COVID-19 بحران نیروهای تعویق 2020 کانادا زنان Sevens

با توجه به فقط در مورد هر رویداد ورزشی و برنامه ریزی برای ماه های آینده در حال حاضر شده است به تعویق افتاد این خبر جای تعجب نیست.

یکی دیگر از B. C. رویداد ورزشی به تعویق افتاده است زیرا از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

کانادا زنان Sevens که برنامه ریزی شده بود ممکن است 2-3 در Westhills ورزشگاه در لانگفورد شده اند به تعویق افتاد تا “بعدها در سال” برگزارکنندگان مسابقات جمعه اعلام کرد.

این مسابقات شده است و با طرفداران راگبی و فروخته شده در هر سال پس از اولین آن در سال 2015. Westhills ورزشگاه گسترش یافته بود قبل از 2019 مسابقات و در حال حاضر کرسی از 6000 نفر است.

این لانگفورد مسابقات یکی از دو رویداد در HSBC uberfacts سری که زنان تنها یک نقطه از غرور و افتخار برای راگبی کانادا. قبل از 2015 sellout, اکثر زنان-مسابقات تنها سازمان جهانی راگبی کوچک بود جمعیت.

فوری موفقیت کانادا زنان Sevens با طرفداران جلب توجه از سری دهندگان. زنان بخشی از این مجموعه را می بیند چهار دیگر مسابقات است که در حال اجرا در کنار مردان مسابقات.

“میزبانی یکی از تنها دو مستقل زنان, حوادث روز جهان سری یک نقطه افتخار برای راگبی کانادا. ما نا امید به تعویق انداختن مسابقات و شناخت سرمایه گذاری و تعهد را در ما بازیکنان و مربیان و مسئولان و کارکنان شهرستان از لانگفورد و طرفداران” آلن Vansen راگبی کانادا مدیر عامل در بیانیه ای گفت:.

“اما این وضعیت بی سابقه ای همچنان به تکامل و سلامت و رفاه همه درگیر همچنان اولویت ما است.”

جهانی راگبی نیز تاخیر در لندن و پاریس Sevens هر دو برنامه ریزی برای پس از آن تعطیلات آخر هفته در ماه سپتامبر در اولین. پاریس مسابقات مانند کسانی که در دبی, کیپ تاون, Hamilton, N.Z. سیدنی و هنگ کنگ ویژگی های هر دو مردان و زنان مسابقات

لانگفورد لندن و پاریس شد و در اصل به معنای نهایی حوادث در 2019-20 HSBC World Rugby Sevens Series, برنامه منتهی به سال 2020 توکیو بازی های المپیک در پایان ماه ژوئیه.

تعویق سه مسابقات زیر از تصمیم ماه گذشته به تعویق انداختن هنگ کنگ و سنگاپور Sevens از آوریل تا اکتبر.

اگر این وقایع آمده, آنها خواهد شد و نتیجه گیری فصل جاری. مشخص نیست که چگونه این تغییر برنامه برای 2019-20 فصل را تحت تاثیر قرار 2020-21 فصل است که به معنای شروع در اوایل ماه دسامبر در دبی.

قبلی زنان مسابقات در سیدنی در آغاز فوریه دیدم کانادایی از دست دادن در فینال به نیوزیلند. کانادا زنان در حال حاضر نشستن سوم به طور کلی در فصل, جدول رده بندی.

کانادا مردانه پیراهن سوم به پایان رسید در مردان کانادا نفره در اوایل این ماه در B. C. محل ورزشگاه.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>