوم که کمک می کند تا برای صرفه جویی در منابع طبیعی با افزایش ناچیز از زباله های شیمیایی در محیط زیست است.
“شارژ قطرات ساطع شده از دستگاه ضد عفونی می تواند به طور مستقیم در معرض و پنهان سطوح یکنواخت با افزایش بهره وری و اثر بخشی و ضد عفونی کننده می رسد به هر گونه پنهان مناطق هدف این است که حداکثر امکان برای پیدا کردن ویروس ها.
بنابراین آن را می کشد و یا مانع از رشد عوامل بیماری زا بسیار موثر” ارشد دانشمند و مبتکر این فناوری Dr Manoj K پاتل گفت.
“ما آمده ایم تا با این مفهوم نوآورانه از پاشش الکترواستاتیک ضد عفونی و sanitisation از اماکن عمومی به ویژه بیمارستان ها و مرغ و قطار و اتوبوس و فرودگاه و هواپیما و دفاتر و کلاس های درس و هتل ها.
آن منجر به زندگی سالم و بهداشت و درمان از توده ها و به طور مستقیم مرتبط به Swasth بهارات ماموریت دولت هند” CSIR-CSIO Chandigarh مدیر اضافه شده است.
(سازمان)

مقاله قبلیSC حاضر به تصویب جهت تغییر دستورالعمل در Covid-19 درمان
مقاله بعدیجامو منطقه می شود COVID-19 همه 26 نفر بازیافت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>