CS بحث روش برای جنبش رشته دانش آموزان مهاجر کارگران

Chief Secretary chairing a meeting at Jammu on Saturday.
دبیر کل ریاست جلسه در جامو در روز شنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو آوریل 2: رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam امروز برگزار شد ویدئو کنفرانس تعامل با معاون کمیسیون به بحث در مورد طرح اقدام برای اجازه دادن به دانش آموزان مهاجر و نیروی کار رشته در نقاط مختلف کشور است.
مالی کمیسیون, بهداشت, اصلی, منشی, صفحه اصلی, صفحه اصلی, وزیر, برنامه ریزی, بخشی, کمیسر, Jammu, کمیسر, وزیر, کار, کمیسیون, منشی, PHE, MD, آنهم, MD SIDCO در جلسه حضور داشتند. بخشی کمیسر کشمیر, همه معاون کمیسیون و SSPs شرکت در این تعامل از طریق ویدئو کنفرانس.
در حالی که تعمق در این موضوع را اطلاع داده شد که در مرحله اول دانش آموزان مهاجر و نیروی کار از پنجاب و هیماچال پرادش اجازه خواهد داشت و پس از آن روند آغاز خواهد شد برای دانش آموزان/مهاجر کار گیر در بقیه متحده است.
دبیر کل گفت که پروتکل های استاندارد برای دریافت چنین افرادی طراحی شده است و دستورالعمل نیز صادر شده در این زمینه است. “همه کسانی که وارد دانشگاه تهران بدون اجازه قبلی خواهد بود اجباری فرستاده شده به نهادی قرنطینه در Lakhanpur, کتهوا برای 21 روز” دبیر کل تاکید کرد.
در نظر داشتن خطر انتقال این ویروس از آن تصمیم گرفته شد که 100 % تست از همه از جمله مردم انجام خواهد شد برای اطمینان از خود و دیگران ایمنی. همه معاون کمیسیون خواسته شد تا در هماهنگی با وزارت بهداشت به طوری که تیم پزشکی مستقر هستند برای مجموعه ای از نمونه.
از آن خواهد شد یک کار دشوار است برای هر کس پس از هماهنگی تلاش ها در, مورد, همه, رئیس, منشی, گفت:, و اضافه کرد که گره افسران منصوب شده اند توسط UT دولت برای حصول اطمینان از صاف ورود و جنبش مردم است.
دبیر کل همچنین بررسی امکانات قرنطینه در مناطق و کارگردانی DCs به اضافی ایجاد قرنطینه امکانات در روستا سطح با استفاده از تمام زیرساخت های موجود و مربوط به panchayat اعضای. Sarpanches و Anganwadi کارگران باید درگیر در حصول اطمینان از اجرای موثر قرنطینه در امکانات از جمله او اضافه شده است.
برای رسیدن به دقیق تعداد دانش آموزان/مهاجر کار رشته در نقاط مختلف کشور به دبیر کل گفت که اطلاعات وارد شده و به اشتراک گذاشته خواهد شد با این مناطق به طوری که تمام ترتیبات لازم برای اقامت خود را.
هر دو بخشی از کمیسیون خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که مناسب کامپیوتری رکورد از تمام مردم بازگشت به عقب است و نگهداری یک سیستم تکامل یافته به طوری که کل ورزش انجام شده است و هموار.
از او پرسید: برای هماهنگی قوی میان DCs SSPs و پلیس راهنمایی و رانندگی برای حرکت صاف و تنظیم شیوه ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>