COVID-19 تلفات صعود لیست از جهان مرگبارترین بیماری های همه گیر

به عنوان COVID-19 تلفات صعود سهشنبه, مارس 17 coronavirus اولین گزارش شده توسط پزشکان چینی در ماه دسامبر 2019 پیشی گرفته است تب زرد در لیست کشنده ترین بیماری های همه گیر.

تا به امروز بیش از 2.2 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 سراسر جهان گزارش شده هر چند تعداد واقعی مشکوک است باید خیلی بالاتر با توجه به underreporting و بدون علامت حامل ویروس.

آن بوده است شناسایی شده در تقریبا در هر کشور و COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus کشته شدن بیش از 150 ، 000 نفر به تاریخ.

سریع نرخ انتقال باعث شده است تا کشورها برای قفل کردن سفر و مرز فلج اقتصاد نیروی کسب و کار و مدارس را از نزدیک و بیش از حد سیستم مراقبت های بهداشتی.

تب زرد برای اولین بار شناسایی شده در 1800s و عمدتا در مناطق نیمه گرمسیری آفریقا و آمریکای جنوبی است. این ویروس را به افراد توسط نیش پشه آلوده و می تواند باعث درد و درد به بیماری های کبدی شدید با خونریزی و زردی پوست, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این یک نادر علت بیماری برای ایالات متحده مسافران CDC گزارش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان COVID-19 عفونت به سرعت در سطح جهان گسترش کارشناسان هشدار می دهند مردم به عمل “اجتماعی فاصله” یا باقی مانده حداقل 6 فوت دور از دیگران در تلاش برای “صاف منحنی.” این عبارات به سرعت تبدیل به بخشی از واژگان جدید برای اکثر مردم است.

برای قرن ها, ویروس, شیوع جاروب در سراسر جهان کشتار میلیون ها نفر از مردم است. در اینجا این است که نگاهی به جهان کشنده ترین بیماری های همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>