COVID-19: اقامت تا تاریخ با استان


وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری عمومی در چهره همه گیر پاسخ در B. C فرانسیس گرجستان / PNG

Postmedia روزنامه نگاران در حال کار برای آوردن شما آخرین جدید کروناویروس همه گیر آن را به عنوان اتفاق می افتد

Coronavirus همه گیر است که به سرعت در حال تغییر وضعیت است که نیازمند توجه کامل ما به عنوان اهالی بریتیش کلمبیا.

ما می دانیم که چگونه اطلاعات حیاتی در مورد COVID-19 است به خوانندگان ما و ما قول می دهم برای پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن و گزارش آن را مسئولانه و بدون احساس.

تیم اختصاص داده شده ما از خبرنگاران و عکاسان و سردبیران در حال پیگیری تحولات جدید ساعت به ساعت روز به روز به اطمینان حاصل شود شما در حال نگه داشته و به خوبی آگاه است.

دیدار ما چند بار در طول روز به بحث در مورد آخرین اطلاعات از مقامات بهداشت تعیین اولویت برای پوشش مستقيم و بسیاری از شرکت های داستان های کشف شده توسط خبرنگاران ما در این زمینه است.

ما می خواهم به ستایش وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری خود را برای رهبری قوی در طول این بحران است. خود را کامل و شفاف روزانه جلسات و سوال دوره با خبرنگاران ارزشمند و تاثیر آرام بخش در طول این زمان قطعیت و رویکرد خود را کمک می کند تا تمام رسانه ها به گزارش بهترین اطلاعات ممکن است برای جامعه ما.

ما Postmedia روزنامه نگاران حمایت بالاترین آرمان از خدمات اجتماعی که ما انجام می دهیم کار ما در این زمان دشوار است. ما ترکیب بهترین شیوه به عملیات ما به عنوان تعیین شده توسط مقامات بهداشتی از جمله اما نه محدود به, اجتماعی فاصله. و ما به کارگردانی همه کارکنان ما به کار از خانه به منظور بهترین حفاظت از آنها خانواده های خود و جامعه خود.

ما در تلاش برای آوردن شما اخبار در مورد سیاست های دولت این دیدگاه و بینش از کارشناسان محلی و تجارب از مردم درست مثل شما همانطور که ما حرکت به این بحران است.

تا زمانی که همه ما در زندگی با این بیماری همه گیر, شما را پیدا خواهد کرد این داستان روزانه در صفحات استان و آنلاین در theprovince.com.

در نهایت برای اطمینان حاصل شود که تمام COVID-19 داستان ها به راحتی در دسترس آنلاین برای همه در جامعه ما, ما را حذف کرده و ما paywall به طوری که حتی غیر مشترکین می تواند به نفع از ما پوشش همه گیر در این زمان. ارتباط و همکاری جامعه مهم تر از همیشه قبل از.

ما امیدواریم که شما رسیدن به ما را با سوالات و انتقادات و پیشنهادات.

همه بهترین ها را برای شما و با تشکر از شما برای خواندن این استان و theprovince.com.

آیا شما سوالی دارید و یا نگرانی در مورد COVID-19 یا بازخورد در پوشش ما? ما می خواهیم به شنیدن از شما. لطفا به ما در [email protected].

مشترکین چاپ می توانید ببینید theprovince.com/subscription/my-subscription برای دسترسی به حساب خود را آنلاین 24/7 برای مدیریت خود پرداخت و خدمات تحویل. فعال کردن نامحدود خود را تعریف دسترسی به theprovince.com و nationalpost.com همراه با خانه خود را تحویل اشتراک.

هارولد مونرو
Editor-in-chief

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>