COVID-19: بیماری همه گیر قرار می دهد ورزش در چشم انداز برای UBC المپیک امیدوار کیه Lumb


کیه Lumb نمی قادر خواهد بود به سعی کنید برای بازی های المپیک اسکله در این فصل اما پوشش نقره ای است که او را قادر به گرفتن قوی تر و بهتر آماده برای سال آینده. جف Sargeant/UBC دو و میدانی

او امیدوار بود به رقیب برای المپیک اسکله این بهار اما وسط-دونده از راه دور می داند این است که بزرگتر از رقابت ورزشی

وجود خواهد داشت هیچ تلاش و تحقیق برای طلا در تابستان امسال اما کیه Lumb هنوز قدردانی پوشش نقره ای.

UBC Thunderbirds,’ middle-دونده از راه دور بود سوار یک موج حرکت به مقدماتی المپیک در بهار امسال پس از شکسته ملی زیر 23 رکورد در داخل سالن از 3000 متری نژاد — چهارم-سریعترین زمان به طور کلی در تاریخ کانادا در فوریه دانشگاه بوستون ولنتاین دعوتی گرفتن مجموعه به گیر یک نقطه در تیم کانادا برای بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

اما COVID-19 بحران است که یخ زده جهان نیز سرد تابستان بازی ها با کمیته بین المللی المپیک در نهایت اعلام کرد پس از دو هفته توقف که توکیو 2020 خواهد بود برای یک سال به تعویق افتاد.

“این وضعیت قطعا تکامل بسیار به سرعت, و من فکر می کنم من فقط سعی کردم به تمرکز بر ماندن ذهنی زیرک در اطراف این چیزها و پذیرش که فردا می تواند یک داستان متفاوت از امروز” گفت: Lumb. “و من متوجه شدم که من در یک موقعیت به عنوان دور به عنوان تلاش برای واجد شرایط به صورت عمده بازی یا مسابقه است که من جوان هستم و هنوز هم بهبود سرعت. (تاخیر) اجازه می دهد تا من و سایر ورزشکاران بیشتر به نوع بهترین آماده سازی خود را به تلاش برای واجد شرایط برای این بازی و یا سعی کنید به رقابت به بهترین توانایی خود را.

“و نه تنها این … آن را به خوبی به نوع اند که تایید که ‘OK در این سال نیست المپیک سال” و ما نیازی به تاکید در مورد قرار دادن خودمان در معرض خطر برای آموزش به سعی کنید به سعی کنید به واجد شرایط برای یک بازی است که ما نمی دانیم که اگر این قراره اتفاق می افتد یا نه. بنابراین شما می توانید در قرعه کشی بسیاری از لنت نقره ای از آن است.

“من قطعا حمایت کانادا از تصمیم و من فکر می کنم آن را یک حق,” او اضافه شده است. “در حال حاضر زمان است که جهان نیاز به گرد هم می آیند (از لحاظ جسمی). ما نیاز به گرد هم می آیند در راه های دیگر در حال حاضر و نه لزوما در یک زمینه ورزشی.”

UBC در حال حاضر یک هفته به خاموش کردن آن از امکانات آن و برنامه نویسی — هر دو تیم اول دانشگاه یا دانشکده و تفریحی — و NAIA تا به حال نیز به دنبال کت و شلوار با لغو آن سال 2020 فصل است.

Lumb نمی خواهد بود قادر به دفاع از خود 5000 m NAIA عنوان او برنده برای Thunderbirds فصل گذشته زمانی که UBC جاروب هر دو مردان و زنان عنوان برای اولین بار در مدرسه تاریخ است.

در میان دیگر تلفات — بیس بال و سافتبال بانوان و مردان و زنان گلف نیز تا به حال خود را در فصل لغو شد UBC مردان هاکی تیم که تا به حال ساخته شده اتباع برای اولین بار از سال 1977. اما NAIA حکومت این هفته که در این فصل نمی خواهد تعداد برابر واجد شرایط بودن خود را اجازه می دهد ورزشکاران به بازگشت در سال 2021 باید آنها آرزو.

UBC به دنبال کت و شلوار با تی پرندگان پیگیری مربی Laurier Primeau گفت: از عوارض این خواهد بود سنبله در بورس مبلغ سرمایه گذاری را به عنوان ورودی کلاس در حال حاضر امضا شده است.

با زمان ورزشکاران با داشتن فقط یک هفته در پی رقابت را تعلیق Primeau داده شده خود را پیگیری ورزشکاران اختیاری تمرینات آنها می توانید در خانه و یا خارج بسته صرفا در راحتی خود را و توانایی مسئولانه عمل اجتماعی فاصله. او خواستار آن یک جداجدا سفارش داده شده ” منو از آموزش دریل از اتاق نشیمن پیگیری کار به دور در حال اجرا در نزدیکترین بیضی شکل است.

او همچنین متوجه شد کمی آفتاب در coronavirus طوفان ابرها که اتهامات عنوان شده علیه او در زمان در گشاد گشاد راه رفتن.

‘دو و میدانی احساس می کند کاملا ثانویه در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان آن را در زندگی من’ می گوید: UBC Thunderbirds فاصله میانه دونده کیه Lumb.
جف Sargeant/UBC دو و میدانی

“من نمی خواهم به می گویند که ما در حال زندگی در زمان های شاد اما این ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل که در آن ما می توانید با استفاده از این برای بهبود یافتن از برخی از آسیب های که ما فقط شما می دانید زندگی در یک روز به صورت روز,” او گفت:. “برای مثال shin splints … آنها تبدیل به یک جنگ فرسایشی. شما واقعا هرگز خلاص شدن از شر آنها را از آنجا که شما قادر به گرفتن به اندازه کافی زمان در واقع به کاهش آنها را به طور کامل. در حال حاضر ما انجام دهد.

“من فکر می کنم بسیاری از آنچه شما در حال شنیدن از ورزشکاران نخبه که در حال حاضر فرصت های المپیک به تعویق افتاده است … که اجتماعی ایمنی طول می کشد سابقه بیش از ما تمایل به رقابت بپردازند.

“ما احساس و شنوایی ناامیدی اما در همان زمان درک است که این لازم است برای به حداقل رساندن تلفات.”

Lumb تا به حال مقدار زیادی از زمان برای الهه شعر و موسیقی, گرانش این وضعیت معمولا در آموزش های خود را اجرا می شود از طریق اقیانوس آرام روح پارک مسیرهای پیاده روی.

“بدیهی است که این کلیشه می گویند در حال حاضر, اما همه چیز بسیار بی سابقه است. دو و میدانی احساس می کند کاملا ثانویه در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان آن را در زندگی من,” او گفت:. “این خنده دار است — گاهی اوقات من فکر می کنم مورد چقدر انرژی و زمان و تلاش من را به رفتن سریع تر در اطراف دایره.

“تا کنون (جداسازی) خوب بوده من اجرا — آن را قطعا یک خروجی برای من و من بسیار سپاسگزار است که تا کنون من قادر به ادامه در حال اجرا خارج است. آن را به خوبی به مانند زمان فقط به خارج شدن از خانه و نوع علامت گذاری روز خود را با چیز دیگری غیر از مدرسه و یا رسانه های اجتماعی. آن را آسان به خونریزی دور زمان در داخل همه روز پس از در حال اجرا را می دهد ساختار به بعد (و) بوده است فوق العاده مفید برای سلامت روانی است.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>