COVID-19 نیست مجوز به حالت تعلیق در متمم دوم

پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صادر 70 روز اقامت در خانه سفارش این هفته یک عضو مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه تا به حال یک سوال از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این است که قانون اساسی?” خبرنگار پرسید.

این بود که رئیس جمهور پاسخ: “مردم سوال که اما نگاه ماندن در خانه با توجه به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد من را خسته نمی کند در تمام. مردم باید در خانه ماندن. این چیزی است که ما می خواهیم.”

که پاسخ به این سوال.

این پاسخ است: “در کالیفرنیا دولت و دولت های محلی نمی تواند به سادگی به حالت تعلیق قانون اساسی است. مقامات ممکن است با فرمان و یا در غیر این صورت تصویب و یا اجرای تعلیق یا محرومیت از قانون اساسی آزادی. و آنها قطعا ممکن است استفاده از یک بحران بهداشت عمومی به عنوان پوشش سیاسی برای اعمال ممنوعیت و محدودیت در حقوق آنها را دوست ندارد.”

که گزیده ای از فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه علیه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, Los Angeles, شهردار اریک Garcetti, L. A. County Sheriff الکس Villanueva, شهر و شهرستان, لس آنجلس, شهر بربنک و تعدادی دیگر از مقامات دولتی در ظرفیت رسمی. شاکیان شامل افراد کسب و کار و سازمان است که در حال به چالش کشیدن سفارشات به فروشگاه اسلحه و تیراندازی محدوده طول coronavirus اضطراری است.

متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده تضمین “حق مردم برای نگهداری و حمل سلاح است.” در سال 2008 دادگاه عالی ایالات متحده برگزار شد و در ناحیه کلمبیا, v. Heller که این یک حق فردی نیست و نیاز به مشارکت در یک گروه شبه نظامی. در سال 2010 دادگاه عالی حکومت در مک دونالد v. شیکاگو که حق نگه داشتن و حمل سلاح یک حق اساسی است که امر همچنین به ایالات متحده از طریق متمم چهاردهم که میله های هر دولت از انکار آزادی برای هر فرد بدون تشریفات قانونی.

طرح دعوی در دادگاه آورده شد و توسط سلاح گرم سیاست ائتلاف کالیفرنیا تفنگ حقوق پایه و اساس انجمن ملی تفنگ آمریکا متمم دوم پایه چهار نفر و سه اسلحه گرم و مهمات خرده فروشان دو تا از آن ها نیز محدوده عکسبرداری. آن را می سازد این استدلال که دولت نمی تواند “نزدیک کردن کانال های دسترسی که توسط آن افراد به طور قانونی به دست آوردن و انتقال اسلحه و مهمات” بوده است. در کالیفرنیا قانونی فرآیند نیاز به چهره-به-چهره معاملات از طریق دولت فدرال مجوز نمایندگی مجاز و فروش. فروش آنلاین مجاز نیست.

بنابراین زمانی که L. A. County Sheriff الکس بیانوبا هفته گذشته اعلام کرد که او سفارش تفنگ مغازه ها به دلیل آنها را “ضروری کسب و کار” که در سمت چپ ساکنان شهرستان بدون هیچ گونه حقوقی به معنی خود را به ورزش متمم دوم سمت راست برای به دست آوردن اسلحه و مهمات برای حفاظت از خود و خانواده خود را در طول coronavirus اضطراری است.

آن را معادل کشیدن مجوز پخش از هر تلویزیونی و ایستگاه رادیویی به منظور جلوگیری از هر گونه خطر از اطلاعات سودمند ریختن به مردم است. مشخصات فنی مردم هنوز هم می خواهم که متمم اول قانون اساسی حق صحبت می کنند اما توخالی اگر معنی بودن شنیده اند باطل شده است.

این سوال از آزادی خود. اگر دولت می تواند اعلام اضطراری بدون پایان بر اساس یک تهدید ادراک شده و پس از آن نادیده گرفتن حقوق اساسی در هوی و هوس از یک مقام انتخابی ما در حال زندگی در یک کشور آزاد است.

Coronavirus نیست اولین شوم تهدید برای زندگی بشر است که در مواجه با ملت است. ما از دو جنگ جهانی و حملات تروریستی و تهدید جنگ هسته ای فقط به نام چند. قانون اساسی در نیروی از طریق همه آن را. مهم نیست که چقدر ترسناک تهدید چشم انداز از دست دادن آزادی ما باید بیشتر وحشتناک توسط سفارشات از قدر.

در این فضا از یک ماه ما از زندگی در یک کشور آزاد بودن را تهدید به بازداشت برای رفتن به محل کار. شهردار لس آنجلس گفت: او را خاموش برق و آب برای هر کسب و کار است که یافت می شود عامل با وجود اینکه اعلام شده “غیر ضروری” و او را تهدید به دستگیری افرادی که uncooperative.

L. A. شهرستان کلانتر اعلامیه هفته گذشته که فروشگاه اسلحه بودند “غیر ضروری” به سرعت قرار داده و نگه دارید و سپس دوباره و در حال حاضر آن را دوباره پس از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده با صدور یادداشتی در روز شنبه بیان کرد که کارگران در حمایت از سلاح گرم و مهمات صنعت بخشی از ملت را “ضروری زیرساخت ها است.”

وجود ندارد و بیشتر زیرساخت اساسی در کشور از قانون اساسی ایالات متحده. ما خوش شانس هستید که مدافعان دوم متمم در حال تقویت آن است.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>