COVID-19: امید به بازگشت برگ Canucks بلیط حلق آویز در هوا


لیگ های دیگر ساخته شده اند شرکت تماس در برنامه های خود اما برای NHL آن را هنوز هم صبر کنید و ببینید.

هیچ کس می خواهد به تماس بقیه فصل خود را اما آن را به یک قطعیت در برخورد با چیزهایی مانند بلیط.

زمانی که کانادا هاکی لیگ تصمیم به تماس خاموش مانده از فصل خود را در هفته گذشته به دلیل رمان coronavirus همه گیر عواقب روشن بود: تیم مانند ونکوور غول به چپ با یک پشته استفاده نشده فصل به طور منظم بلیط.

صاحبان کسانی که بلیط اخذ شده است یا پول نقد و بازپرداخت و یا اعتبارات نسبت به فصل بعدی.

اما موقعیت NHL باشگاه با بازگشت به بازی در یک نامشخص تاریخ, چگونه برای مقابله با باقی مانده خود را به فروش می رسد-بلیط موجودی است در هوا.

این طرح برای بازی به عنوان بسیاری از بازی های باقی مانده به عنوان امکان پذیر است. واقعیت نشان می دهد که هر آنچه در برنامه NHL است قادر به بازگشت به خواهد شد در بهترین حالت یک تقریب از فصل باقی مانده است که به بازی زمانی که لیگ را تحت فشار قرار دادند مکث را فشار دهید.

“ما در حال تشویق ticketholders به نگه داشتن به بلیط خود را در حالی که ما در انتظار اطلاعات بیشتر” کناکز گفت: در یک ایمیل. “ما را دنبال کنید تا در مراحل بعدی هنگامی که ما دریافت کرده اند بیشتر جهت مورد فصل از NHL و مقامات بهداشتی. ما از طرفداران ما برای صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما را از طریق این بی سابقه سناریو.”


Mar 15, 2020: توقیف بلیط پنجره ها دیده می شود در راجرز آرنا. کناکز قرار بود به میزبانی جت آن روز.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

این تیم همچنین حفظ یک صفحه اختصاصی با COVID-19 اطلاعات بر روی وب سایت خود را: https://www.nhl.com/canucks/community/weareallcanucks

وجود شش بازی باقی مانده بود قبل از بازی فصل در ادامه وقفه در مارس 12.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>