COVID-19: انتقالها GPS استفاده می شود برای خانه قرنطینه مردم در پنجاب

CHANDIGARH: دولت پنجاب است که خانههای گلی خالی تهیه سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) انتقالها برای نگه داشتن یک چک در آن ايميل COVID-19 خانه قرنطینه دستورالعمل.

این انتقالها مجهز به سیم کارت می تواند یکپارچه با دولت را کوا برنامه برای ردیابی کسانی که خانه قرنطینه افرادی که سرپیچی از دستورالعمل قرار دادن زندگی دیگران در معرض خطر گفت: در.

کووا, Punjab (کرونا ویروس هشدار) نرم افزار توسعه داده شده توسط دولت به مردم ارائه مراقبت پیشگیرانه اطلاعات و دیگر دولت های مشاوره.

“این یک قفل شو مبتنی بر GPS ردیاب قرار داده و بر روی مچ دست. آن را ارسال هشدار در صورت یک خانه قرنطینه فرد نقض دستورالعمل با رفتن خارج” پنجاب ویژه وزیر تقدیر رئیس اجرایی حکومت الکترونیکی راوی Bhagat روز چهارشنبه گفت:.

“این است که قابل استفاده مجدد پس از اتمام 14 روز از قرنطینه دوره,” او گفت.

Bhagat گفت: این موضوع از گرداندن مراکز فساد مبتنی بر GPS موقعیتیاب شد در مرحله بحث و وزارت بهداشت و درمان است که هنوز به یک تصمیم در این.

پنجاب حدود 20,000 فعال خانه قرنطینه موارد به عنوان در حال حاضر. در میان آنها کسانی هستند که در بازگشت از کشورهای دیگر و بسیاری از کسانی که علامتی هستند.

طبق دستورالعمل صفحه اصلی قرنطینه مردم نیاز به دانلود کوا برنامه بر روی تلفن همراه خود را به طوری که برای حرکات خود را.

اما گزارش شده است که بسیاری از خانه قرنطینه مردم نصب نکنید کوا برنامه در حالی که برخی از کسانی که دانلود این برنامه را حفظ GPS و بلوتوث و چند نگه داشتن تلفن همراه خود را در خانه و سپس رفتن به خارج به منظور پنهان کردن حرکات خود را.

دولت در ماه گذشته افزایش جریمه برای نقض صفحه اصلی قرنطینه دستورالعمل از 500 تومان به 2000 به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>