COVID-19 انداخت بیرون جو بایدن playbook

ما خیلی دیده نشده از جو بایدن پس از آغاز COVID-19 بیماری همه گیر. اینجا و آنجا, او به نظر می رسد برای یک لحظه در یک فرد ویدئو کلیپ به بی دست و پا اظهارات از او dimly روشن زیرزمین تنها به ناپدید می شوند دوباره تقریبا بلافاصله. یکی می تواند بخشیده شود برای فراموش کردن است که معاون رئیس جمهور سابق در همه وجود دارد در دیوانگی از coronavirus اخبار چرخه.

اما با وجود گزارش می دهد که مبارزات انتخاباتی خود رشد کرده نا امید با عدم وجود خود را از دید آن را احتمالا بهترین چیزی که برای بایدن.

77-در سال presumptive دموکراتیک نامزد گیر کرده است در موقعیت unenviable در لحظه به دام افتاده بین تلاش برای باقی می ماند مربوطه و عدم تمایل به نظر می رسد کاملا حزبی در میان این اضطراری بین المللی. متاسفانه به نظر می رسد این است که غیر ممکن است برای حفظ تعادل: حمل بار با یک کمپین است که تنها راه برای حفظ دید اما مبارزه در برابر رئيس جمهور وقت در یک بحران اغلب به نظر می رسد خرده و خارج از این کشور گسترده نیاز به وحدت است.

قریب به اتفاق ملی “رالی-around-the-flag” ضربه به این معنی است که رئیس جمهور ناچار است دیده می شود بیشتر مساعد شهروندان آمریکایی از هر سیاسی همدردی در زمان بحران. این نباید تعجب پس از آن که رئیس جمهور تهمت محبوبیت رسیده تمام زمان بالا در اواخر ماه مارس است. این باعث می شود مبارزه در برابر رئیس جمهور و مجزا بیشتر به چالش کشیدن تلاش است.

اما این تنها موضوع قابل توجهی است که بایدن تیم را برای معامله در ماه های آینده. هر چند آن را به سختی ثبت نام به عنوان یک نوسان گذرا در رادار از اصلی ترین رسانه های سابق کارمند برای آن زمان سناتور بایدن علنا متهم او را از نظر جنسی آزار او در سال 1993. متهم تارا Reade, مدعی است که بایدن او تحت فشار قرار دادند تا در مقابل دیوار به زور بوسیدن او و دیجیتالی نافذ او را بدون رضایت او و گفتند “بیا مرد من شنیده ام شما دوست من” وقتی که او کشیده دور.

بایدن اردوگاه را رد کرده است Reade حساب. اما این اتهامات به میزان قابل توجهی قلمزن از نسبتا خفیف #MeToo مسائل است که بایدن در تلاش با پیش از آن در مبارزات انتخاباتی خود که اکثر آنها تا به حال با خود را به خوبی معنی اما discomfiting عدم توانایی تشخیص مرزهای شخصی از دیگران در صفحه نمایش از محبت فیزیکی.

آن را نیز ارائه یک تناقض است که بایدن انتخاباتی بدون شک تلاش برای آشتی دادن که عملا رهبر دموکراتیک بلیط در دوران #MeToo. در طول سال 2018 بحث پیرامون اتهامات علیه دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh ها, هشتگهای مانند #BelieveAllWomen نشان داد غالب حزب دموکرات دگم است که زنان باید با توجه به نفع شک در اتهام تجاوز جنسی. بایدن خود را صریحتر پشتیبانی این فرض صرف ماه پیش در مقابل مستقیم به مبارزات انتخاباتی خود را به سبک محرومیت از Reade اتهامات. این یک مشکل است که او و متحدانش بدون شک آگاه: Symone ساندرز ارشد مشاور بایدن مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد “هار فمینیستی” حذف یک شماره از خود توییتهایی دربارهی این Kavanaugh جنجال یک بار اتهامات علیه بایدن عمومی شد.

تعدادی از ناراضی برنی ساندرز حامیان باید گفت که تارا Reade اتهامات آنها را مانع از حمایت بایدن در انتخابات عمومی ، اما شاید از همه مهمتر هنوز بایدن دهکدهای از دست داد که توانایی پیشبرد قدرتمند استدلال اخلاقی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رئيس جمهور وقت درمان از زنان است. به عنوان دو متهم متجاوزان رقابت برای سال 2020 ریاست جمهوری پارتیزان در هر دو سمت چپ و راست مجبور خواهد شد به حساب با عمومیت خود را از استادانی اصول: کسانی که به حمایت است که ما #BelieveAllWomen در طول Kavanaugh جلسات باید درمان تارا Reade با همان presumptive اعتبار به عنوان کریستین Blasey فورد در حالی که purveyors از یک محتاط تر و epistemologically رویکرد محافظه کارانه به اتهامات علیه قاضی Kavanaugh باید در نظر تناقضات در خود مشتاق تاییدیه از بایدن گناه.

اضافه کردن به که پیری معاون سابق رئیس جمهور را کاهش حدت ذهنی و آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از دموکرات عملیات شروع به گرفتن عصبی است. اما جمهوری خواهان نباید شروع جشن فقط رتبهدهی نشده است. جای تعجب مشارکت بالا برای بایدن در نوسان کلید متحده مانند میشیگان نشان می دهد که او می تواند به خوبی بازسازی “دیوار آبی” است که هیلاری کلینتون به دقت از دست رفته به ناروا در سال 2016 در نتیجه به دست آوردن این مهم کالج انتخاباتی نمایندگان لازم برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. بایدن تسلط با حومه رای دهندگان در ایالت های مهم مانند آریزونا و فلوریدا نشان می دهد که حزب دموکرات موفقیت با این جمعیتی در سال 2018 midterms به خوبی می تواند باقی بماند به 2020.

برای بسیاری از رای دهندگان به نظر می رسد این ایده از جو بایدن به طور قابل توجهی جذاب تر از جو بایدن به عنوان او به نظر می رسد در زمان حاضر است. برای دموکرات ها در انتخابات موفقیت در سال 2020 خواهد شد بستگی دارد توانایی های خود را به آرمانی بایدن برجسته تر از واقعی یکی است. جمهوری خواهان بدون شک تلاش خواهد کرد به انجام مخالف است. به نظر می رسد که بایدن سرنوشت بستگی دارد که کدام طرف بیشتر است ماهر در این تلاش است.

Nate Hochman یک دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه کلرادو و یک صدای جوان مشارکت کننده. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @njhochman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>