COVID-19 ترساندن: بازارهای بسته در 3 distts همه اصلی معابد بسته در جامو

Doors of Raghunath Temple in Jammu city shut on Thursday. -Excelsior/Rakesh
درهای Raghunath معبد در جامو شهرستان بسته در روز پنج شنبه. -اکسلسیور/Rakesh

چندین محدودیت های اعمال شده در Ladakh

جو امتحانات به تعویق افتاد, کارکنان, معاف از عوارض

Govind Sharma
جامو Mar 19: هر چند هیچ تازه مورد COVID-19 گزارش شد یا از J&K یا Ladakh UT اما به عنوان یک اقدام احتیاطی مقامات در جامو کتهوا و یودهمپور ولسوالی امروز دستور بسته شدن تمام مغازه ها به جز کسانی که در برخورد با کالاهای ضروری مانند دارو و مواد غذایی و شیر و میوه و سبزیجات تا سفارشات بیشتر در حالی که چندین محدودیت های تحمیل شده بود در Ladakh.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
منطقه دادرس, Jammu, Sushma Chauhan این بعد از ظهر گفت که با وجود مشاوره برای جلوگیری از تجمع تعداد زیادی از مردم هنوز هم در بازار یافت می شود مناطق. بنابراین به منظور پیاده سازی اجتماعی فاصله همه مغازه ها/بازار به جز پمپ بنزین و کسانی که در برخورد با ملزومات مانند مواد غذایی و داروها و محصولات لبنی و میوه ها و سبزیجات باید بسته با اثر فوری تا مارس 31, او اضافه شده است.

A market of Jammu city closed on Thursday evening. -Excelsior/Rakesh
بازار جامو شهرستان بسته شده در پنج شنبه شب.
-اکسلسیور/Rakesh

“مردم جامو هستند درخواست برای ایجاد وحشت برای کالاهای اساسی. همه مغازه ها تهیه کالاهای ضروری باید باز باقی می ماند” DM گفت: در یک صدای جیر جیر. او افزود که این محدودیت در حال اعمال شده توسط دولت اجتماعی را حفظ فاصله برای پیشگیری از گسترش Coronavirus.
یودهمپور منطقه دادرس Piyush singla sv (sv) نیز دستور بسته شدن تمام مغازه ها و موسسات کسب و کار در منطقه به جز ضروری و عرضه واحدهای مثل میوه ها و سبزیجات داروخانه ها, مواد غذایی و لبنیات.
“خرده فروشی مواد غذایی واحد بوده است به کارگردانی بلافاصله شروع به خانه تحویل سفارشات. مکانیسم خانه تحویل نهایی شد پس از بحث های طولانی با ذینفعان مختلف,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ تجمع در اطراف مغازه اجازه داده می شود.
یک جهت مشابه با توجه به بسته شدن تمام مغازه ها و واحدهای کسب و کار صادر شده توسط منطقه دادرس کتهوا Om Prakash Bhagat که معاف مغازه خرید و فروش با لوازم ضروری مانند میوه ها و سبزیجات, مواد غذایی, داروها و غیره و کارگردانی خرده فروشی مواد غذایی واحد به شروع صفحه اصلی تحویل فوری.
در سفارش صادر شده امروز, J&K آموزش عالی وزارت دستور بسته شدن تمام دولتی/خصوصی دانشگاه های درجه از دانشگاه تهران با اثر فوری تا مارس 31 اما معاف حساب بخش از این موسسات که ممکن است حمل بر محدود/ضروری عملکرد تنها تا 31 مارس است.
در اوایل صبح تقریبا تمام معابد اصلی از جمله Raghunath Mandir در جامو بسته شد برای زائران به عنوان یک اقدام احتیاطی در نظر تهدید ناشی از رمان Coronavirus در حالی که به عنوان دانشگاه جامو (JU) به دستور تعلیق همه اداری و فعالیت های علمی در تمامی دانشگاه ها از اول تا مارس 28, اما, کارکنان مرتبط با خدمات ضروری از جمله کارکنان دانشگاه آثار بخش محوطه سازی واحد دانشگاه مرکز بهداشت و امنیت بال خواسته شد به ادامه گزارش خود به وظایف مربوطه.
کارکنان در ارتباط با حساب های مالی و بال از تیم اول دانشگاه یا دانشکده نیز کارگردانی به ادامه وظایف خود را. “همه امتحانات (داخلی و خارجی) و M Phil/دکترا viva صدای امتحانات برنامه ریزی شده تا 31 مارس موکول شده در حالی که به تعویق افتادن MPhil/PhD viva صدای امتحانات اجتناب ناپذیر است همین کار را ممکن است انجام شده از طریق اسکایپ و خارج و متخصص دعوت به دانشگاه تا 31 مارس” منظور اعلام کرد.
مقامات در سامبا و کتهوا ولسوالی امروز معاف معلمان/استادان/استادان متعلق به دولت (مرکزی/J&K) و همچنین مدرسه خصوصی کالج ها و دانشگاه ها از حضور در وظایف روزانه خود را در حال حاضر بسته شده و مدارس و کالج ها و دانشگاه ها تا 31 مارس است.
مقامات دوقلو مناطق نیز اعمال ممنوعیت فروش انواع eatables به مسافر اتوبوس در بزرگراه ملی در حالی که به عنوان Samba مقامات همچنین دستور بسته شدن تربیت بدنی و سلامت باشگاه ها و نه برای برگزاری melas, langars و جماعت و یا هر نوع از تجمعات در این منطقه است.
دولت منطقه Reasi نیز معاف آموزش/عدم آموزش کارکنان دولت/خصوصی موسسات آموزشی از حضور وظایف تا سفارشات بیشتر. راه آهن/سایر شرکت های خصوصی در منطقه بودند و توصیه به اجرای کار از خانه ” فرهنگ برای کارکنان خود را.
علاوه بر حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق در آمد در کل منطقه و بسته شدن سفارشات از مراکز ماساژ/آبگرم/سونا مراکز خرید/میله و سینما سالن رستوران dhabas مواد غذایی, دادگاه, مواد غذایی, اصطبل های کنار جاده eatries و غیره نیز به اجرا در شهرداری حدود کترا و ماتا Vaishno Devi Yatra آهنگ.
J&K دولت امروز اطلاع داد که 356 نفر از افراد خود را به اتمام 28-بعد نظارت دوره و تا کنون تنها چهار مورد بوده است آزمایش مثبت در قلمرو اتحادیه. این سخنگوی دولت در اینجا گفت که 3146 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده است تحت نظارت در حالی که به عنوان 2337 افراد تحت صفحه اصلی قرنطینه.
افرادی که در بیمارستان قرنطینه ایستاده در 34 و 419 نفر هستند خانه تحت نظارت او گفت: 156 نمونه ارسال شد برای تست که 144 آزمایش منفی و تنها چهار مورد مثبت هستند تا کنون در حالی که به عنوان گزارش از هشت مورد در حال انتظار.
در ضمن تعداد کافی از نیروهای امنیتی شده است مستقر در Lakhanpur به اجرای کامل تحریم های بین ایالتی اتوبوس به عنوان دستور UT مقامات. معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت: Excelsior که همه مسافر اتوبوس وارد دروازه UT از J&K در Lakhanpur از کشورهای همسایه در حال تحت فشار قرار دادند و پس از deboarding J&K محدود مسافران از جایی که با کمک اتوبوس محلی آنها در حال رفتن به مقصد مربوطه می باشند در حالی که وسایل نقلیه خصوصی ورود در دانشگاه تهران در حال بررسی و مسافران به نمایش حرارتی معاینه.
او گفت: غربالگری نقطه ایجاد شده در Lakhanpur به اطمینان حاصل شود که هیچ خارجی وارد در دانشگاه تهران. “شبیه غربالگری مراکز تاسیس شده اند در Basholi, Hutmaska, نگاری, Korepunnu و Kerrian Gandyal ایالتی مرز و هشدار به صدا در تمام نقاط ورود.
در قلمرو اتحادیه لاداخ که در آن هشت COVID-19 موارد گزارش شده تا به امروز دولت به تاسیس پلیس بررسی نوشته های سراسر UT برای جلوگیری از هر گونه قابل اجتناب حرکت مردم و منع رفت و آمد مردم بین له و کارگیل.
تمام ادارات دولتی بسته شده اند به جز کسانی که لازم است برای حفظ خدمات ضروری یعنی قدرت تامین آب و مواد غذایی و مدنی, عرضه, بنزین, پمپ, پلیس درآمد و شهرداری ها و غیره. باقی مانده از افسران و کارکنان قرار داده شده است در تماس و توصیه به کار از خانه.
برخی از مذهبی سازمان باید به طور داوطلبانه مورد توافق برای جلوگیری از نماز جمعه در حالی که اکثریت از حمل و نقل عمومی شده است محروم از پیمودن جز آنچه مورد نیاز است برای commutating ضروری ارائه دهندگان خدمات. وی همچنین دستور داد که هیچ کنفرانس تظاهرات نشستن در اعتراضات و تجمعات اجازه خواهد داشت در Balkhang چوک Skampari داخل ورزشگاه و غیره تا 31 مارس است.
تمام مدارس و هتل ها و مهمانسراها و رستوران ها, میله, دادگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, مفاصل کنار جاده eateries جامعه آشپزخانه و مغازه ها و غیره. بسته شده اند و محرومیت ضروری رسانه ها مانند جیره LPG ضروری استفاده روزانه کالا, سبزیجات و دارو در حالی که به تمام تماسهای ورودی حرکت کارگران از کشورهای دیگر با هر وسیله حمل و نقل ممنوع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>