COVID-19: برای راگبی کانادا هری جونز یک آه امداد’ بیش از به تعویق انداختن بازی های المپیک


کانادا هری جونز fends off یک tackler در طول بازی مقابل آفریقای جنوبی در ایالات متحده آمریکا نفره مسابقات راگبی در لاس وگاس در سال 2018 است. ‘بهتر است به نظاره نشست و صبر کنید این طوفان را ببینید چه می آید با آن’ جونز می گوید از رفتن به توکیو بازی های تابستانی و دیدن که در آن جهان است که در در COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. دیوید بکر / گتی ایماژ

‘آن را حس می کند که همه چیز را در و آن را اجازه می دهد تا ورزشکاران به تمرکز بر سالم ماندن اولین و مهمترین’ می گوید نفره ستاره

واقعا هیچ انتخاب دیگری هری جونز اذعان می کند که در مورد کانادا کمیته المپیک تصمیم به ارسال یک تیم به بازی های المپیک تابستانی 2020.

و او نفس راحتی کشیدند که کمیته بین المللی المپیک تایید کرد که این روز را در توکیو بازی در حال حاضر نمی گیرد تا 2021.

“کانادا بیشتر ورزشکاران احتمالا نفس آه امداد با این خبر بیرون آمدن. آن را حس می کند که همه چیز را در و آن را اجازه می دهد تا ورزشکاران به تمرکز بر سالم ماندن اولین و مهمترین,” او گفت:.

اما این معنی نیست که او هنوز هم احساس نمی چنگال دل شکستگی است.

“این قطعا یک بیت از یک شوک,” او گفت:. “شنیدن این خبر برای بسیاری از ورزشکاران که شده سنگ زنی برای مدت زمان طولانی واقعا برای رسیدن به آن اوج حرفه خود من احساس وحشتناک برای همه و بدیهی است که من کاملا سوخته.

“اما در پایان روز وجود دارد مقدار زیادی در رفتن به خارج وجود دارد در حال حاضر بسیاری است که ما را کنترل نمی کند. بهتر است به نظاره نشست و صبر کنید این طوفان را ببینید چه می آید با آن است.”

جونز و rugby sevens آمپول واجد شرایط برای توکیو در تابستان گذشته با پیروزی در آمریکای شمالی مقدماتی مسابقات است. آنها به صرف تمام فصل کار راه خود را به سمت این تابستان.

این واقعیت است که بسیاری از نقاط هنوز در خط در ورزش های دیگر گیر کردن به او در مورد به تعویق افتادن آشکار است.

“من فکر می کنم این آمار که 43 درصد از ورزشکاران و یا المپیک نقاط تا به حال پر شده است. من نمی توانم تصور آنچه در آن ورزشکاران در حال رفتن را از طریق. این یک دیوانه آن زمان ناشناخته با, بدیهی است که, همه چیز در رفتن در جهان است,” او گفت:.

“در بالا از آن هر ورزشکار برای مقابله با عدم قطعیت نه تنها مقدماتی اما آیا این بازی می رویم به اتفاق می افتد و زمانی که آنها در حال رفتن به اتفاق می افتد. من احساس می کنم برای همه. بدیهی است که بسیار وجود دارد ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”


کانادا هری جونز می رود تا برای lineout توپ در برابر فیجی در طول سال گذشته کانادا Sevens مسابقات در B. C. محل ورزشگاه. در این سال مسابقات را با مقام سوم به پایان برسد تا به حال کانادایی در بالا. “بدیهی است, آن شگفت انگیز بود مسابقات برای ما فقط در راگبی طرف آن او می گوید:.

Jason Payne / فایل های PNG

کانادا مردان به پایان رسید و سوم در کانادا Sevens دو هفته پیش در B. C. محل ورزشگاه نشانه آن است که شاید آنها شروع به ژل به عنوان یک واحد شاید حتی ردیابی به سوی تاریکی-اسب شانس یک مدال. کانادا زنان برداشت برنز در rugby sevens’ اولین المپیک چهار سال پیش یک استاندارد مردان خواهد عشق را به بازی و یا حتی تجاوز در توکیو.

جونز که کاپیتان تیم ملی در گذشته اما به تعویق افتاده بود به ناتان Hirayama این زمان را به ثمر رساند و چهار تلاش می کند در آخر هفته و نامگذاری شد به تمام مسابقات تیم رویایی.

“این جالب بود و هم ترسناک زمان با همه چیز در رفتن. ما یکی از آخرین رویدادهای ورزشی که واقعا در رفتن, به پایان رسید, در (آن) روز شنبه گفت:” جونز.

یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر یکشنبه آوردن NBA و NHL برنامه به یک توفنده متوقف شد. فقط در مورد هر ورزش دیگر به دنبال پس از مدت کوتاهی.

“من واقعا آن را درک کنند تا آخر هفته زیر زمانی که همه چیز واقعا شروع به آمدن به نور و آن را به شما متوجه است که که ونکوور مسابقات به دنبال بازگشت بر روی آن می تواند به طور بالقوه اتفاق نمی افتاد اگر آن را یک زن و شوهر روز بعد گفت:” جونز. “بدیهی است که آن را شگفت انگیز بود مسابقات برای ما فقط در راگبی طرف آن است. یک چیز بزرگ برای کانادا راگبی و همه چیز را که ما همیشه بحث در مورد مردمی و رشد بازی پس از آن بود که طرف از آن, اما در همان زمان دیوانه آن است که آن را در واقع اتفاق افتاده است زمانی که همه چیز رو تعطیل تنها یک یا دو روز بعد.”

ذهنی جونز نیست نگران این چالش نیاز به تنظیم مجدد خود را آماده است. او را بیشتر با تمرکز بر اینجا و اکنون است که او و هم تیمی های خود هنوز در انزوا. آنها توصیه می شود پس از کانادا نفره که به عنوان یک اقدام احتیاطی این امر می تواند یک حرکت هوشمند.

و آن را بدیهی است که چیزی که حق انجام هر دو شخصا — آنها هنوز هم برنامه ریزی برای بازی های المپیک بود در این تابستان پس از همه, این آخرین چیزی است که آنها نیاز به قرارداد یک بیماری ناتوان کننده — و از همه مهمتر به عنوان شهروندان خوب و مدل نقش.

“ما تلاش کردیم جلوتر از منحنی کمی دریافت مواد غذایی به اندازه کافی به گذشته ما چند هفته و دیدن آنچه که می لرزد بیش از این اخبار بود که بیرون آمدن. و از یک راگبی کانادا, نقطه نظر, همه چیز رو تعطیل نسبتا به سرعت پس از ونکوور Sevens. توصیه ما برای منزوی کردن و دور ماندن از هر گونه تنظیمات اجتماعی,” او توضیح داد.

“وجود دارد آنقدر در رفتن در حال حاضر که آن را واقعا سخت به هضم همه چیز که اتفاق می افتد. به عنوان قبل از من گفت: من فقط در تلاش برای نوع نشستن و منزوی کردن خودم با من و نامزدم من. ما شده ایم در قرنطینه برای حدود 10 سال در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم که مهم ترین چیز برای ما فقط منتظر تمام این اخبار به بیرون می آیند و تصمیم گیری یک بار همه چیز را حل و فصل کمی.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>