Crow Wing County, خرید مخازن احتمالا استفاده به عنوان سردخانه

احتياط بر یک COVID-19 مدل توسعه یافته در ماه گذشته توسط یک تیم در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی است که پیش بینی 50000 55,000 مرگ و میر در سطح ایالت با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه به منظور جلوگيری از گسترش این بیماری است.

“ما به طور معمول طرح برای همه خطرات ما ممکن است تجربه” Crow Wing County مدیر تیم Houle گفت: از ارقام اولیه.

اخیر دانشگاه واشنگتن طرح مدل پیش بینی شده است حدود 60000 مرگ و میر توسط Aug. 4 در کشور; دانشگاه واشنگتن مدل نمی بینی چه می تواند اتفاق می افتد فراتر از آن تاریخ در حالی که مینه سوتا مدل می رود برای حداقل یک سال.

مقامات شهرستان تماس تمام شهرستان مدیران مراسم تشییع جنازه در مورد آنچه که آنها در صورت نیاز از جمله میزان مرگ و میر بالا. فروش مخازن به شهرستان برای $15,500 نهایی شد در پایان ماه مارس و از طریق تسهیل TCBX حمل و نقل از برینرد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“Crow Wing County هیچ سردخانه با ظرفیت. ظرفیت جامعه ما می تواند رسیدگی به چیزی است که می تواند ذخیره شده در منطقه خانه های مراسم تشییع جنازه است که البته بر اساس تاریخی نرخ مرگ و میر,” Houle گفت.

بحث با مدیران مراسم تشییع جنازه صورت گرفت در پایان ماه مارس زمانی که شهرستان آغاز نیمه خرید با توجه به Houle.

“میزان مرگ و میر در آن زمان بود که بر اساس آنچه در ایتالیا تجربه بود. چیزی که من از دیدن که در آن زمان بودند شدید نوسان تخمین می زند که در محدوده 800 مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 2,000 برای یک جمعیت ما اندازه” Houle گفت.

Crow Wing County بهداشت عمومی استاد راهنما میشل Moritz صحبت به Houle در مورد کسانی که ارقام اولیه. Walz اقامت-در-خانه جهت Minnesotans شروع مارس 27 و قرار بود تا پایان مارس 10, اما تمدید شد تا 4 ماه مه.

“من به یاد داشته باشید درخواست میشل Moritz چگونه آنها محاسبه مرگ و میر در ایتالیا در 3-4% به عنوان زمانی که من ریاضی برای جمعیت خود اندازه آن را اضافه نمی کند تا 3-4 ٪ از کل جمعیت, اما این چیزی است که ما بودند شنوایی” Houle گفت. “در آن زمان فرماندار شد پیش بینی تا 75,000 مرگ و میر مینه سوتا — نه 50,000 است که در این زمان حد بالایی تخمین می زنند که من آن را درک کنند — که می میرم به معنای بیش از 850 برای Crow Wing County است. شماره که در آن زمان بودند نوسان شدید اما هنوز قریب به اتفاق اعداد است.”

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 159 موارد جدید COVID-19 در دولت در سهشنبه, مارس 17 و 17 بیشتر مرگ و میر گزارش شده از این بیماری و عوارض ناشی از آن.

“ما معاینات پزشکی و خدمات از طریق شهرستان رمزی دفتر معاینات پزشکی و … آنها قرارداد با حدود نیمی از استان ها در مینه سوتا … بنابراین ما برنامه ریزی می کند نه تعداد آنها را قادر به ارائه ظرفیت برای ما” Houle گفت.

Walz تمدید اقامت خود را در خانه سفارش در 8 آوریل تا مه 4. سفارش خود را به میله, رستوران ها و دیگر مکان های عمومی تجمعات نیز تمدید تا زمانی که ممکن است 4.

“هیچ کس بیشتر خدا را شکر از من که زمان مدل سازی نشان می دهد که بسیاری از مرگ و میر کمتر در مینه سوتا اما زمان مدل سازی است که هنوز هم نشان دادن پتانسیل برای بیش از 200 مرگ و میر در, Crow Wing County, در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان” Houle گفت.

به عنوان بسیاری از 200,000 تا 1.7 میلیون نفر می میرند, با توجه به برآورد اولیه در مورد COVID-19 توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. محاسبات پیشنهاد 2.4 میلیون به 21 میلیون نفر در ایالات متحده نیز می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

مقامات شهرستان در حال پیروی از دستورالعمل های توصیه شده و بهترین شیوه برای جلوگیری از گسترش coronavirus اجتماعی مانند فاصله. شهرستان کمیسیون نشستن حداقل 6 فوت جدا از یک دیگر در جلسات هیئت مدیره به عنوان مثال آن را می توان در یوتیوب در https://bit.ly/34MiHhB.

“بسیار به سادگی هیچ شهرستان است که نوع سردخانه با ظرفیت. بله ما یک توده مرگ و میر طرح است و یک جزء آن” Houle گفت: بدترین سناریو مورد از این بیماری همه گیر.

این مخازن اقدامات 50 فوت 8 فوت, 6 اینچ و شامل تبرید قابلیت با توجه به Houle, و در حال حاضر فروشگاه تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت برای اجرای قانون و کارکنان مراقبت های بهداشتی و مواد آن را تبدیل به یک سردخانه.

“این فقط یک سازی, تریلر, در حال حاضر, و من امیدوارم که آن را نمی توان مورد نیاز است. و اگر آن نمی باشد و ما فقط آن را به فروش برساند. ما همچنین امیدواریم که ما نمی خواهد نیاز به PPE اما متوقف نشده ما را از تلاش برای به دست آوردن آن تا آنجا که ما احتمالا می تواند” Houle گفت.

شهرستان, مدیر, است, افسر ارشد عامل برای شهرستان. مدیر گزارش به طور مستقیم به هیئت مدیره شهرستان کمیسیون و عمل به عنوان یک رابط بین هیئت مدیره و شهرستان بخش.

“من کاملا نفرت این بخشی از کار من است. وجود دارد هیچ کلاس در تحصیل من که همیشه می تواند از نظر ذهنی آماده سازی شما برای برنامه ریزی “چه-اگر” سناریو در اطراف توده مرگ و میر در جامعه شما را دوست دارم” Houle گفت. “ما همه تلاش برای موعظه آرام و برنامه ریزی به عنوان مناسب تر از وحشت.”

Houle گفت که او دعا می کند این نیمه را نمی خواهد نیاز به عنوان یک جرم سردخانه و باید از آن استفاده نمی شود برای چنین اهداف شوم او معتقد است که می تواند فروخته شود در مورد چه شهرستان برای آن پرداخت می شود.

“توده مرگ برنامه ریزی یکی از مهمترین و مرضی چیزهایی که من انجام داده ام در زندگی حرفه ای من و من صادقانه می گویند که من بسیار بسیار شبیه به ثابت شود یک احمق برای داشتن برنامه ریزی برای بدترین در حالی که دعا برای بهترین” Houle گفت.

فرانک لی کانتی و ویژگی های خبرنگار ممکن رسیده در 218-855-5863 و یا در [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر www.twitter.com/DispatchFL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>