شلوغ پناهگاه مبارزه برای نگه داشتن ویروس از گسترش مانند آتش سوزی از طریق فارگو جمعیت بی خانمان

در حال حاضر او در زندگی جدید مرکز سرپناه بی خانمان در فارگو که در آن او می تواند عمل بهداشت خوب و اگر چه او نمی تواند عمل اجتماعی فاصله در یک محیط او معتقد است دوره گردی زندگی او را آموزش داده و مهارت های لازم برای زنده ماندن COVID-19 بیماری همه گیر.

ترجیح می دهند از اصطلاح “بودجه کم توریست” Tebidor hitchhiked شده و برای چندین دهه برای چند سال او حتی سوار قطار حمل و نقل در سراسر شمال امریکا, گاهی اوقات بیدار شدن از خواب زیر شش اینچ از برف است.

او نه ترس یا وحشت. او همچنان با احتیاط اما خوش بینانه است.

“من در معرض خطر براکت, اما من می توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که من تا به حال سرد” 63 ساله گفت: در ضخیم خود را در نیویورک. “مردم در اینجا وجود دارد و فشار دادن دکمه وحشت به نقطه ای می گویند من لمس این جدول و آنها آمده بیش از انزال این چیز و پاک کردن آن را. از آن آگاه است اما نمی رفتن به دریا و یا شما می توانید موهای خاکستری مثل من.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قبل از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس شد عناوین گرفتن, منطقه پناهگاه بودند ، با همه گیر ارسال این اقتصاد به یک سقوط بی خانمان پناهگاه بودجه توسط کمک های مالی مطمئن نیستید که چگونه آنها زنده خواهد ماند به خصوص اگر گسترده اخراج و اخراج امدن.

“این دشمن است که نهان است و به ارمغان آورده است همه چیز را به توقف screeching” گفت: زندگی جدید مرکز, مدیر اجرایی, Rob Swiers. “این جهان جنگ با دشمن است که ما نمی بینم. اگر یکی از ما بچه ها مریض می شود آن را از طریق رفتن وجود دارد مانند یک بازی روشن از طریق خشک برس.”

Michael Tebidor, a resident at the New Life Center's homeless shelter, talks about his nomadic days and how he believes he's prepared for the coronavirus pandemic. C.S. Hagen / The Forum

مایکل Tebidor ساکن در این زندگی جدید مرکز سرپناه بی خانمان, مذاکرات در مورد خود عشایری روز و چگونه او معتقد است که او را آماده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. C. S. هاگن / انجمن

حفظ فاصله اجتماعی در یک پناهگاه بی خانمان غیر ممکن است Swiers گفت. ساختمان های کوچک و کسانی که نیاز به کمک بسیاری هستند. “ما نمی توانیم عمل اجتماعی فاصله در یک پناهگاه بی خانمان. که به سادگی اتفاق نمی افتد” Swiers گفت.

زندگی جدید مرکز سرپناه کامل با 130 نفر است. هیچ کس نشان داده است علائم کروناویروس که شامل گلو درد سرفه خشک و تب Swiers گفت.

“ما اولین پاسخ دهندگان تا حد معینی” Swiers گفت: از کارکنان خود را. “ما باید به آن ذهنیت از اولین پاسخ دهندگان.”

Plastic face shields at the New Life Center homeless shelter in Fargo. C.S. Hagen / The Forum

پلاستیک سپر چهره در زندگی جدید مرکز سرپناه بی خانمان در فارگو. C. S. هاگن / انجمن

مردم در خط مقدم در پناهگاه بی خانمان اقدامات احتیاطی. آنها می پوشند پلاستیک سپر چهره و ماسک و شستن دست های خود را, اما آنها در حال قرار دادن سلامت خود را در خط برای این منطقه نیازمند گفت.

“من بسیار افتخار از تیم ما. ما بچه ها کار میز جلو که سخت ترین کار ما در سازمان ما و آنها تشخیص اهمیت آنچه ما در اینجا انجام. اگر آنها را نشان نمی دهد و برای این کار همه حرکت به سوی هرج و مرج” Swiers گفت.

Maurice Murray, seated, works at the front desk of the New Life Center, a homeless shelter in Fargo. C.S. Hagen / The Forum

موریس موری نشسته در میز جلو از زندگی جدید, مرکز سرپناه بی خانمان در فارگو. C. S. هاگن / انجمن

Maurice “Mo” موری, 46, مشغول به کار بود جلو میز که Swiers وارد میز جلو اتاق است که از داخل قفل و جدا از تازه واردان با ضخامت شیشه است. در زمانی که هر کسی می تواند با آلوده coronavirus موری را انتخاب می کند به ماندن بگیرید.

“از آنجا که من ارائه خدمات به مردم” موری گفت. “من امیدوارم کسی که همین کار را برای من اگر وضعیت عوض شد. من به خدا اعتقاد دارند بنابراین هر آنچه که او برنامه ریزی شده است که بهترین طرح است.”

قبل از COVID-19 زندگی جدید مرکز خدمت حدود 300 نفر در هر روز صبحانه و ناهار و شام. مشتریان و مهمانان وارد کافه تریا و برداشت مواد غذایی خود را از بوفه خط.

پست-COVID-19 مرکز در حال حاضر بسته به خارجی ها. برای رفتن وعده های غذایی در دسترس هستند دو بار در روز و در حال دست از در ورودی. جداسازی اتاق ساخته شده اند آماده شده است. یک کارگر دستمال مرطوب تمام دستگیره درب و سطوح صاف با مواد ضد عفونی کننده در هر ساعت. همه کارکنان به نمایش در آمد و اجباری متوسط خوانش از مهمان شده اند اعمال شده است.

حتی “پاپ مرد” و یا شرکت تلوان ماشین آلات می تواند در آمده در این زمان Swiers گفت.

New Life Center Executive Director Rob Swiers talks about the fight against the coronavirus, 'a world war on an enemy that we cannot see.' C.S. Hagen / The Forum

زندگی جدید مرکز, مدیر اجرایی, Rob Swiers مذاکرات در مورد مبارزه با کروناویروس, ‘جهان جنگ با دشمن است که ما می توانید ببینید.’ C. S. هاگن / انجمن

لی Siewert برنامه هماهنگ در Gladys ری پناه گفت: این وضعیت در شهر فارگو پناهگاه است. آنها بسته بندی شده با هیچ شانس در اجتماعی فاصله.

متوسط خوانش آغاز شده پنج شنبه, مارس 19 و به احتمال زیاد رخ می دهد چند بار در روز Siewert گفت. شبیه به دیگر پناهگاه آنها ضد عفونی کانتر و دستگیره های درب به طور مداوم و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که آنها می توانند.

“ما برخی از مهمترین و مزمن زندگی مردم در پناهگاه و آنها فقط نداشته مراقبت زیرا آنها می ترسند برای رفتن به دکتر” Siewert گفت.

A New Life Center employee cleans a door handle with disinfectant on Thursday, March 19, in Fargo. C.S. Hagen / The Forum

یک زندگی جدید کارمند مرکز پاک یک دستگیره درب با مواد ضد عفونی کننده در پنج شنبه, 19 مارس در فارگو. C. S. هاگن / انجمن

زندگی جدید مرکز و YWCA در حال ارائه وعده های غذایی برای مردم در Gladys ری پناهگاه Siewert گفت. برخی از مشتریان در پناه خواهد به صرف روز خود را در فارگو کتابخانه های عمومی اما پس از بسته شدن آن بسیاری شده اند ابتلا در خواب, او گفت:.

“ما همه با هم کار برای مطمئن شوید که آنها در یک محیط امن. این ساختمان های کوچک و ما فقط آینده از زمستان اما به طور کلی آنها واقعا انجام خوب” Siewert گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن رفتن هر آنچه در آن طول می کشد برای آن.”

به عنوان coronavirus گسترش سازمان های غیر انتفاعی مانند زندگی جدید مرکز در حال حاضر احساس صدمه دیده است. مرکز بستگی به کمک های مالی, نزدیکی یک فروشگاه صرفه جویی و فارگو ماراتن به جمع آوری پول. با فروشگاه صرفه جویی در حال حاضر بسته شده و اگر کمک های مالی کاهش به عنوان Swiers انتظار سازمان خواهد شد در مورد $150,000 قبل از تابستان است.

در مینه سوتا, برخی از قانونگذاران معتقدند بسیاری از ساکنان می تواند مسکن بی ثباتی توسط پایان ماه و یک پیشنهاد لایحه نوار صاحبخانه از تشکیل پرونده برای اخراج به مدت 30 روز در مکان های که در آن بهداشت عمومی در شرایط اضطراری اعلام شده است.

به صورت محلی کلانترها از کاس و خاک رس استان ها گفته اند که آنها نمی خواهد انجام مسکن اخراج سفارشات در طول بیماری همه گیر.

برخی از دولت فرمانداران incIuding کسانی که در ایندیانا و کانزاس را محدود کرده اند اخراج در طول coronavirus بحران است. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم باید نه انجام شده است.

“ما قطعا در نظر گرفتن یک نگاه در آن و فردی صاحبان آپارتمان در حال رفتن به باید به بررسی سیاست های خود” بورگوم گفت چهار شنبه 18 مارس در یک کنفرانس خبری. “این بی سابقه است چالش اقتصادی دولت, و من امیدوارم که ما به عقب نگاه کنید و ببینید که ما رفتار ویروس خوبی است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>