COVID-19 نیروهای لغو CHL برگشتی و 2020 یادبود جام

برای اولین بار در 102 سال یادبود جام کانادا عمده junior هاکی قهرمانی جایزه اهدا خواهد شد.

کانادا هاکی لیگ و سه عضو لیگ — از جمله غربی هاکی لیگ لیگ هاکی انتاریو و کبک عمده Junior هاکی لیگ اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که با COVID-19 بیماری همه گیر در حال انجام است و از آنها می توانید نگه دارید برگشتی در سال جاری در سه عضو لیگ.

“متاسفانه با توجه به مشکل دولت ما جهانی آب و هوا و رفاه عمومی هنوز هم وجود دارد بیش از حد خطر و عدم اطمینان به جلو حرکت کند در وجدان خوب” این CHL در بیانیه ای گفت.

WHL کمیسر ران Robison گفت: این تصمیم به لغو برگشتی آمد در مشاوره پزشکی حرفه ای.

“هیچ چیز مهم تر است به WHL از سلامت و ایمنی ما بازیکنان مقامات و کارکنان و طرفداران او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “بدون هیچ گونه توانایی برای پیش بینی به عنوان زمانی که آن را امن خواهد بود و مسئول برای بازگشت به بازی WHL ساخته شده است دشوار است تصمیم به لغو WHL برگشتی و تعادل 2019-20 فصل است. همه ما در WHL ادامه خواهد داد به انجام بخشی از ما در مبارزه با این ویروس به طوری که ما ممکن است در یک موقعیت برای لذت بردن از بیشتر WHL هاکی.”

2020 یادبود جام برای Kelowna ممکن است 22-31 است همچنین رفتن به لغو شود.

انتاریو هاکی لیگ برنامه ریزی شده است به میزبان سال آینده یادبود جام و CHL نشان داد در بیانیه خود آنها را به ادامه با این طرح.

هفته گذشته غربی هاکی لیگ لغو مانده از آن فصل به طور منظم است که در اصل مجموعه ای از به نتیجه گیری در آخر هفته گذشته. که محو 54 تعداد بازی کردن این برنامه.

هفته گذشته استانی مقامات بهداشتی ممنوع حوادث با بیش از 50 نفر در پاسخ به COVID-19 بحران است. وزیر بهداشت آدریان دیکس روز دوشنبه گفت: در طول سوال دوره در قوه مقننه استان است که او انتظار ندارد و هر زمان اندازه گیری های اعمال شده برای محدود کردن گسترش coronavirus خواهد بود برداشته قبل از حداقل تا پایان ماه آوریل است.

بیشتر به آمده است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>