COVID-19 موارد در مینه سوتا اصلاحات امکانات افزایش مقامات مراحل را برای محدود کردن گسترش

ST. پل — سلامت دولت و اصلاحات مقامات گزارش جمعه, آوریل 3 که دیده بودم در یک چشم انداز مثبت در موارد گزارش شده از coronavirus میان اصلاحات تسهیلات کارکنان و زندانیان.

هفت نفر از کسانی که در بازداشت در Moose Lake Correctional Facility آزمایش مثبت برای COVID-19 و 13 شد فرض مثبت برای این بیماری ناشی از کوروناویروس وزارت اصلاحات کمیسر پل Schnell گفت. و یکی از کارکنان وجود تست مثبت و دیگری که فرض به این بیماری است.

در Red Wing نوجوانان Correctional Facility, یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 و یکی دیگر فرض به بیماری Schnell گفت. نوجوان ساکنان وجود دارد قرنطینه.

Schnell گفت که این گروه در این هفته شروع به اجرای یک “ماندن با واحد” سیاست برای گوزن شمالی دریاچه تسهیلات و ادامه خواهد داد نورد حکومت برای امکانات دیگر در روزهای آینده. حکومت با هدف محدود کردن تعامل ساکنان از واحدهای مختلف در تلاش برای کاهش COVID-19 گسترش یافته است.

“اقامت ما با واحد برنامه طراحی شده برای به حداقل رساندن بالقوه برای گسترش و افزایش فرصت های اجتماعی فاصله و ارائه به واحد جداسازی را کاهش می دهد که این فرصت را به صورت جدی شیوع” Schnell به خبرنگاران گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وزارت اصلاحات قبلا آغاز اقدامات برای محدود کردن پتانسیل گسترش در میان اصلاحات و کارکنان آن قرار دارد در اصلاحات امکانات. Schnell گفت که این گروه در ماه گذشته شروع غربالگری کارکنان برای این بیماری راه اندازی و شستشو و بهداشتی ایستگاه های آموزش کارکنان و زندانیان در مورد ویروس و پیشگیری از تکنیک ها و اصلاح بازدید کننده سیاست ها و برنامه ها در امکانات. و کسانی که در اصلاحات سیستم که به نگرانی در مورد مسائل مربوط به سلامت بودند که با توجه به گزینه ای را برای خوردن وعده های غذایی خود را در خود واحد مسکن برای جلوگیری از پتانسیل انقباض ویروس.

در روز پنج شنبه, ماسک توزیع شد به کارکنان و زندانیان در سراسر اصلاحات سیستم Schnell گفت.

این گروه همچنین به دنبال انتشار بدون خشونت از افرادی که در 90 روز دور از خود را تکمیل جملات و در حال بررسی دادخواست به اعطای مشروط پزشکی آزاد. کسانی منتشر می شود تحت نظارت بخش محلی از اصلاحات افسران زمینه.

“آن مقررات هستند که در نگاه و چه مشروط پزشکی آزاد ممکن است به معنی در یک COVID-19 محیط زیست,” او گفت:. “ما دریافت کرده اند و تعدادی از دادخواست برای که و به دنبال آن مطابق با قانون است.”

گروه های آزادی های مدنی و طرفداران اهل بیت نام کرده در دولت برای در نظر گرفتن انتشار غیر خشونت آمیز مجرمین و کسانی که با شرایط پزشکی برای جلوگیری از خطر ابتلا به این بیماری در حالی که زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>