CS هدایت دبیران به شناسایی اقدامات لازم برای بررسی فساد در deptts

Chief Secretary BVR Subrahmanyam chairing a meeting on Monday.
دبیر کل BVR Subrahmanyam ریاست جلسه در روز دوشنبه.

* بیانگر صفر تحمل نسبت به عدم پایبندی به قوانین

Excelsior خبرنگار
جامو ژوئن 8: رئیس, منشی, B V R Subrahmanyam امروز ریاست جلسه را به سهام از اقدامات به در محل قرار داده برای بررسی قصور از فساد در بخش های مختلف.
مالی کمیسر امور مالی, بخش, اصلی, دبیر خانه اداره درآمد اداره برق بخش توسعه اجتماعی, وزارت رفاه, کمیسر, منشی, جال شاکتی بخش دبیر برنامه ریزی توسعه و نظارت بر بخش توسعه روستایی و Panchayati راج بخش و مدیر ضد فساد اداره در میان دیگر شرکت کننده در این نشست است.
در ابتدا کمیسر مالی, سرمایه گذاری آگاهانه در این جلسه در مورد مراحل متعدد صورت گرفته توسط بخش امور مالی برای جلوگیری از بی نظمی های مالی در نتیجه کاهش دامنه فرآیندهای است که نژاد فساد است.
اشاره شد که در حال حاضر اجباری برای تمام ادارات دولتی برای اجرای پروژه های/ آثار تنها از طریق e-مناقصه را خرید از طریق دولت الکترونیکی بازار (GeM) تولید اسکناس در JK سیستم پرداخت (پرداخت Sys) پورتال و پرداخت از طریق Aadhar کشت مستقیم به نفع انتقال (DBT) علاوه بر حصول اطمینان از geo-tagging از ایجاد دارایی های همراه عکس های خود را.
آن را بیشتر به ذکر است که پرداخت برای هر کار است که منتشر شده و بدون توافق اداری تصویب و ویژگی های تحریم از کار. علاوه بر سرمایه گذاری بخش نیز آوردن خلاصه ای از دستورالعمل جدید صادر شده در این زمینه توسط بخش.
رئیس, منشی, در حالی که نامگذاری چند بخش بدانند به شدت در معرض فساد خواست این بخش برای ترویج شفافیت و حسابدهی و دنبال مدل ها و شیوه های انجام اصلاحات سیستمیک برای جلوگیری از فساد در سیستم حکومت.
دبیر کل خواسته دبیران نشان می دهد اقدامات برای بررسی فساد در ادارات خود را در عرض یک هفته.
تکرار این دولت حل و فصل صفر تحمل نسبت به عدم پایبندی به قوانین غیر قانونی کمیسیون حذف از اعمال توسط ادارات دبیر کل خواسته افسران به علاوه آدرس این رویه کنار فساد که سطوح به علت عدم تهیه و تدوین قوانین و کمیاب فن آوری مداخلات در زمینه دفاتر زوج با کمبود منابع انسانی و توسعه برنامه ها برای ارتقای ظرفیت کارمندان دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>