شغالها 4, Canucks 2: پرش به نگه داشتن رفتن راه دیگر


کناکز در حال حاضر نیز در سه مستقیم بازی اما باید چیزی برای نشان دادن تلاش های خود را

وقتی که باران آن ميريزد.

پس از Canucks بازی فوق العاده 50 دقیقه در کلمبوس در یکشنبه, آنها نمی تواند مقابله و خود را در پایان از دست دادن به کت آبی.

آن را کاملا همان داستان روز شنبه در راجرز آرنا اما Canucks با وجود مبارزه سوم به رهبری هنوز هم در بر داشت خود را به دنبال به آسمان پس از یک جفت بی رحمانه پرش ثابت می شود تفاوت در 4-2 دست دادن به آریزونا کویوتس.

با وجود سقوط در دوره اول در یکی از عجیب ترین اهداف شما همیشه ببینید Canucks کنترل بسیاری از بازی و به نظر می رسید ریختن آن در دوره سوم.

وجود دارد یک جفت سخت مبارزه سخت برنده اهداف کردن چوب از تایلر Toffoli و تنر پیرسون.

و سپس یکی دیگر از بد گزاف گویی منجر به بستن هدف شغالها.

بد پرنیان سپس آویزان در هوا. برای این همه کار سخت مطمئنا چیز نمی تواند بد دوباره.

و سپس آنها را انجام داد.

کناکز در حال حاضر نیز در سه مستقیم بازی اما باید چیزی برای نشان دادن تلاش های خود را.

کناکز’ اهداف به ثمر رساند Toffoli و پیرسون در حالی که کارل Soderberg “گل” اولین هدف برای آریزونا و نیک Schmaltz دوم اضافه. لاوسون Crouse به ثمر رساند برنده اوج صفحه اصلی یک نقطه شات مدت کوتاهی پس از Schmaltz شمارش.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته…ونکوور کناکز به جلو تایلر Toffoli (73) چک آریزونا شغالها defenceman اردن Oesterle (82) در طول دوره اول.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Toffoli می snipe

با توجه به شهرت آن به عنوان جای شگفتی نیست که Toffoli می توانید نمره در بسیاری از راه های.

چهارشنبه شمارش شد که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود از سابق لس آنجلس شاه در ونکوور. Toffoli برداشت گوشه بالا بیش از شانه راست آریزونا دروازه بان دارسی Kuemper از موقعیت ایستاده در سخت ترین زاویه.

او پنج گل در هفت بازی برای Canucks به او 23 اهداف در این فصل است. که روابط او را برای سومین کل از کار خود را.

او به ثمر رساند 23 گل در 2014-15 و 31 سال بعد. او در 24 گل در 2017-18.آریزونا شغالها دروازه بان دارسی Kuemper باعث می شود یک دستکش صرفه جویی در جیک Virtanen.

آرلن Redekop / PNG

این ضرب المثل قدیمی: رفتن به شبکه چیزهای خوب اتفاق می افتد

پیرسون دو چیز به هدف خود است.

هنگامی که جیک Virtanen شد سرچشمه خود را شل در یک عجله کردن جناح چپ پيرسون مبارزه سخت برای به دست آوردن خود را در موقعیت یا یک پاس از هم تیمی خود را و یا پیدا کردن شل جن در بالای Kuemper را در چین.

دوم شد و به سادگی رانندگی به شبکه, به دنبال سست تغییر دهید.

او آن را در بر داشت.Troy Stecher و آریزونا شغالها’ درک استپان تماشای جن در مقابل Canucks دروازه بان تاچر Demko در طول دوره اول.

آرلن Redekop / PNG

یک هدف این بود که

این Soderberg هدف پوچ بود.

دیگر از هدف این است که منعکس در خارج از دن Cloutier را در سال 2003 بازی 7 بحران در برابر مینه سوتا وحشی وجود دارد ممکن است یک غریبه هدف در Canucks تاریخ است.

برای روکش کردن, از آنجا که شما هنوز هم ممکن است باور نکنید این اتفاق افتاد: اسکار Fantenberg اخراج جن در اطراف تخته از پشت Canucks هدف است. پرواز دیسک منحرف کردن Soderberg چوب و بدبختانه تا در هوا بیش از خالص منعکس و به هدف Demko شانه.

گاهی اوقات هاکی خدایان به نظر می رسد نیاز به یک خنده.تاچر Demko باعث می شود یک save as Alex Edler, چک آریزونا شغالها’ مسیحی Dvorak در طول دوره اول.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

گزاف گویی مانند که

Schmaltz هدف این بود که تقریبا به عنوان عجیب و غریب, آمدن پس از یک دیوانه گزاف گویی کردن تخته پایان که فرود در Soderberg را چوب.

Soderberg سرعت بدبختانه جن به هشدار Schmaltz که در زمان جن و lofted آن را بیش از تکاپوی Demko.آریزونا شغالها دروازه بان دارسی Kuemper (35) متوقف می شود ونکوور کناکز’ تایلر Motte (64) به عنوان آریزونا نیک Schmaltz پشت ساعت در طول دوره دوم.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

این Tocchet دفاع

اگر یکی از چیزهایی که ما آمده ایم برای یادگیری در مورد آریزونا مربی ریک Tocchet ترجیح سبک هاکی روی آن را سنگین تاکید بر دفاع.

بنابراین زمانی که تیم خود را بالا رفت 1-0 در مضحک Soderberg هدف شما می دانستم که به احتمال زیاد حتی سخت تر کار برای Canucks’ حمله به داخل برای عکس های با کیفیت.

حتی با در اختیار داشتن کناکز حال با توجه به آمار ترفند شغالها محدود کناکز فقط پنج بالا خطر احتمال دوم و سوم دوره.J. T. Miller ضربه به آریزونا شغالها ایلیا Lyubushkin.

آرلن Redekop / PNG

هیوز, بازی های برگزار شده اما کمرویی

کوین هیوز تلقی می شد روز به روز بر. طوری بود که تایلر مایرز. هر دو “تا” مربی تراویس سبز گفت.

اواز یا موسیقی دو نفری از گیوم Brisebois و Jalen Chatfield که هر دو نقش هفتم defenceman برای Canucks این فصل اما هر دو هنوز به بازی یک بازی کردم به نام.

هیوز نمی اسکیت صبح روز چهارشنبه اما مایرز انجام داد.

اما هیوز بازی و مایرز نیست. این rookie defenceman تا به حال چشمک می زند از معمول خود به خود اما در کل نگاه کرد ، او حتی در زمان اوایل دام مجازات هنگامی که فیل Kessel بازداشته او را در یک شغالها راش.


بازی بعدی

جمعه

Colorado Avalanche در مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNP رادیو: SNET 650AM

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>