COVID-19 case متصل به Drew Brees-عنوان JCC ورزشی شام در ونکوور

مارس 11 رویداد در هایت ریجنسی هتل در مرکز شهر ونکوور برجسته New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees به عنوان سخنران اصلی

با توجه به یک ایمیل ارسال به شرکت کنندگان و به دست آمده توسط Postmedia کسی که با حضور اخیر JCC ورزشی شام تشخیص داده شده است با COVID-19.

در ایمیل ارسال شده به شرکت کنندگان در شنبه دهندگان مارس 11 رویداد در هایت ریجنسی هتل در مرکز شهر ونکوور نشان می دهد که فرد تا به حال “بازگشت از یک سفر بین المللی درست قبل از شام و احساس خوب, بدون علائم تا چند روز پس از این رویداد زمانی که آنها بازدید و دکتر رفتم برای تست.”

آنها آموخته خود را مثبت آزمون در روز دوشنبه با توجه به ایمیل.

این رویداد در محل کمتر از دو هفته پیش قرار می دهد که آن را در داخل بالقوه دوره کمون عفونت هر چند روشن نیست این فرد آلوده هنگامی که آنها با حضور در شام. با این وجود هر کسی که با حضور و احساس علائم COVID-19 — سرفه های خشک و تب و دشواری تنفس — توصیه به خود منزوی در خانه برای دو هفته.

اکثر افراد آلوده به تجربه فقط علائم خفیف اما اگر علائم بدتر از آن را توصیه به تماس با تلفن خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا با شماره 811. آیا رفتن به مطب و درمانگاه و یا بیمارستان بدون مشاوره آنها را جلوتر از زمان توسط تلفن از علائم.

Drew Brees ستاره کارفرمایی برای پرستاران نیواورلئان به سخنرانی برای جمعیت نزدیک به 1000 نفر است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>