COVID-19 بحران داده است هند بهترین فرصت برای جذب شرکت های خارجی: USISPF

واشنگتن: Facebook را USD 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در اعتماد Jio در میان coronavirus همه گیر است که بازتابی از ایمان است که شرکت های خارجی را در اقتصاد هند و پتانسیل رشد در آینده بالا ما مبتنی بر هند محور کسب و کار گروه حمایت کرده است.
در مصاحبه ای ما را هند استراتژیک و همکاری فروم (USISPF) رئیس جمهور Mukesh Aghi گفت: COVID-19 بحران ارائه کرده است هند بهترین فرصت برای جذب سرمایه گذاری خارجی و جایگزین کردن چین به عنوان جهان تولید توپی.
“من قویا احساس می کنم که یک بار COVID-19 بحران به پایان می رسد و هند را بهترین فرصت برای جذب صدها نفر از این (خارجی) شرکت ها را به این کشور” Aghi گفت.
آن را نه تنها ایجاد شغل بلکه در سرمایه گذاری و حفظ اقتصاد هند را شتاب رفتن.
چند میلیارد دلار سرمایه گذاری اعلام شده توسط Facebook در یک شرکت هندی در وسط coronavirus همه گیر نشان می دهد که هند هنوز هم بسیار جذاب در بازار دیجیتال, تجارت, سمت, او گفت:.
“همکاری بین Facebook و Jio یک پیروزی ارزش برای نه تنها برای هر دو شرکت بلکه برای شهروندان و مصرف کنندگان در هند. آن را نیز نشان دهنده ایمان از شرکت های خارجی در پتانسیل اقتصاد هند و رشد آینده,” Aghi گفت.
این مهم است که “هند ایجاد اعتماد به نفس” در میان شرکت های خارجی با اطمینان آنها از ارائه یک “سطح زمین” و همچنین “شفافیت و ثبات” در سیاست ساخت Aghi گفت.
با توجه به Aghi هند به ارمغان آورده است در اصلاحات در آن شرکت ساختار مالیاتی اما این نگاه باید در آن کار و قوانین اصلاحات ارضی به عنوان به خوبی.
حرکت به نگه داشتن در حال حرکت در مسیر درست به ساخت اعتماد به نفس از سرمایه گذاران خارجی او اظهار داشت.
به دلیل تجربه تلخ که ما شرکت داشتن در چین در طول این بیماری همه گیر در جایی که آنها می تواند حرکت کند محصولات خود را به دلیل بسیاری از محدودیت های اعمال شده توسط پکن در آنها احساسات در میان این شرکت ها این است: “ما باید به فراتر از چین و بسیار سریع,” او گفت:.
مشاهده است که تنش بین چین و سایر نقاط جهان در حال رفتن به افزایش است در آینده با توجه به COVID-19 بحران Aghi با اشاره به 2 میلیارد تومان بسته اعلام شده توسط ژاپن برای شرکت های خود را برای حرکت خود را تولید پایه و دور از چین است.
“شما بیشتر و بیشتر از آن اتفاق می افتد,” او گفت:.
این COVID-19 بحران نشان داده است که هند می تواند نقش اقتصادی جهانی به عنوان رهبر این است که مراقبت از شهروندان خود را در حالی که همچنین کمک به دوستان خود و مردم در سراسر جهان است.
“آن را نشان داده است که در زمان نیاز هند به عنوان یک دوست می تواند گام تا. پس از یک رهبری جهانی منظر من فکر می کنم این قد و قامت هند رفته است تا” Aghi گفت.
او در ادامه گفت که USISPF تخمین زده است که برای هند برای تبدیل شدن به یک دلار 5 تریلیون اقتصاد به آن نیاز دارد در حدود 100 میلیارد دلار آمریکا-دلار سرمایه گذاری بر اساس سالانه.
در حال حاضر نه تنها شرکت های آمریکایی اما شرکت های دیگر هم به دنبال یک جایگزین به چین, او گفت:.
“و اگر هند نقش آن کارت حق زیادی که (شرکت ها) می توانید حرکت به هند,” او گفت:. (سازمان)

مقاله قبلیدر حقیقت من احتمالا نمی نیاز به جلو و از IPL: Chris Woakes
مقاله بعدیپریانکا گاندی به دنبال تسکین بسته chikankari صنعت صنعت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>