COVID-19 قربانی فعال در ND سیاست اقدامات

Muecke, 75, از گلدستون شناسایی شده است توسط دوستان به عنوان دومین Stark County قربانی COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Muecke بود به شدت درگیر محلی و دولت.

داستین Gawrylow مدیر عامل داکوتای شمالی دیده بان شبکه, به یاد می آورد یک مارک تواین نقل قول اغلب تکرار توسط Muecke “هیچ مرد زندگی, آزادی یا مالکیت امن هستند در حالی که قوه مقننه است که در جلسه است.”

عطف باور از کلمات به عمل Muecke اغلب می تواند در بر داشت شهادت در قانونگذاری جلسات چند بار در کنار لئون Mallberg.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من به یاد داشته باشید بسیاری از بار من و او رانندگی به بیسمارک برای رفتن به جلسه قانونی به شهادت … رالف بود بدون شک صادقانه ترین شاهد در هر یک از این جلسات” Mallberg گفت.

زمانی که او بود در قوه مقننه Muecke اغلب می تواند با یک کلیپ بورد در دست خود را.

“اگر وجود دارد شایسته محافظه کار باعث به دریافت امضا برای, شما معمولا می تواند دریافت رالف به دریافت چند صد یا چند هزار نفر در خود” Gawrylow گفت.

Mallberg گفت Muecke بود راحت ترین راه رفتن در خیابان با یک درخواست.

“او همیشه کامل در گفتن آنچه درخواست شد و چه نتایج بالقوه خواهد بود و به همین دلیل آن بود آورده بودن برای جلب توجه رای دهندگان,” او گفت:. “است که بخش مهمی از انجام درخواست درایوهای. شما فقط می توانید بیرون بروید willy-nilly. شما باید آماده می شود. شما باید قادر به پاسخ به سوالات است که شما تا به حال پیش بینی شده و رالف بود که در نوع خود یک فرد.”

Muecke شده بود طرفدار داکوتای شمالی آغاز اندازه گیری فرایند که در آن شهروندان می توانند درخواست برای به دست آوردن یک موضوع در این ایالت رای گیری.

“این نه فقط به خاطر او بود که همیشه درگیر با اقدامات” Gawrylow گفت. “آن بود که رالف می خواستم برای انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که نسل های آینده باید از همان حقوق را به عنوان او (و نه مجبور به پرش از طریق غیر ممکن است hoops برای تمرین کسانی که حقوق). به رالف, این علت بود که حزبی یکی. در واقع از زمانی که او به پایان رسید تا مبارزه با همکار خود جمهوری خواهان بر این مسئله است.”

Muecke سلامت شده بود شکست برای دو یا سه سال اخیر با توجه به Mallberg که گفت Muecke تا به حال “قابل توجه شرایط پزشکی” اما متوقف نمی Muecke از شرکت در آنچه که می تواند آخرین تلاش های عمده ای در نمایشگاه دولت در مینت —مبارزه برای محافظت از آغاز اقدامات با تقلید اندازه گیری.

“این تقریبا خسته او را از ماشین در پارکینگ به غرفه که در آن آنها تا به حال یک غرفه برای امضا اما او محدود و مشخص وجود داشته باشد و به سعی و کامل درایو و به شهروندان توضیح دهد که چرا آن اتفاق می افتد. من احترام رالف تا حد زیادی برای خود موقعیت” Mallberg گفت.

به اعتقاد او بسیار به شدت در مدنی دخالت سفر به عنوان آنجا که نبراسکا به کمک شهروندان درخواست.

“او همیشه یادگیری در مورد آنچه که قرار بود در اطراف متحده تا آنجا که دو و سه متحده دور” Mallberg گفت. “او همیشه در تلاش برای به عنوان خوانده شده آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد – چه شد شهروندان … نگران است ؟ این نوع از فرد بسیار نادر است. بسیاری از زمان ما آنقدر پیچیده در خود ما کمی پیله.”

رالف Muecke نام است که احتمالا آشنا به خوانندگان دولت در روزنامه ها. او با ارسال نامه های متعدد به سردبیر حتی در هفته های اخیر.

“رالف می تواند اعتماد به نفس در این واقعیت است که او راه بیش از شهروند به طور متوسط به مطمئن شوید که دولتی بود که نقد در شهروند سطح” Mallberg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>