Cowichan مربی Vandekamp معلق به دست دو اولین بازی کلیپرز سری


مربی مایک Vandekamp پشت نیمکت از Cowichan Valley پایتخت. گرت جیمز عکاسی

نیمکت رئیس معلق تحت BCHL مقررات 311.6 که اشاره به بخشی از “حادثه یا موضوع است که ممکن است به ارمغان بیاورد لیگ در بی احترامی”

این BCHL چهارم نهایی حذفی سریال بین Cowichan Valley پایتخت و نانایمو کلیپرز نیاز ندارد و حتی بیشتر داستان.

مایک Vandekamp است در فصل دوم مربیگری پایتخت. او باز برای اشتغال خاطر او اخراج شده است در دسامبر 2017 توسط کلیپرز در میان خود فصل هفتم در حال اجرا خود را از نیمکت.

Vandekamp نخواهد شد در نظر گرفتن بخشی در رسیدگی هر چند که پایتخت و کلیپرز و پا زدن خود را بهترین هفت مجموعه در روز جمعه در نانایمو.

او معلق شده است در دو بازی لیگ به حادثه ای است که در زمان گرم کردن قبل از Cowichan Valley سری-عقد 2-1 اضافه کاری پیروزی مقابل پاول رودخانه پادشاهان در 5 بازی خود با باز کردن دور مجموعه روز جمعه در Cowichan جامعه مرکز.

Cowichan Valley جناح کول Broadhurst اخراج یک شات در یک unsuspecting, Powell River, goaltender درک Krall در حالی که Krall بود کشش در مرکز یخ در قبل از بازی. Broadhurst دریافت یک مسابقه و مجازات او معلق شده است در 12 بازی های لیگ.

Krall در زمان جن در ناحیه حلق, اما بازی این بازی. او ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در شب.

Broadhurst, 19, شده است به حالت تعلیق شش بار در سه فصل در BCHL. او تا به حال هفت گل, 17 امتیاز و 78 پنالتی در دقیقه 56 به طور منظم فصل های این کمپین است.

Vandekamp معلق است تحت BCHL مقررات 311.6 که اشاره به بخشی از یک “حادثه یا موضوع است که ممکن است به ارمغان بیاورد لیگ در بی احترامی.”

Cowichan Valley چهارم بود در BCHL در پنالتی دقیقه در این فصل (13.62 در هر بازی). آنها تا هفت تعلیق برای رفتن با یک خوب پس Jan 20. لیگ دهکدهای از دست 31 تعلیق و یا جریمه در آن زمان.

دو تا از تعلیق شد از 4-2 برنده شدن در Jan. 25 بیش از کلیپرز در Cowichan که ویژه 22 مجازات نامیده می شود و در 17 ثانیه. که شامل چهار مبارزه با رشته و یک پنالتی بازی.

نانایمو تا به حال چهار بازیکن به حالت تعلیق و جریمه شد و پس از آن بازی است.

کلیپرز شد لیگ ششم بالاترین جریمه تیم (13.31 در هر بازی).

نانایمو (37-17-2-2) برنده این جزیره را بدست آورد به طور منظم فصل پرچم, اتمام یک نقطه جلوتر از Cowichan Valley (35-16-5-2). Cowichan Valley رفت 5-2-1-0 در برابر نانایمو در بازی لیگ از دست داد اما در دو بازی آخر از مجموعه, سقوط 1-0 در فوریه. 14 و 2-1 در فوریه. 21.

Cowichan Valley ساخته 37-نقطه بهبود از فصل گذشته زمانی که آنها رفت و 17-35-5-1 در Vandekamp در اولین مبارزه با باشگاه. آنها ناراحت Penticton Vees در دور اول پلی آف قبل از سقوط به Wenatchee وحشی.


کوکیتلام بیان netminder رس استیونسون تبدیل شده در all-star season برای BCHL تیم ملی اما با توجه به NCAA حاکم را مجبور به نشستن برگشتی بنابراین او نمی از دست دادن یک سال از واجد شرایط بودن در آیوی لیگ کالج دارتموث است.

James Garrett

در ضمن کوکیتلام اکسپرس (47-9-1-1) که تا به حال این لیگ بهترین رکورد و برنده سرزمین اصلی بخش عنوان را در مقام سوم عقاب ساری (27-23-4-4) در یک چهارم نهایی.

کوکیتلام است بدون ستاره دروازه بان رس استیونسون که تا به حال خود را در فصل تعطیل توسط NCAA قانون است. استیونسون که یک کالج دارتموث مرتکب شد و از 21 مارس 3 و مجبور بود به یک سال از NCAA واجد شرایط بودن اگر او همچنان به بازی گذشته که تاریخ. او نام BCHL بالا netminder و به آن همه ستاره تیم در پایان سال جوایز.

جک واتسون که دیدم عمل در 17 به طور منظم فصل بازی برای کوکیتلام در هدف برای همه کوکیتلام چهار بازی رفت و برگشت از لنگلی Rivermen در دور اول. واتسون که تبدیل به 20 روز جمعه یک 2.19 اهداف برابر میانگین و .908 صرفه جویی در صد در چهار برنده بیش از لنگلی.

در داخل کشور یک چهارم نهایی این اولین محل Vees (44-12-1-1) در مقابل پنجم ورنون Vipers (30-24-2-2). دوم-مکان دنباله دود خواران را درهم و برهم کردن با ماهی قزل آلا بازوی Silverbacks. دنباله وارد 36-17-2-2-1 رکورد (دود خواران و لنگلی به حال Nov. 22 بازی به نام با نمره 4-4 در دوره سوم با توجه به یک بازیکن آسیب) در حالی که بازوی ماهی قزل آلا رفت 30-23-4-1 در این فصل است.

Penticton, ضرب و شتم, West Kelowna رزمندگان پیروزی در پنج بازی در دور اول. Penticton به جلو جی اوبراین بود که یک سال 2018 دور اول انتخاب کنید از Philadelphia Flyers و یک دانشگاه بوستون متعهد بود پنج گل و 10 امتیاز در این مجموعه است.

اتمام bchl.ca به صورت یک حذفی برنامه.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>