COVID-19: C سابق مدیر وبستر پادگان در ونتیلاتور


پادگان رهبری ونکوور کانادایی در سال 2001 خود را در فصل دوم در کلاس-A غرب لیگ.

وبستر پادگان سابق اتحادیه عمده که موفق ونکوور کانادایی در فصل دوم در کلاس-یک بازی بیس بال است که مبارزه برای زندگی خود را در لوئیزیانا.

با توجه به گزارش های مختلف پادگان 54 است در ونتیلاتور. نامزدش نیکی Trudeaux ارسال شده در Instagram بیش از آخر هفته که پادگان بود در یک در یک COVID-19 واحد جداسازی.

او در تازه ترین پست در روز دوشنبه تکرار یک درخواست برای نماز برای او نامزد.

پادگان است دیرین جزئی لیگ مربی و مدیر در اوکلند دو و میدانی جزئی سیستم لیگ. او گروگان C را در طول فصل 2001 زمانی که تیم وابسته به یک است.

ونکوور برای اولین بار خود را روی لئامت دادن به عنوان یک جزئی-لیگ manager.

او موفق شده از یک کلاس-پیشرفته وابسته استاکتون بنادر در فصل گذشته بود و انتظار می رود به رهبری یکی از تیم Rookie تیم های لیگ برتر در آریزونا این سال است. او همچنین موفق شده بلیت Snappers میدلند Rockhounds این Kane County, مامان و ویسالیا اوکس.


وبستر پادگان در سال 2001 در Nat بیلی ورزشگاه.

کالین قیمت / استان

با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل به یک باور پادگان آلوده شد با رمان coronavirus برخی از زمان پس از ترک تیم را جزئی-لیگ مجتمع آموزشی در مسا, Ariz., در مارس 13. با این وجود تیم خود توصیه جزئی-لیگ بازیکنان و کادر فنی به قرنطینه از طریق جمعه, مارس 27.

پادگان بود توسط Toronto Blue Jays در دور دوم از سال 1983 MLB پیش نویس اما هرگز ساخته شده لیگ های بزرگ در هفت سال با جیز’ سازمان شکوه در AAA سیراکیوز. او سپس به پیوست یک است اما همچنان جزئی اتحادیه برای سه فصل است. او پس از آن امضا شده با رشته کوه های راکی کلرادو اما همچنان جزئی اتحادیه برای دو فصل.

از بازگشت او به یک را در سال 1996 یک فصل که در آن ابزار infielder در نهایت مناسب برای پنج لیگ برتر بازی ها, آنهایی که تنها از کار خود را. او رفت و hitless در 9 در خفاش ها اما به خود جلب کرد به راه رفتن. پس از خدمت به عنوان یک بازیکن/مربی در فینال دو فصل او به عنوان یک بازیکن پس از سال 1999 فصل است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>