COVID-19 بحران نیروهای لغو 2020 B. C. تابستان بازی


B. C. تابستان بازی ها را در این مسیر به کانادا بازی و فراتر از آن. جان موری / PNG

میپل ریج راه اندازی شد برای میزبانی این بازی ها در ماه جولای و در حال حاضر میزبان در 2024.

این جشنواره از میلاد تا بازی بازی های تابستانی است, آخرین رویداد بزرگ برای لغو شود به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

2020 های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23-26 در میپل ریج.

وزیر گردشگری, فرهنگ و هنر, لیزا Beare گفت: این تصمیم به منظور کاهش گسترش بیماری و در نتیجه محافظت از سلامت اهالی بریتیش کلمبیا.

“نگه داشتن اهالی بریتیش کلمبیا امن و سالم در اولویت ما است. از طریق گفتگو با رهبری در سال قبل از میلاد بازی جامعه روشن شد که هیچ عملی در مسیر رو به جلو برای میزبانی این بازی ها در این سال که آنها در حال حاضر باید لغو شود” او در بیانیه ای گفت.

او به اعتبار جامعه به عنوان به خوبی به عنوان میپل ریج را شورای شهر و هیئت مدیره مدرسه و کمیته برگزاری محلی خود را برای پاسخ سریع به این وضعیت است. او با اشاره به ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر و همچنین محدودیت در سفر و در تعامل فیزیکی اصلی رانندگان تصمیم گیری کنند.

با شاهزاده جورج در حال حاضر میله میله به میزبان بعدی نسخه تابستان از B. C. بازی در سال 2022 — ورنون که میزبانی بازی های زمستانی است که در همان سال — میپل ریج میزبان تابستان آینده نسخه از B. C. بازی در سال 2024 به عنوان شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند در روز سه شنبه به قبول این پیشنهاد را به میزبان در چهار سال زمان است.

“این تصمیم درست است. ما ایستاده در همبستگی با وزیر Beare و میلاد بازی, جامعه, رهبری تیم در قرار دادن سلامت و ایمنی شهروندان به عنوان اولویت اول” میپل ریج شهردار مایک Morden گفت: در بیانیه ای در مورد تصمیم گیری برای لغو این سال را حتی در حالی که پذیرش این پیشنهاد از 2024 رویداد. “جامعه ما خواهد شد آماده استقبال از ورزشکاران و مربیان و خانواده های آنها برای برجسته بازی های تابستانی رقابت است.”

استانی دولت یارانه B. C. های جامعه به میزان 2 میلیون دلار در هر سال است. تاثیر اقتصادی بر میزبان شهرداری برآورد شده است در $1.6 میلیون به 2 میلیون دلار در طول این دوره از این رویداد.

“این بسیار مایه تاسف برای ورزشکاران و مربیان سراسر استان که نمی خواهد که یک سال قبل از میلاد, بازی, تجربه, این, تابستان, اما این است که بزرگتر از همه ما گفت:” آلیسون شریف, رئيس جمهور و مدیر عامل قبل از میلاد بازی, جامعه, در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به احترام این موضوع و اجتماعی مسئول عمل است. ما نگاه رو به جلو به بازی سرگیری در آینده است.”

جامعه در حال همکاری با وزارت برای تعیین یک راه به رسمیت شناختن تلاش های داوطلبان که مشغول به کار بودند به 2020 بازی اتفاق می افتد.

افتتاحیه B. C. تابستان بازی ها برگزار شد در Penticton در سال 1978; اولین B. C. زمستان بازی ها برگزار شد یک سال بعد در کملوپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>