‘بذر در مزرعه’ گسترش بیش از 257 kanals زمین در سرینگر متصل

جدید هیئت مدیره منصوب به اجرای امور

Neeraj Rohmetra

جامو مارس 16: عمده سرکوب مبارزه با فساد در جهت ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu دولت امروز جایگزین هیئت مدیره جامو و کشمیر دولت بانک تعاونی محدود (JKSCBL) و منصوب جدید و رسمی هیئت مدیره از جمله رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل پس از تشخیص عمده بی نظمی و نقض همه هنجارها را در تحریم از 223 تومان کرور روپیه ارزش وام به غیر موجود در بدن به نام رودخانه جهلم (شهر) خانه های تعاونی ساختمان جامعه برای ساخت ماهواره ای شهرستان در Shivpora سرینگر..
دولت متصل بذر در مزرعه’ واقع در دهار باغ Shivpora گسترش بیش از حدود 257 kanals زمین در سرینگر که خریداری شده بود از مبلغ وام است.
این NABARD, اداره مبارزه با فساد (ACB), Jammu and Kashmir و ثبت تعاونی ها را جداگانه به سوالات تحریم از 223 تومان کرور روپیه ارزش وام توسط بانک به غیر موجود جامعه را تاسیس تقلب متعهد توسط هیئت مدیره.
معاون فرماندار در حال حاضر به کارگردانی تمام ادارات دولتی به رفتن سخت مبارزه با فساد در نهادهای مختلف و تشخیص 223 تومان کرور روپیه ارزش تقلب توسط JKSCBL است که یک گام در این جهت به عنوان supersession از هیئت مدیره این بانک را ارسال یک پیام قوی به تمام کسانی که غرقه شدن در شیوه های فاسد.
“نفوذ برخی از افراد درگیر در کلاهبرداری و هویت خود را ممکن است سطح طی بیشتر سوالات به تحریم از وام” منابع رسمی گفت: Excelsior.
پس از جانشین هیئت دولت منصوب امروز بخشی از کمیسر کشمیر به عنوان رئیس و Tassaduq حسین میر KAS به عنوان مدیر عامل این بانک است. اعضای معرفی شده به هیئت مدیره شامل مدیر کل NABARD اضافی ثبت تعاونی کشمیر مکشایی کاظمی, ارشد, مدافع, J&K بالا دادگاه Rajni صراف رئیس جمهور J&K بانک و R Saboti اجاره, حسابدار.
“بانک مرکزی هند در حال مشورت برای تایید سفارش از supersession از هیئت مدیره و انتصاب هیئت مدیره جدید” منابع میگویند مدیر عامل جدید امروز صورت گرفت دیدار از افسران JKSCBL.
محمد Shaffi Dar رئیس بانک رزرو شده است توسط اداره مبارزه با فساد.
منابع گفت: در چشم پوشی مسئولان و ذینفعان تحریم کرده بود 223 تومان کرور روپیه متقلبانه به نفع غیر موجود تعاونی جامعه – رودخانه جهلم تعاونی مسکن ساختمان جامعه است.
آن را بیشتر نشان داد که رئیس به اصطلاح جامعه منتقل شده بود یک نرم افزار در بخش Co-operative جوامع به دنبال جهت به J&K تعاونی بانک برای اعطای کمک های مالی از 300 تومان کرور روپیه برای مصرف در اختیار داشتن بیش از 300 kanals زمین در حومه سرینگر شهرستان برای ساخت و ساز از یک ماهواره گرفته است.
“J&K تعاونی بانک سرینگر تحریم یک وام به لحن تومان 223 کرور بدون اخذ هر گونه اطلاعات از جامعه مانند ترازنامه و حساب سود و زيان, کسب و کار, فعالیت های در حال انجام توسط جامعه پان شماره اظهارنامه مالیات بر درآمد جزئیات و جزئیات ساخت و ساز از هیئت مدیره و هیئت مدیره قطعنامه های, در میان چیزهای دیگر” این مقام گفت.
سوالات نشان داده بود که رودخانه جهلم تعاونی مسکن و ساختمان جامعه بود و نه حتی با ثبت نام جامو و کشمیر را ثبت تعاونی جوامع است.
رئیس به اصطلاح جامعه نام Hilal احمد میر پسر Sanaullah میر R/o Magarmal سرینگر اقدام در لیگ با رئیس J&K بانک تعاونی و دیگران آماده کرده بود جعلی و ساختگی ثبت نام گواهی و مدیریت تحریم از مبلغ وام به لحن تومان 223 کرور منابع گفت.
آنها اضافه شده است که اعمال حذف و کمیسیون در بخشی از محمد شفیعی Dar, رئیس بانک, و دیگران در توطئه منجر به از دست دادن تومان 223 کرور به بانک.
در حالی که جانشین عضو هیئت مدیره بانک تعاون بخش گفت: یک تحقیق مفصل انجام شده توسط اداره مبارزه با فساد نشان داد که هیئت مدیره به طور مستقیم درگیر در اختلاس بزرگ مقدار و باعث از دست دادن پول با ورود به معاملات جعلی.
آن گفت: NABARD نیز با اشاره به کمبود وام, نرم افزار, ارزیابی فرآیند تحریم اسناد و مدارک پست پرداخت نظارت از محدودیت در گزارش خود در جایی که از آن شده است به طور خاص ذکر است که مبلغ وام از 250 تومان کرور روپیه تحریم شد با انتشار از 92 درصد آن در عرض یک هفته در نقض تفویض قدرت به صورت وام و پیشرفت های واگذار شده با وام کمیته و هیئت مدیره که شامل یک مقدار بالاتر تومان 40 لاخ و مقدار بیش از 1 کرور تومان بود. اما به هر دستی وام از بانک حداکثر تحریم حد 1 کرور روپیه بود فقط.
در عوض تحریم بانک یک وام 250 تومان کرور روپیه به یک واحد نقض واحد-دانا قرار گرفتن در معرض هنجارهای وام و پیشرفت. این بانک تا به حال این گزارش به NABARD.
به طور قابل توجهی در آن بازده برای سه ماهه پایان سپتامبر سال 2019 فرستاده شده توسط این بانک به NABARD تنها Rs 23 کرور ذکر شده است که نشان میدهد که این بانک تا به حال پنهان اطلاعات مربوط به loaning چنین مقدار زیادی به یک وام گیرنده بدون بررسی سوابق.
منابع گفت: دولت درخواست کمیته به کلاهبرداری اعلام کرده بود که این بانک در حال ارائه اطلاعات ناقص و که در حال حاضر کلاهبرداری ممکن است تنها نوک کوه یخ است. آنها اضافه شده است که ثبت تعاونی نیز توصیه می شود supersession از هیئت مدیره با در نظر گرفتن مقیاس بزرگ بی مهارت متعهد ،
پس از supersession از هیئت مدیره دولت نیز متصل بذر در مزرعه’ واقع در دهار باغ Shivpora در سرینگر.
آن نازل شده است در پرس و جو است که پس از انتشار مبلغ وام تحریم بانک یک قدرت وکیل اعدام شد در مارس 11, 2019 توسط صاحبان زمین از 257 kanals و 19 marlas زمین در Shivpora سرینگر نفع Hilal احمد میر خود مدل دهید رئیس غیر موجود رودخانه جهلم (شهر) خانه های تعاونی ساختمان جامعه است.
Hilal اعدام اجاره سند در 11 ژوئن 2019 با عبدالحمید Hajam پسر غلام نبی Hajam از Zakura سرینگر که ذکر شده است به عنوان دبیر جامعه اجازه مستأجر به وام مسکن, انتقال و یا اختصاص دادن حقوق خود را در رابطه با زمین در سوال در دهار باغ از طریق هر یک موسسه مالی دیگر به انتخاب خود و بالا بردن پروژه وام از هر دولت ملی بانک و یا موسسه.
زمین اندازه گیری 286 kanals و مارن در Shivpora به نام دیر Makhan لعل دهار و دیگران محبوب شناخته شده به عنوان ‘بذر در مزرعه’ است که در کشت و مستاجران در این املاک و زمین اندازه گیری 28 kanals و دو marlas نشان داده شده است در ضبط شده در اختیار داشتن آبیاری بخش.
منابع گفت: پرس و جو گزارش های بیشتر اشاره کرد و نسبت به تخلف از مقررات از `J&K مهاجر اموال غیر منقول (حفظ و نگهداری و حفاظت و خویشتن داری از پریشانی فروش) عمل 1997′, ‘این Benami معاملات (منع) متمم قانون 2016’ ‘پیشگیری از پول شویی قانون سال 2002 و اصلاحات ارضی عمل 1976.
به منظور حفاظت از منافع لب گنده سپرده گذاران دولت کارگردانی کرده است که بخشی از کمیسر کشمیر به عنوان یک تبلیغ اقدام موقت خواهد ضمیمه زمین اندازه گیری 257 kanals و 19 Marlas همراه با سازه بنا لذا اگر هر گونه سقوط در Shivpora سرینگر شناخته شده به عنوان `بذر در مزرعه و مکان زمین در امن بازداشت از ناحیه بازپرس سرینگر تا سفارشات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de